Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Stary tez niczego sobie 

 

C668C091-7F20-4E00-A4D3-6A20BE7B5194.jpeg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, pgajlewicz napisał(-a):

To ja wrzucę trochę cygańskich klimatów:)

 

 

20211031_170639.jpg

 

To jest bestia... Piękna, ale bestia. Mierzyłem ze 3 razy i zawsze rękę grawitacja ściągała mi do samej podłogi, więc gratuluję umięśnienia i zazdroszczę sikora :D 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śmierdzi ryżem, same napisy mogą już to sugerować.

Inne numery na kopercie i werku, wskazówki, itd...

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pgajlewicz napisał(-a):

To ja wrzucę trochę cygańskich klimatów:)

 

 

20211031_170639.jpg

Super zegarek. A jaka jest Waga i l2l nigdzie nie mogę znaleźć mam tylko grubość prawie 19mm. Jest co nosić. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

To jest bestia... Piękna, ale bestia. Mierzyłem ze 3 razy i zawsze rękę grawitacja ściągała mi do samej podłogi, więc gratuluję umięśnienia i zazdroszczę sikora :D 

 

Chudzinka ze mnie:) Chwilę się broniłem przed tą busolą, ale po kilku przymiarkach szybko odszczekałem swoje "ale" i teraz jest dla mnie bardzo naturalna i z łatwością przerzucam się między nią a dużo mniejszymi zegarkami. Z rana wrzucę sobie np nową 300tkę Bonda, a wieczorem tą PO i nie czuję żadnego dyskomfortu lub negatywnych odczuć względem różnic wagi. Chociaż często muszę odwiedzać fizio ze względu na problem z lewym barkiem...może jednak ma to jakiś związek;)

 

1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Super zegarek. A jaka jest Waga i l2l nigdzie nie mogę znaleźć mam tylko grubość prawie 19mm. Jest co nosić. 

 

Moja waga kuchenna pokazuje 254gr, a miarka 51,5mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego przyjrzyj się jak zniszczone mocno są śrubki, na mechanizmie numery nie zgadzają się, ogólnie nawet gdyby oryginał to za jego stan techniczny odpada bo doprowadzenie go do ideału nie będzie tanie, serwis jest drogi zwłaszcza z chronographem, a branzoleta tez ma swoje numery tu ich nie widać i trochę inaczej wygląda przy teleskopach. Jeszcze jedno dopisze fake 100%, przy kolumnie w oryginale jest frezowanie z napisem swiss w twoich zdjęciach frezowania nie ma i w tym miejscu jest napis jewels. Napis Seamaster powinien być pomarańczowy. Koronka Helowa od górnej strony za mocno schowana w kopercie. Falsyfikat pełną gębą.

Edytowane przez HESHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pgajlewicz napisał(-a):

 

Chudzinka ze mnie:) Chwilę się broniłem przed tą busolą, ale po kilku przymiarkach szybko odszczekałem swoje "ale" i teraz jest dla mnie bardzo naturalna i z łatwością przerzucam się między nią a dużo mniejszymi zegarkami. Z rana wrzucę sobie np nową 300tkę Bonda, a wieczorem tą PO i nie czuję żadnego dyskomfortu lub negatywnych odczuć względem różnic wagi. Chociaż często muszę odwiedzać fizio ze względu na problem z lewym barkiem...może jednak ma to jakiś związek;)

 

 

Moja waga kuchenna pokazuje 254gr, a miarka 51,5mm. 

Dziękuję. Czyli kawał zegarka to co lubię 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minutes ago, Michal93 said:

To przy święcie ;) Z datą czy bez? 

B1EA4897-87F8-4CAB-8B17-8CFD81AA1C46.jpeg

2845E78E-0851-4278-B007-B2404BE7904D.jpeg

 

No ba, pewnie że z datą :) fajne paski btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem, że przegapiłem fajna limitke Seamastera - City Edition.

https://www.omegawatches.com/watches/seamaster/heritage-models/city-edition/catalog

Najlepsza dla mnie New York, później Switzerland i Paris.

fb0172204c999b6b50a4b874edf78088.jpg&key=bd7ea210eec1623682581f2bb6c9b810d49a10219d329bb7f496162c37aee96c


Trafiają się używki czasem, ale cena skutecznie chłodzi zapał zakupowy :)

P. S. Zdjęcie z sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alleck napisał(-a):

Ostatnio odkryłem, że przegapiłem fajna limitke Seamastera - City Edition.

https://www.omegawatches.com/watches/seamaster/heritage-models/city-edition/catalog

Najlepsza dla mnie New York, później Switzerland i Paris.


Trafiają się używki czasem, ale cena skutecznie chłodzi zapał zakupowy :)

P. S. Zdjęcie z sieci
 

Singapure, Moscow, London - moja kolejność. Nudny chyba jakiś jestem z tymi wyborami. 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dadas1122 napisał(-a):

omega z PRL 

I ceny tak się jakoś zbliżyły nam do PRL-owskich ;)

Piękny NOS :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2021 o 16:39, cordi7 napisał(-a):

 

Gratuluje zakupu, fajnie na gumie sie prezentuje ... i nie moglem sie powstrzymac :P

 

image.png.fbe75c321d7a01bf02840e969ab81f9f.png

 

To co, ile wytrzyma w pudelku? Robimy zaklady? :P

 

 

Wygrałeś ;)

 

Co prawda nie Small Second ale białas będzie szedł w świat (jak ktoś chętny - zapraszam na priw) i będzie zamieniony na co innego w bieli.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Butik napisał(-a):

Wygrałeś ;)

 

Co prawda nie Small Second ale białas będzie szedł w świat (jak ktoś chętny - zapraszam na priw) i będzie zamieniony na co innego w bieli.


Jak lubię mieć rację tak tym razem wolałbym się mylić. 300m w bieli to wizualnie jedna z fajniejszych propozycji Omegi. Sprzedajesz bo coś lepszego się pojawiło czy na dłuższą metę nie sprawdziła się?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cordi7 napisał(-a):


Jak lubię mieć rację tak tym razem wolałbym się mylić. 300m w bieli to wizualnie jedna z fajniejszych propozycji Omegi. Sprzedajesz bo coś lepszego się pojawiło czy na dłuższą metę nie sprawdziła się?

 

 

Na dłuższą mete nie podchodzi pod mój styl ubioru i niestety coraz bardziej podeszły wiek... Jest piękna, ale mało noszona, bardziej podziwiana. Czy lepszego? Może  innego i jednak bardziej pod mój styl, trochę sentymentalnego i takiego, do czego chcę wrócić, tylko w innym kolorze, i bardziej uniwersalnego ;)

 

I tak już be wielkich tajemnic i gierek - chcę wrócić do Globemastera, tym razem w wersji właśnie białej.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Butik napisał(-a):

 

Na dłuższą mete nie podchodzi pod mój styl ubioru i niestety coraz bardziej podeszły wiek... Jest piękna, ale mało noszona, bardziej podziwiana. Czy lepszego? Może  innego i jednak bardziej pod mój styl, trochę sentymentalnego i takiego, do czego chcę wrócić, tylko w innym kolorze, i bardziej uniwersalnego ;)

 

I tak już be wielkich tajemnic i gierek - chcę wrócić do Globemastera, tym razem w wersji właśnie białej.


Taką wymianę biały na biały jestem w stanie zrozumieć. Biały Globe jest świetny i bardzo czytelny a ta tarcza pięknie gra światłem. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport! Rozpoczynam licytację, biorę po 200zł od każdej drużyny i słucham państwa! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

I tak już be wielkich tajemnic i gierek - chcę wrócić do Globemastera, tym razem w wersji właśnie białej.

Brawo! GM to świetny zegarek. Teraz jeszcze czekam, aż wrócisz do wersji niebieskiej 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.