Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, pgajlewicz napisał(-a):

Takie tam odbiory:)

 

 No piękna sztuka ,,, gratuluję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pgajlewicz napisał(-a):

Takie tam odbiory:)

 

Piękny jest. Gratki!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Niech się dobrze nosi!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj gratulacje się należą, niebanalna sztuka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Brawo! GM to świetny zegarek. Teraz jeszcze czekam, aż wrócisz do wersji niebieskiej 😉

 

 

Zobaczymy. GM lubiłem bardzo, ale przy wtedy 3 niebieskich poszedł w świat. Jeśli chodzi o niebieskość to jednak uważam, że był trochę za ciemny i w większości sytuacji wydawał się czarny, albo ciemnoszary.

 

WT już ma ładny niebieski kolor. Nowa AT SS to już wręcz niebieściutki i taki mi się podoba - praktycznie zawsze widać niebieskość :)

 

WIęc na razie GM w bieli - zobaczymy jak się to utrzyma ;)

 

69E73706-6079-4BA9-882E-4CF19EEC4907.jpeg

3037AAF3-1F05-43F5-A21A-2B63417DF02C.jpeg

5 godzin temu, pgajlewicz napisał(-a):

Takie tam odbiory:)

 

20211104_123000.jpg

20211104_124654.jpg

 

Wygrywasz dziś polskie internety, bezkonkurencyjnie. U nas w kraju odbierana, jeśli nie tajemnica?

 

No i bez zdjęcia dekla to wszystko jest nieważne ;)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Fajnie ze w końcu jakiś trafił do forumowicza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pgajlewicz napisał(-a):

Takie tam odbiory:)

To jest ten aktualny Snoopy z tym megadeklem co to się rusza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ten aktualny Snoopy z tym megadeklem co to się rusza?
Tak. Najnowszy. Dlatego od razu prosilem o zdjecie dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Osy123 napisał(-a):

Tak. Najnowszy. Dlatego od razu prosilem o zdjecie dekla. emoji12.png

A tam zdjęcie - wideo nich kolega zapoda😁. Gratulacje zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie tam odbiory:)
 
20211104_123000.thumb.jpg.1d6936bd54f27e3ae5896623dac4ea34.jpg
20211104_124654.thumb.jpg.e250402aaad9049764d2549e6dc11470.jpg

Gratuluje! Piękny!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

Zobaczymy. GM lubiłem bardzo, ale przy wtedy 3 niebieskich poszedł w świat. Jeśli chodzi o niebieskość to jednak uważam, że był trochę za ciemny i w większości sytuacji wydawał się czarny, albo ciemnoszary.

 

WT już ma ładny niebieski kolor. Nowa AT SS to już wręcz niebieściutki i taki mi się podoba - praktycznie zawsze widać niebieskość :)

 

WIęc na razie GM w bieli - zobaczymy jak się to utrzyma ;)

 

69E73706-6079-4BA9-882E-4CF19EEC4907.jpeg

3037AAF3-1F05-43F5-A21A-2B63417DF02C.jpeg

 

 

Piękna ta AT.  Myślę że jestem zdecydowany.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

U nas w kraju odbierana, jeśli nie tajemnica?

 

 

Nasz butik Omegi. Dobrze się dogadujemy od dłuższego czasu i naprawdę potrafią się za to odwdzięczyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, beniowski napisał(-a):

A tam zdjęcie - wideo nich kolega zapoda😁. Gratulacje zakupu!

 

O tym deklu mówicie????;)

 

Edit: Żeby nie było, potem dorzucę jeszcze wersję "For Sale", bo ten filmik jest z archiwum z pierwszych przymiarek jeszcze przedpremierowych:)

Edytowane przez pgajlewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i niech się dobrze nosi, dekielek fenomenalny :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem kolejną już przymiarkę standardowej AT (nawet już nie pamiętam którą). W poprzednich zawsze coś mi nie pasowało. Za gruba, za wąska, za coś tam :(
Tym razem pomyślałem, że pójdę po prostu zegarek pooglądać i przymierzyć, a nie oceniać i doszukiwać się wad i błędów.
Z tym pozytywnym nastawieniem udałem się do salonu i ... okazało się, że to świetny zegar jest.

Właściwie nie bardzo jest do czego się przyczepić (w moim przekonaniu oczywiście).
Koperta fajna - no może minimalnie mniej fajna niż moja ulubiona koperta od TH Carrera ale przez to, że jest zupełnie inna świetnie by się uzupełniały. Szczotkowany bok na pewno złapie mniej rysek.
Tarcza z poziomą boazerią również fajna, razem z zewnętrznym ringiem z indeksami minutowymi, nadaje tarczy pewnej głębi i trójwymiarowości.
Data na "szóstce" nadaje symetrii, choć na tym mi nie zależy, data na "trójce" też jest dla mnie ok. Ale nie widać dziury datownika, lubię jak tło datownika jest zbliżone do tła tarczy, nawet kosztem czytelności daty (z której i tak rzadko korzystam). A tutaj tak jest. Super :)
Szeroki bezel - cóż pewnie złapie parę rysek, no trudno.
Czytelność obu wersji niebieskich (tych bardziej jaskrawych) jest na dobrym poziomie jak na zegarek z niebieską tarczą i srebrnymi, polerowanym wskazówkami. Za to ta trzecia niebieska, taka jaśniejsza jakby, wypada w tej kategorii słabo.
Mierzyłem wersje 41 (nadgarstek teraz zimowo około 175) i leży dobrze. L2L w akceptowalnych granicach dla tego typu zegarka
Bransoleta przyjemna, czuć różnicę w ciężarze wersji na pasku gumowym i bransolecie ale w granicach akceptowalnych, nie jest to cegła na ręku, raczej przyjemne obciążenie. Trochę drażni szarpane zapięcie, jakoś nie do końca do mnie przemawia to rozwiązanie. Z drugiej strony mam takie w jednym z zegarków i nie ma z nim większych problemów.
Pasek gumowy świetny, bardzo mi się podobał, za to skórzany w ogóle mi do tego zegarka nie pasuje.

 

Teraz tylko zostaje wybrać wersję z dwóch mierzonych i zacząć grzebać w portfelu

 

Zdjęcia tylko dla wersji na bransolecie, zapomniałem pstryknąć jak mierzyłem paski.

 

 

 

IMG_3960.JPG

IMG_3961.JPG

IMG_3962.JPG

IMG_3963.JPG

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Bransoleta przyjemna, czuć różnicę w ciężarze wersji na pasku gumowym i bransolecie ale w granicach akceptowalnych, nie jest to cegła na ręku, raczej przyjemne obciążenie. Trochę drażni szarpane zapięcie, jakoś nie do końca do mnie przemawia to rozwiązanie. Z drugiej strony mam takie w jednym z zegarków i nie ma z nim większych problemów.

 

Jak dla mnie jedybym minusem bransolety, a dokładnie zapięcia, jest brak mikroregulacji. Wygląda za***iście, ale użytkowo traci na tym fakcie. Ale poza tym to bardzo uniwersalny i cholernie wdzięczny zegarek:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że moje odczucia są bardzo pozytywne. Mogę się doczepić jedynie do samego zapięcia, które ze względu na podwiniętą gumę lekko odstaje.d46769b46e41a9064127faa43cb9b5c9.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę powiedzieć, że moje odczucia są bardzo pozytywne. Mogę się doczepić jedynie do samego zapięcia, które ze względu na podwiniętą gumę lekko odstaje.d46769b46e41a9064127faa43cb9b5c9.jpg

 

Hehe :)

 

Z gumką to prawda, trochę jest za długa (na moje 18cm), podobno można kupić krótszą, ale ja się zastanawiam nad przycięcim.

 

Jak kupisz i wyjdziesz do światła naturalnego, dopiero zobaczysz smaczki.

3 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

Ostatnio zrobiłem kolejną już przymiarkę standardowej AT (nawet już nie pamiętam którą). W poprzednich zawsze coś mi nie pasowało. Za gruba, za wąska, za coś tam :(
Tym razem pomyślałem, że pójdę po prostu zegarek pooglądać i przymierzyć, a nie oceniać i doszukiwać się wad i błędów.
Z tym pozytywnym nastawieniem udałem się do salonu i ... okazało się, że to świetny zegar jest.

Właściwie nie bardzo jest do czego się przyczepić (w moim przekonaniu oczywiście).
Koperta fajna - no może minimalnie mniej fajna niż moja ulubiona koperta od TH Carrera ale przez to, że jest zupełnie inna świetnie by się uzupełniały. Szczotkowany bok na pewno złapie mniej rysek.
Tarcza z poziomą boazerią również fajna, razem z zewnętrznym ringiem z indeksami minutowymi, nadaje tarczy pewnej głębi i trójwymiarowości.
Data na "szóstce" nadaje symetrii, choć na tym mi nie zależy, data na "trójce" też jest dla mnie ok. Ale nie widać dziury datownika, lubię jak tło datownika jest zbliżone do tła tarczy, nawet kosztem czytelności daty (z której i tak rzadko korzystam). A tutaj tak jest. Super :)
Szeroki bezel - cóż pewnie złapie parę rysek, no trudno.
Czytelność obu wersji niebieskich (tych bardziej jaskrawych) jest na dobrym poziomie jak na zegarek z niebieską tarczą i srebrnymi, polerowanym wskazówkami. Za to ta trzecia niebieska, taka jaśniejsza jakby, wypada w tej kategorii słabo.
Mierzyłem wersje 41 (nadgarstek teraz zimowo około 175) i leży dobrze. L2L w akceptowalnych granicach dla tego typu zegarka
Bransoleta przyjemna, czuć różnicę w ciężarze wersji na pasku gumowym i bransolecie ale w granicach akceptowalnych, nie jest to cegła na ręku, raczej przyjemne obciążenie. Trochę drażni szarpane zapięcie, jakoś nie do końca do mnie przemawia to rozwiązanie. Z drugiej strony mam takie w jednym z zegarków i nie ma z nim większych problemów.
Pasek gumowy świetny, bardzo mi się podobał, za to skórzany w ogóle mi do tego zegarka nie pasuje.

 

Teraz tylko zostaje wybrać wersję z dwóch mierzonych i zacząć grzebać w portfelu

 

Zdjęcia tylko dla wersji na bransolecie, zapomniałem pstryknąć jak mierzyłem paski.

 

 

 

IMG_3960.JPG

IMG_3961.JPG

IMG_3962.JPG

IMG_3963.JPG

 

Uważam, że AT to doskonały projekt i prawdopodobnie najlepszy model dla jednozegarkowca. Ale w większej kolekcji też znajdzie swoje miejsce.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.