Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Info potwierdzone dziś podczas przymiarek w Jubitomie. Od 1 grudnia 5% idą do góry divery.
Podwyżka tylko na divery? A np. na Moonwatcha albo Aqua Terrę nie?

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):
14 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):
Info potwierdzone dziś podczas przymiarek w Jubitomie. Od 1 grudnia 5% idą do góry divery.

Podwyżka tylko na divery? A np. na Moonwatcha albo Aqua Terrę nie?

Ponoć tylko na linię diver 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):
15 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):
Info potwierdzone dziś podczas przymiarek w Jubitomie. Od 1 grudnia 5% idą do góry divery.

Podwyżka tylko na divery? A np. na Moonwatcha albo Aqua Terrę nie?

Tak, 5% podwyżka tylko na 300-ty. Info trafiło do wszystkich AD już na początku listopada.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprzedający się Diver Omegi mimo tego co się dzieje na rynku bardzo schodzi bo sam jak PO kupowałem to mi to powiedział z obsługi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakie można liczyć zniżki w Jubitomie? Na tytanowego Bonda proponowali mi 20% a na Moonwatcha nie chcą zejść poniżej 17%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakie można liczyć zniżki w Jubitomie? Na tytanowego Bonda proponowali mi 20% a na Moonwatcha nie chcą zejść poniżej 17%. 

Jak nie chcą zejść poniżej 17% to chyba możesz zrobić jakiś dil życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tak, 5% podwyżka tylko na 300-ty. Info trafiło do wszystkich AD już na początku listopada.

 

Przy czym np Bond (z tego co mi wiadomo) pozostaje bez zmian. Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katalogu Omegi model Globemaster powszechnie określany jako biały w opisie koloru tarczy podane ma "silver". I rzeczywiście on jest jasnosrebrny. Najlepiej to widać w niezbyt mocnym świetle, bo w pełnym słońcu tarcza staje się zdecydowanie biała. Natomiast bardzo fajnie zmieniają się kolory w cieniach i świetle sztucznym. Niestety kompletnie nie jestem w stanie tego pokazać na foto. Nawet jak ustawiam telefon do zdjęcia, patrzę jednocześnie na ekran i poza ekran - odcienie są różne: szarosrebrny w rzeczywistości i raczej biały na fotce.

 

Próbowałem pokazać lekko różnicę kładąc obok białasa dla porównania (ten jest na prawdę bielusieńki), nie wiem czy efekt jest zadowalający ;)

 

IMG_9516.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc... mogę mieć Moonwatch Hesalit (bransoleta) za jakieś 20.000 zł (nowy, nie śmigany, prosto ze sklepu). Brać? kusi mnie, ale wolałbym 321 (jestem na liście dość wysoko, ale to dalej jakiś rok czekania)... 

Edytowane przez voytekb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, voytekb napisał(-a):

proszę o pomoc... mogę mieć Moonwatch Hesalit (bransoleta) za jakieś 20.000 zł (nowy, nie śmigany, prosto ze sklepu). Brać? kusi mnie, ale wolałbym 321 (jestem na liście dość wysoko, ale to dalej jakiś rok czekania)... 

Czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc... mogę mieć Moonwatch Hesalit (bransoleta) za jakieś 20.000 zł (nowy, nie śmigany, prosto ze sklepu). Brać? kusi mnie, ale wolałbym 321 (jestem na liście dość wysoko, ale to dalej jakiś rok czekania)... 
Ja bym czekał na 321.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@voytekb, zadaj sobie inne pytanie: czy kazdego dnia, ktorego bedziesz zakladal tego Moonwatcha Hesalite, bedziesz zadowolony ze odpusciles 321?

 

Edytowane przez o.m.e.g.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voytekb napisał(-a):

proszę o pomoc... mogę mieć Moonwatch Hesalit (bransoleta) za jakieś 20.000 zł (nowy, nie śmigany, prosto ze sklepu). Brać? kusi mnie, ale wolałbym 321 (jestem na liście dość wysoko, ale to dalej jakiś rok czekania)... 

Koledzy tak na luzie podpowiadają żeby czekać na 321. Nie wiem czy byliby tacy pewni, gdyby przyszło im wydać 3x większą kasę niż za podstawowego Moonwatcha ;)

Oczywiście, że 321 jest ciekawszym modelem, ale czy na tyle?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

Koledzy tak na luzie podpowiadają żeby czekać na 321. Nie wiem czy byliby tacy pewni, gdyby przyszło im wydać 3x większą kasę niż za podstawowego Moonwatcha ;)

Oczywiście, że 321 jest ciekawszym modelem, ale czy na tyle?

Ja rozpatrywałem pytanie kolegi bez związku z kasą.

Bo gdy kasa ma znaczenie, to wybór prosty 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, rmickey napisał(-a):

Brać :) A jak odbierzesz 321 to zdecydujesz, który zostaje :) 

Tak jest. Kolega wygrał staż w butiku 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj kupował nową bransoletę do starego Moona? Jestem ciekawy czy jest wyraźna poprawa w komforcie i czy lżejszy jest wyraźnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2021 o 21:40, eisbar03 napisał(-a):

Info potwierdzone dziś podczas przymiarek w Jubitomie. Od 1 grudnia 5% idą do góry divery.

problem z półprzewodnikami na rynku więc divery drożeją,Logiczne 

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rmickey napisał(-a):

Brać :) A jak odbierzesz 321 to zdecydujesz, który zostaje :) 

Lepiej bym tego nie ujął.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tbn napisał(-a):

Czy ktoś tutaj kupował nową bransoletę do starego Moona? Jestem ciekawy czy jest wyraźna poprawa w komforcie i czy lżejszy jest wyraźnie. 

jest duża różnica na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do starego Moona wolałbym chyba bransoletę President od Uncle Seiko albo Forstnera. Też będzie wygodniej i świetnie wyglądają, do tego duży zakres mikroregulacji.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 1450 od US i Forstnera wydaje się super, ale jakoś mam fetysz oryginalnych części. :) Fanem nowej pod względem estetyki nie jestem, ale starej jakoś tez nie specjalnie. Moon jest moim największym zegarkiem w ciągu ostatnich lat , nie ukrywam ze komfort mógłbym trochę poprawić. Nosze bez problemu cały dzień, ale są momenty że jakoś niewygodnie mi się układa. 
 

Godzinę temu, hylu napisał(-a):

jest duża różnica na plus


A kojarzysz jaka waga starego na nowej bransie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

No właśnie 1450 od US i Forstnera wydaje się super, ale jakoś mam fetysz oryginalnych części. :) Fanem nowej pod względem estetyki nie jestem, ale starej jakoś tez nie specjalnie. Moon jest moim największym zegarkiem w ciągu ostatnich lat , nie ukrywam ze komfort mógłbym trochę poprawić. Nosze bez problemu cały dzień, ale są momenty że jakoś niewygodnie mi się układa. 
 


A kojarzysz jaka waga starego na nowej bransie ?

mialem to samo ze stara bransa

nowa bransa to inna bajka, mega wygodna. nie tylko kwestia wagi ale wyprofilowania.

zegarek jest na niej tak wygodny jak explorer 39 ktory jest dla mnie wzorem do nasladowania:)

 

waga na nowej bransie 123g

explorer 129g

DSC06866-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hylu napisał(-a):

mialem to samo ze stara bransa

nowa bransa to inna bajka, mega wygodna. nie tylko kwestia wagi ale wyprofilowania.

zegarek jest na niej tak wygodny jak explorer 39 ktory jest dla mnie wzorem do nasladowania:)

 

waga na nowej bransie 123g

explorer 129g

DSC06866-01.jpeg

 

Też mam Exa 39mm i jest dla mnie superwygodny. Dzięki zad odpowiedź. To duża redukcja wagi, mój Moon waży prawie 150g. No i oczywiście nowa znacznie lepiej się układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.