Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Odebrana :) 

 

Gratuluję 👍 Też wybrałbym tę wersję z obecnego wypustu 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Odebrana :) 

CEF4D137-0C40-44F6-BEB0-166A5B29B9FF.jpeg

 

 

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że może być tak fotogeniczny. Sam jeszcze do Moona nie dojrzałem, ale te fotki oglądam z z wielką satysfakcją. 

 

Gratuluję nudziarza!  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że może być tak fotogeniczny. Sam jeszcze do Moona nie dojrzałem, ale te fotki oglądam z z wielką satysfakcją. 

 

Gratuluję nudziarza!  

Dziękuje Panowie :)

 

Mario, to tylko fotki „na podniecie” zaraz po zakupie w furze :P 
Moon nudziarz? To mój trzeci! :D 1861 hesalit kupiłem rok temu. Reduced dopiero we czwartek jednak będzie odebrana, także wszystkie trzy załapią się zdjęcie myśle :)

 

Odkąd zobaczyłem logo na tarczy i nową bransę to nie było ucieczki :D Na żywo szafir wreszcie nie ma tak wielkiego milky ringu (zostało 10-20% tego efektu). Ale dekiel, logo na tarczy i bransoleta robią robotę. Na ręku leży jak jubilee, jutro porównam oba na żywo i coś strzelę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na stronie nadal stare ceny moona a mialy sie zmienic... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał(-a):

A na stronie nadal stare ceny moona a mialy sie zmienic... 🤔

 

Na stronie Omegi są jeszcze praktycznie wszędzie stare ceny.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy @desmo mnie zasugerował, ale jakoś ostatnio patrząc na te nową tarczę w Moonie mam wrażenie, że za dużo powierzchni tam jest. Nie na wszystkich zdjęciach co prawda. No i ta bransoleta niby historycznie ok, ale bardziej pasowałaby mi flat link w pełni szczotkowany, czy 1450. 
 

@Macmac Ty chyba kupowałeś flat link Forstnera i Us1450, jakieś opinie już co do wygody? Która jest lżejsza ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tbn napisał(-a):

Nie wiem, czy @desmo mnie zasugerował, ale jakoś ostatnio patrząc na te nową tarczę w Moonie mam wrażenie, że za dużo powierzchni tam jest. Nie na wszystkich zdjęciach co prawda. No i ta bransoleta niby historycznie ok, ale bardziej pasowałaby mi flat link w pełni szczotkowany, czy 1450. 
 

@Macmac Ty chyba kupowałeś flat link Forstnera i Us1450, jakieś opinie już co do wygody? Która jest lżejsza ?

 

 

Flat leży w pudełku, a moon cały czas na 1450, co do wagi, to tak na oko porównywalna, ale organoleptycznie 1450 wygrywa w przedbiegach. Oczywiście to kwestia gustu, ale w ogóle nie myślę do powrotu do oryginału lub flat linka. Co ciekawsze, po założeniu us1450 ani razu nie zmieniałem na skórę. Chodzi mi po głowie zrobienie na zamówienie brązowego velcro na wzór tego nowego, ale na razie bransoleta od US rządzi.

IMG_8696.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Macmac napisał(-a):

 

Flat leży w pudełku, a moon cały czas na 1450, co do wagi, to tak na oko porównywalna, ale organoleptycznie 1450 wygrywa w przedbiegach. Oczywiście to kwestia gustu, ale w ogóle nie myślę do powrotu do oryginału lub flat linka. Co ciekawsze, po założeniu us1450 ani razu nie zmieniałem na skórę. Chodzi mi po głowie zrobienie na zamówienie brązowego velcro na wzór tego nowego, ale na razie bransoleta od US rządzi.


 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie się dopatrzyłem na stronie, że US1450 waży 60g, pewnie wszystkie ogniwa. Muszę zważyć ile sama głowa Moona. No i można ori klamrę założyć, chyba jakąś ze starszych modeli. Chyba się skuszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):


 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie się dopatrzyłem na stronie, że US1450 waży 60g, pewnie wszystkie ogniwa. Muszę zważyć ile sama głowa Moona. No i można ori klamrę założyć, chyba jakąś ze starszych modeli. Chyba się skuszę. 

 

Też kombinowałem żeby zmienić zapięcie, ale na razie dałem sobie spokój :), pod względem wygody zapinania lepiej nie będzie, a wygląd US jest w sumie ok. Logo jest tak ,,trochę nienachalnie" stylizowane na Omegę i mnie przynajmniej nie razi.

IMG_8698 2.jpg

IMG_8699 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba monobrandowy sklep Jubitomu w Poznaniu się szykuje…

0FDA9E4F-E5D9-4D03-B7B1-CEE17466A3F1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszą się do większej i lepszej lokalizacji.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

To Posnania ?

Tak, na parterze vis a vis Apartu i Kruka.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, artme napisał(-a):

A na stronie nadal stare ceny moona a mialy sie zmienic... 🤔

Jubitom ma zmienione, Kruk także, Śliwiński tez :)

 

u mnie ciagle zachwyt tarczą :D 

FE47CFDC-5485-47EE-8B4F-9E56A6660540.jpeg

4F447B43-766E-49D4-9C52-F9A343C1E4A1.jpeg

BB86F36C-E7B6-4BCE-BC1E-B8537FE247C5.jpeg

4CE3CC18-9947-4804-A4E8-E6997C0EC86F.jpeg

2FA31361-3F00-4EEE-A9BA-2580AE359DA2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam. Tylko hesalit.

Trzeba będzie zastanowić się niedługo nad redukcją kolekcji. W sumie sam nie wiem, której się pozbyć 😉

62929BE8-A574-4B95-9B0F-EE8EB44526A4.jpeg

5553EF62-622D-478B-87BA-E403ED9CB463_1_201_a.jpeg

990B6C31-1D83-4972-95CA-7DD8A6D8E894_1_201_a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka sytuacja, że odpadł mi pusher z chronografu w Moonie. :( Jakiś czas temu blokował mi się trochę, widać problem już był wtedy. Byłem w Butiku i powiedzieli, że trzeba oddać na Marynarska. Zastanawiam się słysząc jakieś horror story, czy nie lepiej do jakiegoś niezależnego zegarmistrza autoryzowanego w Wawie. Ktoś ma jakieś doświadczenia pozytywne?

 

Będąc w butiku byłem świadkiem dziwnej sytuacji. Był technik obsługujący klienta, ja czekałem do niego w kolejce i ochroniarz. Sprzedawcy brak. Ochroniarz odprawił trzech klientów w międzyczasie, bo nie ma kto pokazywać zegarków. Trochę słabo wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, tbn napisał(-a):

U mnie taka sytuacja, że odpadł mi pusher z chronografu w Moonie. :( Jakiś czas temu blokował mi się trochę, widać problem już był wtedy. Byłem w Butiku i powiedzieli, że trzeba oddać na Marynarska. Zastanawiam się słysząc jakieś horror story, czy nie lepiej do jakiegoś niezależnego zegarmistrza autoryzowanego w Wawie. Ktoś ma jakieś doświadczenia pozytywne?

Spróbuj u pana Zbigniewa na ul. Pięknej 47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo u Grigorija chronostore.eu żelazna 82/84


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pdb napisał(-a):

 

Trzeba będzie zastanowić się niedługo nad redukcją kolekcji. W sumie sam nie wiem, której się pozbyć 😉

Ja wiem za to, którego bym zostawił 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, sanik napisał(-a):

Ja wiem za to, którego bym zostawił 😜

Taak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pdb napisał(-a):

Taak??

Pierwszy od góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.