Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

BTW, podwyżka Omegi już wylądowała. 33100 szafir na bransie, nieźle. Zwykle seamastery 24100 na bransie. 

Dziwne, bo mi na stronie Omegi caly czas pokazuje 31700 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą zmienione od 2.08

U Sliwinskiego mimo, że ceny na stronie zmienione, da się jeszcze kupić po starych :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dziś nietypowo, bo raczej damsko, choć ja po włożeniu na swoją grabę uważam, że przy akceptacji wersji kolorystycznej można ten zegar uznać za unisex. Tak czy siak sikor kupiony dla płci pięknej, nie dla mnie ;).

 

Na filmie poniżej oprócz mojego 18-cm nadgarstka pokazane są jeszcze dwa kobiece - 16cm i 14,5cm.

 

 

38mm to raczej górny przedział dla kobiet, dolny / w sam raz dla mężczyzn.

 

Zegar sprzedawany jest w pudle damskim, kombinacja kolorów - dla niektórych facetów myślę do zaakceptowania, ale na pewno bardziej damska.

 

IMG_6201.jpeg

IMG_6202.jpeg

IMG_6203.jpeg

IMG_6204.jpeg

 

 

image.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Speedmaster więc musi być fajny :) zupełnie nie wiem dlaczego, nie potrafię tego wyjaśnić logicznie ale przez fakt tego, że tarcze chrografu są elipsami to dla mnie zdecydowanie jest to zegarek damski ;)
Te dodatki złota nie są zbyt nachalne co dla mnie również na plus. I wszystko to by było całkiem fajne gdybyś nie zrobił zdjęcia nr 3. Na nim widać jak ta koperta straciła proporcje. Wąsko między uchami i ta nieszczęsna wysokość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, lukebor napisał(-a):

Ceny będą zmienione od 2.08

U Sliwinskiego mimo, że ceny na stronie zmienione, da się jeszcze kupić po starych :)

Ano da się i szafir niedługo będzie u mnie :) Tym samym 1861 hesalit ląduje w tygodniu na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano da się i szafir niedługo będzie u mnie  Tym samym 1861 hesalit ląduje w tygodniu na bazarku

Gratulacje! Jak dotrze, pochwal się konieczne :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sprawie podwyżek - dziś w butiku powiedziano mi, że póki co akcesoria pozostają bez zmian.

 

A przy okazji wizyty w butiku jeszcze mała przymiarka. Wbrew pozorom zegarek całkiem czytelny, gdyż polerowane wskazówki nieźle kontrastują z matową tarczą. Bardzo ciekawa pozycja.

 

 

IMG_6228.jpg

IMG_6229.jpg

IMG_6232.jpg

IMG_6233.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się może podobać? Masakra. Generalnie 300-tka to udany model, ale jak widać nie zawsze :( Co kto lubi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Jeszcze w sprawie podwyżek - dziś w butiku powiedziano mi, że póki co akcesoria pozostają bez zmian.

 

A przy okazji wizyty w butiku jeszcze mała przymiarka. Wbrew pozorom zegarek całkiem czytelny, gdyż polerowane wskazówki nieźle kontrastują z matową tarczą. Bardzo ciekawa pozycja.

 

 

 

 

 

 

Wygląda jak wersja maskująca dla nurka żywej torpedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

Jeszcze w sprawie podwyżek - dziś w butiku powiedziano mi, że póki co akcesoria pozostają bez zmian.

 

A przy okazji wizyty w butiku jeszcze mała przymiarka. Wbrew pozorom zegarek całkiem czytelny, gdyż polerowane wskazówki nieźle kontrastują z matową tarczą. Bardzo ciekawa pozycja.

Byles dzis w butiku? Ja tez - kolo poludnia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał(-a):

Byles dzis w butiku? Ja tez - kolo poludnia 🙂

 

Ja o 13:30 to się minimalnie minęliśmy.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten black black bo nie wyglada jak czyseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny. Na żywo to i ten nowy blackbay nie straszy tak bardzo. Musiałbym chwile pomyśleć, którego wolę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się podoba ten black , ciekawy jaki kolor lumy ma  , czy taki sam jak w naszych 300 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butik napisał(-a):

Jeszcze w sprawie podwyżek - dziś w butiku powiedziano mi, że póki co akcesoria pozostają bez zmian.

 

A przy okazji wizyty w butiku jeszcze mała przymiarka. Wbrew pozorom zegarek całkiem czytelny, gdyż polerowane wskazówki nieźle kontrastują z matową tarczą. Bardzo ciekawa pozycja.

 

 

 

 

 

 

Czytelny?

W pełnym świetle wszystko jest czytelne. Obejrzyj go jak jest trochę ciemniej ale jeszcze nie tak ciemno żeby było widać świecenie lumy - jestem przekonany że zobaczysz czarną dziurę. Czarne wskazówki bardzo szybko tracą widoczność, nawet na tle białej tarczy jak w moim Polarze jest to gorzej czytelne niż w czarnej SMPc a tu na ciemnej nie będzie nic..

Seiko też ma takie modele, ciekawostka ale mało użyteczna, chyba że ktoś tylko chce się pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Bugs napisał(-a):

Czytelny?

W pełnym świetle wszystko jest czytelne. Obejrzyj go jak jest trochę ciemniej ale jeszcze nie tak ciemno żeby było widać świecenie lumy - jestem przekonany że zobaczysz czarną dziurę. Czarne wskazówki bardzo szybko tracą widoczność, nawet na tle białej tarczy jak w moim Polarze jest to gorzej czytelne niż w czarnej SMPc a tu na ciemnej nie będzie nic..

Seiko też ma takie modele, ciekawostka ale mało użyteczna, chyba że ktoś tylko chce się pokazać.

 

Jeszcze raz na spokojnie przeanalizuj przymiotnik "czytelny" w zestawieniu z przysłówkiem "całkiem" oraz czasownik "kontrastują" w zestawieniu z również przysłówkiem "nieźle".

 

Nigdzie nie próbowałem nawet sugerować, że to zegarek do odczytywania godziny szybkim spojrzeniem kątem oka. Szukałem jedynie jakichś pozytywów użytkowych wiedząc, czego po k czarnym zegarku generalnie należy się spodziewać.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko seiko. Swego czasu zastanawiałem się np nad glycine airmanem ale przegrał z ciemniejaca rzeczywistością. 

Aczkolwiek ta wersja 300 jest bardzo ładna 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Jeszcze raz na spokojnie przeanalizuj przymiotnik "czytelny" w zestawieniu z przysłówkiem "całkiem" oraz czasownik "kontrastują" w zestawieniu z również przysłówkiem "nieźle".

 

Nigdzie nie próbowałem nawet sugerować, że to zegarek do odczytywania godziny szybkim spojrzeniem kątem oka. Szukałem jedynie jakichś pozytywów użytkowych wiedząc, czego po k czarnym zegarku generalnie należy się spodziewać.

Pozytywem jest że to Omega SMPc, problemem że całkiem ciężko na niej odczytać czas ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik

W nowym Reduced profil koperty wydaje się gorszy niż w starszym bracie. Starsze Reduced wydają się o wiele smuklejsze, a tutaj trochę beczka wyszła im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 7/12/2021 at 8:14 PM, mrstatler said:

Nie jest kompatybilna. Niestety dla właścicieli poprzednich wersji.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuję sprostować bo kojarzę, że sam naknociłem podczas spotkania w Katowicach. Jak się ktoś uprze to może dopasować, tyle że wymaga to piłowania, vide: https://www.fratellowatches.com/hands-on-watch-review-omega-speedmaster-moonwatch-new-vs-old/ Analogiczna syt. jest z bransoletą od rocznicowego Apollo 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko. Niech się nosi!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.