Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tbn napisał(-a):

Forum rządzi się swoimi prawami, tutaj każdy chce za pu ceny. ;) Według chrono po wzroście jak przestał być produkowany to raczej trzyma się w okolicy 20k.  Na to bym się nastawiał przy kupnie full set dzisiaj. Z drugiej strony, za niewiele więcej można poszukać chyba nowego. 

No to też właśnie mówię, że za 23k jest do wzięcia nowy ze sklepu z fakturą itd...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, tommly said:

No to też właśnie mówię, że za 23k jest do wzięcia nowy ze sklepu z fakturą itd...


Tak z ciekawości, po co faktura do zegarka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

@wieloryb to stado reniferów Ci potrzeba kolego 😅 

Wystarczy jeden aktor z aktorskiej rodziny z Krakowa.  Na „S” :ph34r:
Ja bym jednak optował za kangurkiem  🦘


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam koledze że przez chwilę miałem myśl żeby sprzedać ten zegarek , uzbierać trochę monet i kupić YM 40 tt z czarną tarczą , ale nie , doszedłem do wniosku że jednak ten Diver jest tak idealnym zegarkiem że wszędzie noszę go przyjemnie i komfortowo - fizycznie i psychicznie..wiecie o co mi chodzi - także plan ostateczny jest żeby dokupić do niego coś ze stada R , bardziej na specjalne okazje np. Dj 41 Wimbledon tt . Także jak za rok na drugi róg tego renifera pojawi się R to będę uznał że jestem spełniony zegarkowo i czas umierać 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy śnieg tej zimy.
ea8cf4f2bd4707014b12a884d0fe09ef.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dzisiejszych przymiarek.

- chronoscope śliczny i lekki, absolutnie nie czuje się dużej średnicy ze specyfikacji, kajdan robi robotę, oczywiście wszystkie skale dostępne na tarczy raczej bezużyteczne, bo nieczytelne, ale kul :)

- Seamaster 300 - świetny model, cofnięte cyfry i indeksy miodzio, trochę przeszkadza mi brak AR na zewnątrz, zapięcie klamerkowe paska bez sensu

- america cup - ciekawy ale wielgachny i grubachny

- AT Pekin - bardzo ładna tarcza choć jej smaczki widoczne tylko przy odpowiednim kącie padania światła

 

8BE64708-9C40-4FE6-874C-40DE65A94713.jpeg

43AB09E2-060D-4D57-B52E-5BDF9EABDF03.jpeg

CAACCE1F-FF96-47A9-928D-FCC5E5602973.jpeg

E2805DCC-9C95-4379-AFDD-ADA2B4905613.jpeg

94AF08DE-A2BD-41DA-B565-D773D9903546.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega ma już w butiku omegi fotel z własnym nazwiskiem na oparciu,czy jeszcze nie dali?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

A kolega ma już w butiku omegi fotel z własnym nazwiskiem na oparciu,czy jeszcze nie dali?😀

 

ojtam ojtam ;)

 

krótkie wideło nadgarstkowe pekińczyka

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

A kolega ma już w butiku omegi fotel z własnym nazwiskiem na oparciu,czy jeszcze nie dali?😀

Fotela jeszcze nie, ale póki co pracownicy robią szpaler powitalny :wub: :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seamastery podrozaly o 1000PLN, jeszcze przed weekendem byly po 22,6k PLN (na gumie).

Doslownie 2 tyg. temu zdazylem kupic bialego po starej cenie (i z hojnym rabatem).

Na szczescie mozna dostac od reki, nie ma takiego szalenstwa jak z Rolexem.

 

 

 

Przechwytywaniefgfg.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butik napisał(-a):

Trochę dzisiejszych przymiarek.

- AT Pekin - bardzo ładna tarcza choć jej smaczki widoczne tylko przy odpowiednim kącie padania światła

 

Ta tarcza jest świetna.

Jednak żeby to zobaczyć potrzeba nie tylko odpowiedniego kąta padania światła ale również wzroku. W okularach do dali albo w ogóle bez okularów, zasadniczo widziałem tylko zwykłą, białą tarczę i był to mało ciekawy widok.

Pozycja dla młodych oczu albo takich z dobrą akomodacją. Ewentualnie zostaje oglądanie w okularach do czytania :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

ładnie łatają braki w budżecie, szkoda że wraz z ceną nie idzie jakość

Rozwiniesz temat w sprawie braków jakościowych 300 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładnie łatają braki w budżecie, szkoda że wraz z ceną nie idzie jakość

Czy masz jakieś konkretne detale, które są złej jakości?

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różnice jakościowe po miedzy Planet Ocean mechanizmy jednak inne, w PO jednak uważam dwie beczki za bardzo duży plus, z pewnością wiecie o co  mi chodzi, no jakościowo guma Diver 300 jest ogólnie słaba - szybko niszczy się.

Brakuje mi tylko jednej pozycji w Omedze - Aqua Terry w ceramice i to w całości wraz z branzoletą. może kiedyś się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, HESHER napisał(-a):

Są różnice jakościowe po miedzy Planet Ocean mechanizmy jednak inne, w PO jednak uważam dwie beczki za bardzo duży plus, z pewnością wiecie o co  mi chodzi, no jakościowo guma Diver 300 jest ogólnie słaba - szybko niszczy się.

Brakuje mi tylko jednej pozycji w Omedze - Aqua Terry w ceramice i to w całości wraz z branzoletą. może kiedyś się pojawi.

Z AT chcesz Rado zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty kolego Omega będzie zawsze Omegą.

Rado choć mam w kolekcji to jednak w porównaniu z Omegą słabo , wykonanie cyferblatu, nałożenie indeksów, wskazówki naprawdę niebo a ziemia.

więc taką Aqua Terre w ceramice z chęcią bym przytulił zegarek na lata, wiecznie wyglądający jak nowy, mechanizm 8900 właściwie dopełnienie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, HESHER napisał(-a):

no co ty kolego Omega będzie zawsze Omegą.

Rado choć mam w kolekcji to jednak w porównaniu z Omegą słabo , wykonanie cyferblatu, nałożenie indeksów, wskazówki naprawdę niebo a ziemia.

więc taką Aqua Terre w ceramice z chęcią bym przytulił zegarek na lata, wiecznie wyglądający jak nowy, mechanizm 8900 właściwie dopełnienie wszystkiego.

Raczej sie chyba nie doczekasz... 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.