Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin91
W dniu 6.08.2021 o 12:43, Michal93 napisał(-a):

Testujemy rezerwę chodu :D Od zakupu nie schodzi z ręki ;)

9306FA89-0714-494F-9906-95F39DD31A20.jpeg

819808F7-2EE9-4A28-B621-297BC5983FC6.jpeg

Wyglada bardzo dobrze!

Michał gratuluje zakupu🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, cieszy dużo bardziej niż poprzedni  
O ile masz jeszcze poprzedniego to może pokusił byś się o porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki są stronę czy dwie temu :) Co do subiektywnych odczuć, poprzedni z bransą był dużo dużo cięższy, sprawiał wrażenie kapkę większego na ręku. Teraz mam szafir, miałem hesalit, moim zdaniem milkyring prawie nie występuje, w porównaniu do 1863 różnica jest bardzo duża. Łatwiej się nakręca, ma dłuższa rezerwę chodu (przynajmniej sztuka do sztuki). Tarcza sama w sobie w poprzedniej referencji nie ma moim zdaniem zupełnie podejścia do nowego, step, logo, to wszystko na żywo widać najmocniej :) Poprzedniego nosiłem tylko na pasku, tu nie wiem czy w ogóle zdecyduję się na zdjęcie bransy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o takie subiektywne odczucia. Fotki tego nie oddają. Ja dość długo zastanawiałem się nad zakupem starej. W grę wchodził tylko hesalit i pełny dekiel. Ale odrzuca mnie kwestia nakręcania. Ja swoimi grubymi paluchami musiałem się sporo namęczyć żeby kręcić tą koronką i ostatecznie się nie zdecydowałem. Wybrałem chrono innej marki. Nowego mierzyłem też i nie czuje żeby się lepiej nakręcał. Także klasyczny moon nie dla mnie ;) dziękuję za podzielenie się własnymi spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, alleck said:

No właśnie chodziło mi o takie subiektywne odczucia. Fotki tego nie oddają. Ja dość długo zastanawiałem się nad zakupem starej. W grę wchodził tylko hesalit i pełny dekiel. Ale odrzuca mnie kwestia nakręcania. Ja swoimi grubymi paluchami musiałem się sporo namęczyć żeby kręcić tą koronką i ostatecznie się nie zdecydowałem. Wybrałem chrono innej marki. Nowego mierzyłem też i nie czuje żeby się lepiej nakręcał. Także klasyczny moon nie dla mnie ;) dziękuję za podzielenie się własnymi spostrzeżeniami.

Mając kilka okazji porównać nakręcanie starego i nowego nie skorzystałem, ale dziś się udało. Co prawda nie dokładnie ten model ale 3861 i moje subiektywne odczucie jest takie, że nie nakręca się go lepiej. Z dośw. mogę dodać, że  po jakimś czasie człowiek nabiera wprawy i jakoś "tak samo się to dzieje" i nakręcanie jest ok. :) I pomyśleć, że przy pierwszym nakręcaniu zastanawiałem się jak sobie z tym astronauci radzili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wdzianka, które Waszym zdaniem lepsze? ;)
 

A5BC1D6A-BC5E-415F-982A-B3925DB3D8D4.jpeg

EEB30F77-2545-4445-BFB9-D93472232AB0.jpeg

Edytowane przez Rohi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
11 godzin temu, Rohi napisał(-a):

Nowe wdzianka, które Waszym lepsze? ;)
 

A5BC1D6A-BC5E-415F-982A-B3925DB3D8D4.jpeg

EEB30F77-2545-4445-BFB9-D93472232AB0.jpeg

uważam że te z czerwonym pasami, nadaje sportowy charakter zegarkowi... To oryginalne Nato od Omegi, czy produkcja innych firm ?

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rohi napisał(-a):

Nowe wdzianka, które Waszym lepsze? ;)
 

 

Wizualnie szaro-granatowy, ale moona słabo się nosi na nato, ze względu na odstającą dupkę 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem odwrotnie - Moona na nato nosiłem i nie czułem żadnego dyskomfortu.

Natomiast z tych dwóch pokazanych powyżej to akurat żaden mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze strony agenta 007 to zdjecie wziales 🤪😂😁

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcie świetne. :) Myśle o zakupie tego amelinum, ale te nowe bling bling mi się co raz bardziej podobają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, artme napisał(-a):

Chyba ze strony agenta 007 to zdjecie wziales 🤪😂😁

 

:D:lol:

 

james bond GIF by STARZ

 

13 godzin temu, tbn napisał(-a):

No zdjęcie świetne. :) Myśle o zakupie tego amelinum, ale te nowe bling bling mi się co raz bardziej podobają. 

 

Amelinium nadal ma swój urok ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Amelinium nadal ma swój urok ;)

 

Bez wątpienia, rozmiarowo też jest świetna. Nowe wyglądają jak zrobione przez roboty dla NASA, co mi się nie ukrywam podoba. Wygląda prawie jak obiekt ze świata techno gadżetów. :) Do Moona, który zatrzymał się w latach 60' chyba dobra para by była.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2021 o 10:56, Butik napisał(-a):

 Tymczasem tę DV da się też nosić nie tylko do garnituru :)

Ja moją DV noszę nie tylko do garnituru ale też do tzw. stylizacji smart casual. A moja jest jednak trochę bardziej "garniturowa" z braku komplikacji.

Byle koszula była (nie lniana - lniana mi nie pasuje) :)

 

 

IMG_3013.jpeg

IMG_3103.jpeg

IMG_3150.jpeg

IMG_3341.jpeg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.