Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2021 o 20:17, Michal93 napisał(-a):

A ja z kolei dorosłem do zakupu takiej Pani :) 

3B8F3F88-A001-4A26-82DB-D8CCE872D880.jpeg

Przepiękny. Super wygląda z tym paskiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, mc9 said:

 “That's one small step for man, one giant leap for mankind.”

No! Jest moc! Co tak nieśmiało? ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nosiłbym, szczególnie TRESORA

Gdzie mierzyles 300 ceramic?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tts napisał(-a):

No! Jest moc! Co tak nieśmiało? ;)

 

bo ja nieśmiały chłopak jestem 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lukebor napisał(-a):


Gdzie mierzyles 300 ceramic?

 

To nie moja ręka ;)

 

Zdjęcia wykonane i przesłane do mnie przez mojego "opiekuna" z mojego sklepu na prezentacji nowych modeli.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Butik napisał(-a):

Zdjęcia wykonane i przesłane do mnie przez mojego "opiekuna" z mojego sklepu na prezentacji nowych modeli.

Gruuuuuboooo :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

To nie moja ręka ;)

 

Zdjęcia wykonane i przesłane do mnie przez mojego "opiekuna" z mojego sklepu na prezentacji nowych modeli.

 

Kurde, jak Ty mi zaimponowałeś 😁 Masz swojego opiekuna w salonie Omegi ? Ja rozumiem w banku, sieci komórkowej, nawet salonie samochodowym, ale że tak 😵 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się też czasem przydał opiekun albo opiekunka w salonie Omegi. Jak widzę ceny i niektóre wypasione modele, to nogi się uginają i omal nie tracę przytomności. Gdyby taka opiekunka była pod ręką, to miałbym gwarancję, że nie zejdę na miejscu...😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wyraźnie słowo "opiekun" jest  między specyficznymi znakami interpunkcyjnymi wstawiony, bez przesady ;)

 

Tak na prawdę jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sprzedawca zegarków jakich znam. Swoje kupuję zawsze w jednym sklepie i zawsze tak się umawiam, aby ten sam pan był w czasie dokonywania zakupów. Nie tylko ma wiedzę, jest przesympatyczny, ale utrzymuje kontakt poza godzinami normalnej pracy, chociażby podsyłając takie zdjęcia z prezentacji, albo jak coś nowego pojawi się w sklepie (zachęcając do przyjścia).

 

Może to głupie, ale ja takie drobne gesty doceniam, szczególnie przy zakupie dóbr luksusowych to się ceni. I dlatego po nowy zakup wracam w to samo miejsce i nie szukam gdzie indziej.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Butik napisał(-a):

Ale przecież wyraźnie słowo "opiekun" jest  między specyficznymi znakami interpunkcyjnymi wstawiony, bez przesady ;)

 

Tak na prawdę jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sprzedawca zegarków jakich znam. Swoje kupuję zawsze w jednym sklepie i zawsze tak się umawiam, aby ten sam pan był w czasie dokonywania zakupów. Nie tylko ma wiedzę, jest przesympatyczny, ale utrzymuje kontakt poza godzinami normalnej pracy, chociażby podsyłając takie zdjęcia z prezentacji, albo jak coś nowego pojawi się w sklepie (zachęcając do przyjścia).

 

Może to głupie, ale ja takie drobne gesty doceniam, szczególnie przy zakupie dóbr luksusowych to się ceni. I dlatego po nowy zakup wracam w to samo miejsce i nie szukam gdzie indziej.

Na pewno jest to przyjemne i dobrze świadczy o subiekcie. :)

Nie oszukujmy się jednak, jest i sporo w tym marketingu :huh:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło sztuczne, za to "czysetka" prawdziwa😁

 

IMG-20211015-212937-edit-702735140295895


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Butik napisał(-a):

Ale przecież wyraźnie słowo "opiekun" jest  między specyficznymi znakami interpunkcyjnymi wstawiony, bez przesady ;)

 

Tak na prawdę jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sprzedawca zegarków jakich znam. Swoje kupuję zawsze w jednym sklepie i zawsze tak się umawiam, aby ten sam pan był w czasie dokonywania zakupów. Nie tylko ma wiedzę, jest przesympatyczny, ale utrzymuje kontakt poza godzinami normalnej pracy, chociażby podsyłając takie zdjęcia z prezentacji, albo jak coś nowego pojawi się w sklepie (zachęcając do przyjścia).

 

Może to głupie, ale ja takie drobne gesty doceniam, szczególnie przy zakupie dóbr luksusowych to się ceni. I dlatego po nowy zakup wracam w to samo miejsce i nie szukam gdzie indziej.


Tez lubię Pana w Kruku na Okęciu - zna się ponad standardowo, kiedyś pracował w Kruku w galmoku jeśli się nie mylę i sprzedawał mi moją pierwszą Omegę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

[...]

Nie oszukujmy się jednak, jest i sporo w tym marketingu :huh:

 

Ale to oczywista oczywistość i jak widać na moim przykładzie - działa :)

 

39 minut temu, orlis napisał(-a):

Tez lubię Pana w Kruku na Okęciu - zna się ponad standardowo, kiedyś pracował w Kruku w galmoku jeśli się nie mylę i sprzedawał mi moją pierwszą Omegę. 

 

Tak, a w międzyczasie w Jubitomie w Arkadii.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.