Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Krakus1 napisał(-a):

@Butik mam prośbę ,czy mógłbyś zakładać i jeden i drugi obok siebie tak żeby mniej więcej oceniać jego faktyczny i wizualny rozmiar ? Dziękuję z góry 

 

Proszbars. Jak jeszcze chwilę odczekasz to się przetworzy do forkej. Teraz jest już w hade.

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne foty, Piotrze!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, PistolPete napisał(-a):

Wczoraj, po wielu miesiącach, udało się znaleźć odrobinę czasu aby popstrykać trochę fotek m.in. białej 300ki. [...]

 

Świetna jakość i kompozycja zdjęć. Czy mógłbyś powiedzieć jakim sprzętem były robione fotki?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super
 
Świetne foty, Piotrze!
 
 
Świetna jakość i kompozycja zdjęć. Czy mógłbyś powiedzieć jakim sprzętem były robione fotki?
 
Dziękuję koledzy. Naprawdę ciężko było się zebrać do zdjęć po tak długiej przerwie ale poszło w miarę sprawnie. Znaczy nie naprzeklinałem się tyle co zazwyczaj, jak ujęcia nie wychodzą.  Może czasem trzeba sobie odpocząć. 
Co do sprzętu to raczej nic nadzwyczajnego. Najważniejsze jest szkło- tu leciwy 11-letni Canon macro 100mm 2.8L- i światło- 2 chińskie lampki z ebay'a z softboxami (bez bez wnętrznego dyfuzora a to by się przydało). Aparat już nie ma takiego znaczenia jak fotka jest statyczna ale pełna klatka pomaga, zwłaszcza przy wysokim ISO.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja kolorystyczna na zdjęciach (i to tak dobrych) jest nieziemska! Ale na żywo wolę swojego czarnuszka jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Butik napisał(-a):

W ramach wypełnienia pustki po Worldtimerze - musiało być coś na niebiesko i miało być dokładnie to. I jest :)

Gratulacje. Ja myślę że w tym butiku na lotnisku to jesteś osobą którą naprawdę witają szampanem i kawiorem, nie jak biedakawą w wątku Rolexa, skoro kupujesz u nich średnio co 2 miesiące🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Butik napisał(-a):

W ramach wypełnienia pustki po Worldtimerze - musiało być coś na niebiesko i miało być dokładnie to. I jest :)

 

Gratuluje zakupu, fajnie na gumie sie prezentuje ... i nie moglem sie powstrzymac :P

 

image.png.fbe75c321d7a01bf02840e969ab81f9f.png

 

To co, ile wytrzyma w pudelku? Robimy zaklady? :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

Gratuluje zakupu, fajnie na gumie sie prezentuje ... i nie moglem sie powstrzymac :P

 

image.png.fbe75c321d7a01bf02840e969ab81f9f.png

 

To co, ile wytrzyma w pudelku? Robimy zaklady? :P

 

 

Rozumiem sarkazm i sam się uśmiechnąłem.

 

Zobaczymy jak będzie, póki co udało mi się zejść do 4 sztuk, oby już tak zostało na dłużej (i w tym komplecie).

 

IMG_8454.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Zobaczymy jak będzie, póki co udało mi się zejść do 4 sztuk, oby już tak zostało na dłużej (i w tym komplecie).

 

 

A co się stało z DV? Jednak znalazła nowy dom?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

A co się stało z DV? Jednak znalazła nowy dom?

 

Poszła do Karola i na pewno znajdzie nowy dom :)

 

Próbowałem na wiele sposobów, ostatnio nawet skroiłem dla niej pasek u Filipa, ale jakoś i tak nie gościła u mnie na ręku, albo pod wielkim przymusem. Nie było sensu tego dalej ciągnąć.

 

Pasek prawdopodobnie będzie dobrze grał z nową AT, przymierzę pewnie w weekend i zobaczymy.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zmiana, co prawda nie tak spektakularna ale zawsze zmiana.

Wersja zimowa:

 

A5A2BAAC-80A7-4C3F-AE10-D47678A316F5.jpeg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2021 o 20:42, Butik napisał(-a):

 

Proszbars. Jak jeszcze chwilę odczekasz to się przetworzy do forkej. Teraz jest już w hade.

 

 

Obejrzałem i przy okazji zajrzałem co tam masz jeszcze - za Boston Marathon wielki szacun, i za sam start i wynik, zegarki to dodatek :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bugs napisał(-a):

[...] za Boston Marathon wielki szacun, i za sam start i wynik [...]

 

[OT]Podziękował. To już była taka wisienka na torcie. Maratonów zaliczyłem dokładnie 30, życiówka też trochę lepsza i bardziej zbliżona do 3h, bo do Bostonu nie można się ot tak zapisać - trzeba się zakwalifikować, a wymagania dość wygórowane jak na amatorów. NIestety to już przeszłość, bieganiem (połączonym chyba z wiekiem) rozwaliłem sobie koniec końców kolano i dziś tylko rowerek albo orbitrek.[/OT[


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Butik napisał(-a):

 

[OT]Podziękował. To już była taka wisienka na torcie. Maratonów zaliczyłem dokładnie 30, życiówka też trochę lepsza i bardziej zbliżona do 3h, bo do Bostonu nie można się ot tak zapisać - trzeba się zakwalifikować, a wymagania dość wygórowane jak na amatorów. NIestety to już przeszłość, bieganiem (połączonym chyba z wiekiem) rozwaliłem sobie koniec końców kolano i dziś tylko rowerek albo orbitrek.[/OT[

Tak, wiem że Boston nie dla każdego i dlatego jestem pod wrażeniem, życiówki też, okolice 3h to już jest bardzo nieźle jak na białasa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Rozumiem sarkazm i sam się uśmiechnąłem.
 
Zobaczymy jak będzie, póki co udało mi się zejść do 4 sztuk, oby już tak zostało na dłużej (i w tym komplecie).



Ciekawie jak tak dalej pójdzie, to obstawiam, że skończy się na dwóch sztukach - GMT pepsi i diżeju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał(-a):

 

 


Ciekawie emoji3.png jak tak dalej pójdzie, to obstawiam, że skończy się na dwóch sztukach - GMT pepsi i diżeju emoji6.png

 

 

Parka niemal idealna. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

W ramach wypełnienia pustki po Worldtimerze - musiało być coś na niebiesko i miało być dokładnie to. I jest :)

 

8E1B25E9-9721-4DA6-BAD5-5754C1A3AA1A.jpeg

115E6EEF-0100-4C85-B86E-A4E76FDB21B9.jpeg

990AAB9D-2AD1-4441-B568-BF978601CF55.jpeg

AF37E7FD-132C-460C-8222-D6E34B527F3E.jpeg

B954CB73-7048-44FF-AFC4-F43EAE13BDC1.jpeg

1EA581F7-03C8-4497-8953-EA38DEC2970C.jpeg

 O nie zmienia faktu ze chyba dłuższa sekunda ładniejsza, chyba 😁👍


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 10/25/2021 at 12:50 PM, PistolPete said:

Wczoraj, po wielu miesiącach, udało się znaleźć odrobinę czasu aby popstrykać trochę fotek m.in. białej 300ki. Nigdy nie byłem fanem tego modelu, w przciwieństwie do Seamasterowej AT i PO, ale biała wersja mnie zdecydowanie przekonała.

Zegarek jest nie dość, że pasko (gumo)-lubny to światło i ceramiczna tarcza, jak już koledzy wspominali, faktycznie czyni cuda.

Piotrek, sztos! Na moje szczęście, temat sfinalizowałem, bo z takimi zdjęciami wybór byłby trudny. ;)
Będzie więcej? 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.