Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

@memento mori Jeśli chodzi o stanowiska techniczne to tak, każdy ma wywalone na zegarki, oczywiście są wyjątki jak wszędzie. Mój kolego, którego wspomniałem to programista.  Nikt nie ocenia niczyjej wiarygodności biznesowej po tym. ;) Bardziej myślałem o menagierach. Jakiś czas temu pracowałem z CTO z Niemiec, zawsze na ręku miał jakiś tani zegarek, rzędu 300EUR. Kiedyś jak na konfe online się logował, to widziałem że zdjął coś stalowego z ręki, może żeby nie kuć w oczy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Raczej za bardzo się nie zmieniły. "Core IT" jak architekci i programiści mają zazwyczaj gdzieś zegarki mechaniczne. Jeśli już się pojawiają to u osób pracujących jako Technical Product Manager, Product Owner, Team Leader, Chief Technology Officer. Np. "Delivery Director" z Hulkiem z serialu Dolina Krzemowa (polecam!) 😄

 

 

 Czyli darmozjady które się muszą pokazać, a 3/4 z nich lepiej gdyby w ogóle nie było ;). Brakuje jeszcze „Oskara”, Scrum mastera po socjologii xD.

 

A Erlicha Bachmana proszę nie szkalować, bo to żaden delivery director, tylko innowator i twórca Aviato przede wszystkim xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy na Śląsku (lub ew. w Bielsku-Białej) możecie obecnie polecić jakiegoś zegarmistrza do pierwszego przeglądu 10-letniej 300's - Bonda na 2500 - czy raczej trzeba będzie jechać do Wwy

Edytowane przez rafgam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, nicon napisał(-a):

 

 

 Czyli darmozjady które się muszą pokazać, a 3/4 z nich lepiej gdyby w ogóle nie było ;). Brakuje jeszcze „Oskara”, Scrum mastera po socjologii xD.

 

A Erlicha Bachmana proszę nie szkalować, bo to żaden delivery director, tylko innowator i twórca Aviato przede wszystkim xD.

 

Darmozjady czy nie ktoś musi pod krawatem do klientów biegać, żeby Ci w koszulkach mogli w spokoju tworzyć 🤪

 

Ten innowator i twórca zdaje się skończył w Tybecie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - czy na Śląsku (lub ew. w Bielsku-Białej) możecie obecnie polecić jakiegoś zegarmistrza do pierwszego przeglądu 10-letniej 300's - Bonda na 2500 - czy raczej trzeba będzie jechać do Wwy
Mój cal. 2500 byl serwisowany w Tempusie w Łodzi (troche blizej ze śląska niż do Wawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rafgam napisał(-a):

Mam pytanie - czy na Śląsku (lub ew. w Bielsku-Białej) możecie obecnie polecić jakiegoś zegarmistrza do pierwszego przeglądu 10-letniej 300's - Bonda na 2500 - czy raczej trzeba będzie jechać do Wwy

Leszek Szumlas, Kwestia Czasu w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rafgam napisał(-a):

Mam pytanie - czy na Śląsku (lub ew. w Bielsku-Białej) możecie obecnie polecić jakiegoś zegarmistrza do pierwszego przeglądu 10-letniej 300's - Bonda na 2500 - czy raczej trzeba będzie jechać do Wwy

 

W Chorzowie jest Chronos - autoryzowany serwis omegi


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
18 godzin temu, nicon napisał(-a):

 

 

To jest patelnia szczególnie w białej wersji.

To nie jest zwykła patelnia, to jest pie pan. I wygląda doskonale.🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, norbie napisał(-a):

To nie jest zwykła patelnia, to jest pie pan. I wygląda doskonale.🙂

Chyba wiem skąd nazwa  pie pan 😉 …i karbowany bezel i uszy…

CD79AC86-3F4E-4FA7-96F1-FB69585236AE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Robert, doceniam żart, ale na forum są także osoby niezorientowane🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.11.2021 o 12:37, I_love_britney napisał(-a):

Czyż ta Omega nie jest piękna? Czemu ten model jest tak mało tutaj eksponowany?

Piękna tarcza, super ergonomia, idealna konkurencja dla zegarków w stylu sportowa elegancja.

Najbardziej mnie urzekł profil boczny i to jak zegarek się „klei do nadgarstka”.

52BBCE51-998A-4D8F-9CD0-B28AD89EBEDB.jpeg

9DDC64F7-B2EE-4A1A-AFEB-325717EC3E71.jpeg

 

Miałem go kupionego ale na szczęście mogłem zwrócić. Mi coś nie leżało w tym modelu. Mimo ,iż od zawsze mi się podobał na zdjęciach czy w gablocie. Miałem dokładnie ta tarczę i zegarek kupiony w dobrej cenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nixon111 napisał(-a):

 

Miałem go kupionego ale na szczęście mogłem zwrócić. Mi coś nie leżało w tym modelu. Mimo ,iż od zawsze mi się podobał na zdjęciach czy w gablocie. Miałem dokładnie ta tarczę i zegarek kupiony w dobrej cenie 

A możesz napisać dokładniej co Ci nie leżało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szuwi napisał(-a):

A możesz napisać dokładniej co Ci nie leżało? 

 

Miałem go rok temu i już ciężko mi opisać odczucia związane z tym zegarkiem . Wydaje mi się, że czułem, że jest dla mnie zbyt duży. Nie do końca sama tarcza i jej kształt do mnie trafiał.  Może z niebieska tarczą byłoby trochę lepiej chociaż akurat wtedy chciałem coś jasnego. Nie wiem czemu mi coś nie grało z tym modelem. Chyba bardziej trafia do mnie AT lub 300m które niestety dla mnie jest też  zbyt duże.Tutaj nie było chemii. Kupiłem go w dobrej cenie i pod tym względem warto było zostawić. Mimo wszystko skorzystałem z prawa do zwrotu.

IMG_20201204_101215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model ma zaburzone proporcje. Krótkie i zwężająca się ostro w stosunku do reszty koperty uszy razem ze śladowym bezelem powiększają optycznie tarczę. Z kolei z elementem delikatnej elegancji słabo współgra spore okno daty przynajmniej pod niektórymi kątami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 grudnia podwyżka o 5% dajwerów, 29 referencji, głównie standard i ze złotem (tytanowy bond bez zmian)..

 

Robi się grubo :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Butik said:

Od 1 grudnia podwyżka o 5% dajwerów, 29 referencji, głównie standard i ze złotem (tytanowy bond bez zmian)..

 

Robi się grubo :(

 

Przecież dopiero co podnosili w sierpniu... :( słaby black friday :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Lekko w klimacie vintage 😜

IMG_20211110_073708.jpg


Nie lubię połączenia skory z diverem, ale zdjęcie świetnie ci wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, tbn napisał(-a):


Nie lubię połączenia skory z diverem, ale zdjęcie świetnie ci wyszło. 

To na chwilę odpoczynek od kajdana, zmiana stylizacji bondowi się należy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, nixon111 napisał(-a):

 

Miałem go rok temu i już ciężko mi opisać odczucia związane z tym zegarkiem . Wydaje mi się, że czułem, że jest dla mnie zbyt duży. Nie do końca sama tarcza i jej kształt do mnie trafiał.  Może z niebieska tarczą byłoby trochę lepiej chociaż akurat wtedy chciałem coś jasnego. Nie wiem czemu mi coś nie grało z tym modelem. Chyba bardziej trafia do mnie AT lub 300m które niestety dla mnie jest też  zbyt duże.Tutaj nie było chemii. Kupiłem go w dobrej cenie i pod tym względem warto było zostawić. Mimo wszystko skorzystałem z prawa do zwrotu.

IMG_20201204_101215.jpg

Dziękuję. 

12 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ten model ma zaburzone proporcje. Krótkie i zwężająca się ostro w stosunku do reszty koperty uszy razem ze śladowym bezelem powiększają optycznie tarczę. Z kolei z elementem delikatnej elegancji słabo współgra spore okno daty przynajmniej pod niektórymi kątami.

Masz rację z tymi uchami. Musiałbym przymierzyć. Data mi nie przeszkadza, bo IMO to edc a nie elegant 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam proporcje, sroporcje, zaburzenia i za duże daty…

Ładny jest i tyle.

I mójci on :)

 

FE59C711-80C5-4ABB-9C87-DCCD3365A6C9.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Butik napisał(-a):

Ojtam proporcje, sroporcje, zaburzenia i za duże daty…

Ładny jest i tyle.

I mójci on :)

 

FE59C711-80C5-4ABB-9C87-DCCD3365A6C9.jpeg

To prawda, ładny, Twój i tylko Twój.😉👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.