Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, tommly napisał(-a):

Ooo i ta pierwsza mi się widzi, lubię takie kolorowe dodatki w zegarkach.

Mnie również. Do tego jest całkiem czytelna. Tu takie porównanie wszystkich wersji na żywo.

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duża, a bransoleta za szeroka. Przy kopercie tworzy się ten sam „f*ck up” co w Odyseuszu tyle że taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Undziak said:

A mi się spodobał taki model... 

 

IMG20211105151558.jpg


Kiedys mierzyłem, fajny jest :) jakbyś mógł wrzuć więcej foto w dziennym świetle 

 

 

B2CAB676-3C1B-4484-90D3-FE712525A300.jpeg

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Jest moc

 

 

 

 

 

@loco50, gratuluje kolejnej PO, u Ciebie wygląda zacnie!

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Bardzo mi leży. A od dawna się na nią czaiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, logann napisał(-a):


Kiedys mierzyłem, fajny jest :) jakbyś mógł wrzuć więcej foto w dziennym świetle 

 

Niestety nie mam takowych, gdyż przymiarka była w sklepie.

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu omegowców mówi, że Globemaster lub Aqua Terra to "Datejust killer". Ja się z tym nie zgadzam - wszystkie trzy zegarki to kompletnie 3 różne bajki. Na wideo poniżej obok siebie.

 

 

Nakręciłem też dość szczegółowe porównanie tych zegarków, ale nie mam na razie czasu na obróbkę, więc wrzucę dopiero za kilka / kilkanaście dni.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ten zegarek da się zamówić? Jest lista kolejkowa? https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-anniversary-series-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31032425002001 Tutaj niby preorder, tylko czy rzeczywiście jest szansa się doczekać?: https://jubitom.com/zegarki/omega/speedmaster/moonwatch/zegarek-omega/o-31032425002001 Ceny na chrono jak za Daytonę. pozdrawiam

Edytowane przez Tom87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ten zegarek da się zamówić? Jest lista kolejkowa? https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-anniversary-series-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31032425002001 Tutaj niby preorder, tylko czy rzeczywiście jest szansa się doczekać?: https://jubitom.com/zegarki/omega/speedmaster/moonwatch/zegarek-omega/o-31032425002001 pozdrawiam

Jest lista i - niestety - zamknięta. Raczej nie dopisują u żadnego AD, chociaż można próbować (zaliczkę pewnie chętnie pobiorą).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większej krzywdy AT w tym porównaniu nie mogłeś zrobić niż ta bransa ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Witam, czy ten zegarek da się zamówić? Jest lista kolejkowa? https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-anniversary-series-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31032425002001 Tutaj niby preorder, tylko czy rzeczywiście jest szansa się doczekać?: https://jubitom.com/zegarki/omega/speedmaster/moonwatch/zegarek-omega/o-31032425002001 Ceny na chrono jak za Daytonę. pozdrawiam

 

AD już dawno temu zamknął listę,  a sieciówki oczywiście tak , jak kolega powyżej napisał , z największą przyjemnością przyjmą zaliczkę,  tylko to nie gwarantuje , że ten zegarek kiedyś otrzymasz . Ja zapisywałem się rok temu i pewnie przy dobrych wiatrach jeszcze ze dwa lata poczekam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Jubitom ciagle pobiera zaliczki na nie, mój kumpel się wpisał :) 

Zgadza się.  Oni pobierać będą chyba nawet wtedy,  jak już ten model nie będzie dostępny 🤣 Taka ich polityka . Mało tego, tam nie ma losowania,  jak w butiku Omegi , tylko kto był pierwszy,  ten dostaje . 

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jeżeli ktoś rozważa zakup diverka to warto przyspieszyć zakup bo w grudniu szykuje się podwyżka , chyba ok 4-5%. ☹️

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
W dniu 22.11.2021 o 20:59, Butik napisał(-a):

Wielu omegowców mówi, że Globemaster lub Aqua Terra to "Datejust killer". Ja się z tym nie zgadzam - wszystkie trzy zegarki to kompletnie 3 różne bajki. Na wideo poniżej obok siebie.

 

 

Nakręciłem też dość szczegółowe porównanie tych zegarków, ale nie mam na razie czasu na obróbkę, więc wrzucę dopiero za kilka / kilkanaście dni.

Porównałeś DJ ze smooth bezel z fajnymi Omegami i to było nie fair w stosunku do Rolexa🙂

Na filmie (2:19 i 3:04) doskonale widać jak niewyszukane stylistycznie  (czyli po prostu brzydkie) i zbyt duże jest zapięcie bransolety w DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Panowie , jeżeli ktoś rozważa zakup diverka to warto przyspieszyć zakup bo w grudniu szykuje się podwyżka , chyba ok 4-5%. ☹️

Info potwierdzone dziś podczas przymiarek w Jubitomie. Od 1 grudnia 5% idą do góry divery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.