Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe kombinacje...

cd29d281d5a515497124a75fb25963ec.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, orlis napisał(-a):

Speedy Tuesday!

 

 

Co to za bransoleta? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

 

Tylko ta Twoja ma jakiś dziwny - ciemny kolor.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny. Tak światło padało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😊

 

thumbnail_20210701_120924.thumb.jpg.67130cdd3ca06eed4ee0e06eb330c9e0.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej dokupić do nowej AT. Gumę czy bransoletę? Przy zakupie bardziej mi chodzi o wygodę i jakość 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, swierszczu napisał(-a):

Co lepiej dokupić do nowej AT. Gumę czy bransoletę? Przy zakupie bardziej mi chodzi o wygodę i jakość 

 

Moim skromnym zdaniem AT najlepiej się nosi na gumie, która jest świetnej jakości, bardzo dobrze wygląda, dobrze wentyluje od spodu i ma znakomite zapięcie.

 

Bransoleta na pewno wygląda bardzo elegancko i luksusowo, szczególnie jak jest nowa, ale:

- nie ma mikro regulacji

- środkowe polerowane ogniwa rysują się od patrzenia - do tego trzeba się przyzwyczaić, jednak dają świetnego błysku całości

- z bransoletą na pewno zegarek jest cięższy

 

Jeżeli nie chcesz / nie lubisz zmieniać pasków i bransolet, chcesz bardzo dobry zegarek do noszenia - zdecydowanie guma.

 

Jak chcesz czasem odrobine elegancji - guma + bransoleta.

 

Jeśli tylko jedno - guma.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2021 o 18:56, foti napisał(-a):

Takie małe kombinacje...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Czy to electric blue z lunetą PO i bransą od 300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare stron temu pytałem się o radę z rozmiarem, a wczoraj wróciłem do domu z moją pierwszą omegą :)

 

 

 

@Butik Przekonałeś mnie żeby dokupić gumę :P Gdzie można ją dostać w dobrej cenie?

 

IMG_3202.JPG

Edytowane przez sitos.lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Co do cen gumy to są wszędzie standardowe wiec najlepiej Butik na Pl. 3 Krzyży albo AD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza mini ryska z boku koperty.
Jak żyć ?!?
;)cc48abb761eea63844b0113d339f08b8.jpg

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Plumber napisał(-a):

Czy to electric blue z lunetą PO i bransą od 300?

 

Z insertem od PO a bransoleta chyba była i taka i taka dostępna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót dziwny zegarek, ale fajny e01c5583c4d5be29165b820f362170b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pepepatryk napisał(-a):

Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót emoji4.png dziwny zegarek, ale fajny emoji1360.pngemoji4.pnge01c5583c4d5be29165b820f362170b3.jpg

Posypał Kolega popiół...☺

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót


A u mnie na odwrot, bylem na nia napalony strasznie, zegarek marzen itp, po kilku dniach poszla do ludzi, za bardzo blyszczaca i generalnie nic mi w niej nie pasowalo.
Za to moona kupilem bez przekonania, a okazal sie idealny, jedyny minus to slabe WR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te omegi to chyba jednak fajne zegary. Nawet w biały dzień chcą człowiekowi ściągnąć z nadgarstka😉

F593CBBD-FA36-43FC-BFE6-302197337199.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2021 o 13:32, orlis napisał(-a):

Gratulacje! Co do cen gumy to są wszędzie standardowe wiec najlepiej Butik na Pl. 3 Krzyży albo AD. 

 

Tak, cena wszędzie będzie ta sama, w butiku powinieneś dostać od ręki. Zaznaczam, że do kupienia masz 3 osobne elementy:

- pasek gumowy

- stalowe dekory do paska (te przy kopercie)

- zapięcie motylkowe

 

Wszystko wyniesie Cię o ile pamiętam ok 2,5 kPLN


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rafał , ile masz w nadgarstku?

18-19??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.