Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, HESHER said:

Taki zegareczek mi wpadł na łapkę

 

Skyfall! Trzymaj i nie puszczaj! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się pół roku do kupna, oglądałem wszystkie wersje kolorystyczne w stali na żywo no i padło na taką. Chociaż luma w zegarku z białą tarczą kozak, ale dla mnie kolor bezela nie pasował gdyby taka luma w czarnym była, to by było dopełnienie wszystkiego. No cóż, coś za coś,

Edytowane przez HESHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręka moja zegarek nie. Mam nadzieję że Robert się nie pogniewa. Bardzo mi się podoba 600 szkoda że nie ma nikt blisko białej 300 bo może za jakiś czas na jakąś bym nabierał i trochę się wyprzedał. 

 

v9UDvd8.jpeg

 

 

Chociaż lepiej leżało by 45,5 m trochę mi brakowało tak z 5 mm. 

Chociaż zegarek świetny. 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Tomaszek said:


To nie Skyfall..

Fakt.

2 hours ago, kornel91 said:

Ręka moja zegarek nie. Mam nadzieję że Robert się nie pogniewa. Bardzo mi się podoba 600 szkoda że nie ma nikt blisko białej 300 bo może za jakiś czas na jakąś bym nabierał i trochę się wyprzedał. 

 

Chociaż lepiej leżało by 45,5 m trochę mi brakowało tak z 5 mm. 

Chociaż zegarek świetny. 

 

Na Twojej łapie zarówno duża jak i 42 czy 43,5 będzie dobrze leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak bywa, że małe wydaje się za małe.

e86583b5b48d7e634cd7f743cae5cfa1.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 10/14/2021 at 11:45 PM, Butik said:

 

To nie moja ręka ;)

 

Zdjęcia wykonane i przesłane do mnie przez mojego "opiekuna" z mojego sklepu na prezentacji nowych modeli.

 

Jest w Butiku... dzisiaj mierzyłem przy okazji wizyty sprawdzjącej diverowy gumowy pasek z deployantem (tak, też jest w butiku).

Mój Nekton, nadal mi się podoba, ale trzeba przyznać, że ceramiczny bi-color robi WRAŻENIE...

Oryginalnie w mojej ocenie prezentuje się bezel w tej wersji, który mimo że ceramiczny, jest matowy i ma teksturę nawiązującą właśnie do Nektona (coś co większości się nie podoba a mnie osobiście przyciągnęło do tej właśnie wersji divera).

 

Zaskoczony byłem też tym jak wygodnie leżał na moim dość skromnym nadgarstku, mimo większego niż standardowy 300m rozmiaru...

Możliwe, że to zasługa odczuwalnie mniejszej wagi.

 

Pozdrowienia dla Pana z Butiku, który cierpliwie znosił moje wpatrywanie się w zegarek pod każdym możliwym kątem :)

Może kiedyś...może kiedyś...oby kiedys... :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, lukebor napisał(-a):

Wszystkie fajne - jakie wrażenia?

Nekton Edition bardzo mi się spodobał - super odbiór matowej tarczy, brak szlifu słonecznego dodaje fajnego odbioru bez efektu bling bling, bezel tytanowy z fakturą super, brak datownika też daje lepszy odbiór tarczy i stalowy kolor bezela fajnie się komponuje z całością.

Wersja Pekin - za bardzo bling

Nowy Bond - fajny jednak dla mnie tytan za lekki

Planeta - stara referencja 42 z matowym grafitowym bezelem i grafitową tarczą mniej do mnie gadała, za to nowsza 43,5 leżała super komfortowo - choć to kawał zegarka

 

Miałem "białasa" i zastanawiam się czym zastąpić jego brak - wybierałbym między Planetą a Nektonem.

 

Edytowane przez eisbar03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 hours ago, eisbar03 said:

Nekton Edition bardzo mi się spodobał - super odbiór matowej tarczy, brak szlifu słonecznego dodaje fajnego odbioru bez efektu bling bling, bezel tytanowy z fakturą super, brak datownika też daje lepszy odbiór tarczy i stalowy kolor bezela fajnie się komponuje z całością.

Wersja Pekin - za bardzo bling

Nowy Bond - fajny jednak dla mnie tytan za lekki

Planeta - stara referencja 42 z matowym grafitowym bezelem i grafitową tarczą mniej do mnie gadała, za to nowsza 43,5 leżała super komfortowo - choć to kawał zegarka

 

Miałem "białasa" i zastanawiam się czym zastąpić jego brak - wybierałbym między Planetą a Nektonem.

 

W końcu jakieś zainteresowanie Nektonem  na tym forum :)

Gust chyba mamy podobny, bo sam mam Nektona, a podczas ostatniej wizyty w Butiku, poza bi-colorem o czym piałem niedawno, przymierzałem też tą samą Planetę i tez miałem problem żeby się z nią rozstać... Super zegarek, chociaż jego grubość raczej ogranicza zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):

Miałem "białasa" i zastanawiam się czym zastąpić jego brak - wybierałbym między Planetą a Nektonem.

 

Rozwiniesz? Wolisz PO / Nektona wizualnie po prostu czy... ?

Dla mnie biala 300m na gumie przebija cala reszte.

PO jest potwornie gruba i jeszcze dodatkowo bije po oczach HEV.

(ale to moja subiektywna opinia a nie prawda objawiona)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

Rozwiniesz? Wolisz PO / Nektona wizualnie po prostu czy... ?

Dla mnie biala 300m na gumie przebija cala reszte.

PO jest potwornie gruba i jeszcze dodatkowo bije po oczach HEV.

(ale to moja subiektywna opinia a nie prawda objawiona)

 

@cordi7 postaram się rozwinąć 🙂

Ostatnimi czasy podobają mi się zegarki z bezelem w kolorze stali ( divery ). Niewątpliwie mają na to wpływ Breitlingi, które mi się zawsze podobały ale jakoś poprzez wielkość nie kupiłem żadnego no i rzecz jasna Yachtmaster 🙂

 

A Nekton zwrócił moją uwagę całokształtem. Nie ukrywam ale Seamaster 300 ze wszystkich modeli Omegi podoba mi się najbardziej.

 

Odnośnie PO - odkąd pamiętam, zawsze mi się podobała. Kiedy kupowałem swoją pierwszą 300 w 2010 roku już wtedy biłem się z myślami czy nie wziąć PO. Jednak jej grubość skutecznie mnie odstraszyła. Tak jest i dziś, ciągle mi się podoba, ale jest za gruba.

 

A biała 300, to ciekawa historia. Byłem nią zachwycony kiedy ją kupowałem, ale z czasem sentyment do czarnej tarczy w diverze wrócił. Im częściej na nią spoglądałem uświadamiałem sobie, że divera chcę z czarną tarczą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, eisbar03 said:

 

Odnośnie PO - odkąd pamiętam, zawsze mi się podobała. Kiedy kupowałem swoją pierwszą 300 w 2010 roku już wtedy biłem się z myślami czy nie wziąć PO. Jednak jej grubość skutecznie mnie odstraszyła. Tak jest i dziś, ciągle mi się podoba, ale jest za gruba.

Ja z kolei do PO robiłem kilka podejść i jak już odpuściłem to zacząłem rozważać 300M Tokyo... ale finalnie skończyło się na Skyfall (42mm, mniejsza wysokość, zdecydowanie mniejszy "blink"). Całkiem przyjemnie ten zegarek "gubi grubość na ręce". 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eisbar03 napisał(-a):

A biała 300, to ciekawa historia. Byłem nią zachwycony kiedy ją kupowałem, ale z czasem sentyment do czarnej tarczy w diverze wrócił. Im częściej na nią spoglądałem uświadamiałem sobie, że divera chcę z czarną tarczą.

 

Dlatego włąśnie ja mam obie - białą 300 na czerwonej gumie jako wakacyjniaka i PO 8500. Jestem super szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei biała podoba się na zdjęciach, ale na żywo nie zachwyciła. Z kolei nie mam żadnego problemu z grubością PO. W codziennym użytkowaniu wcale tego nie zauważam, a to jedyny z moich zegarków, który zdarza mi się nosić nawet kilka dni z rzędu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Woda Ziemia Światowy Czasomierz ;) będzie jednak rozglądał się po świecie, jak ktoś ma ten zegar z tyłu głowy, to oddam w dobre ręce (za garść monet).

 

EDIT: zegarek już zaklepany przez jednego z naszych tutejszych kolegów :o 

 

IMG_2943.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.