Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam poczekam, może kiedyś wpadną na pomysł by w ceramice Aqua Terre zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, HESHER napisał(-a):

eee tam poczekam, może kiedyś wpadną na pomysł by w ceramice Aqua Terre zrobią

Niech robia, jednak nie liczylbym, ze na ceramicznej bransolecie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artme napisał(-a):

Niech robia, jednak nie liczylbym, ze na ceramicznej bransolecie 😉

 

Ostatnio mój synuś mierzył w pełni ceramicznego Hublota (tak wiem, lame, ale to nastolatek i tylko mierzył, złotówki nie wydałem ;)) i powiem szczerze, że odczucie jest straszne... Mimo że doskonale wiadomo, że to trudny i drogi materiał, to zegarek jest bardzo lekki i plastikowy w dotyku. Połączenie ceramicznej koperty z ceramiczną bransoletą wygląda jednak genialnie. Tylko nie wyobrażam sobie przywalenia czymś takim w twardą powierzchnię. Ale to już zupełnie ina dyskusja.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubranko zanabyte. Wielkie podziękowania za super spędziny czas z Panami na placu 3+. Zdjęcia na razie na szybko robione pod latarnią, stąd dziwne światło ;)

 

Po powrocie do domu wrzucę jeszcze ciekawostkę dla posiadaczy SMP300 (głównie, ale nie tylko).

 

BD765AE3-97E7-4967-B386-4C28DB39A6BB.jpeg

CC5D4B6E-AB69-4365-A838-4F8BDA2BF4C1.jpeg

D1CE3DF2-19C5-4293-B8C2-3F75F4FA0540.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Butik said:

Po powrocie do domu wrzucę jeszcze ciekawostkę dla posiadaczy SMP300 (głównie, ale nie tylko).

 

Może inne rozmiary gumowych paskow pod deployant? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, najpierw jeszcze w nawiązaniu do poprzedniego posta -> Wideo AT-SS na oryginalnej bransolecie. Bransoleta DOKŁADNIE ta sama co na centralnej sekundzie, są wymienne między modelami. Wydaje mi się, że wygląda dobrze, na pewno dużo lepiej niż na ryżu, który kiedyś założyłem (i który tak czy siak mnie się podoba). Poniżej minutowe wideo nadgarstkowe:

 

 

A teraz chyba bomba i nowość z dziś -> oryginalny stalowy MESH z zapięciem motylkowym takim samym jak w bondzie. Cena taka sama jak praktycznie każdej bransolety - 3.050zł (bransoleta razem z zapięciem), czyli tragedii nie ma. Bransolety dostępne na 19/20/21/22 w uszach. Dziś przyszły, więc na razie obejrzałem w paczce. Jak podejmę decyzję czy sprzedawać białasa czy nie, to w przypadku decyzji o pozostaniu w pudełku raczej nabędę :)

 

 

Na deser przymiarka całkiem przyjemnej, choć trochę drogawej sztuki ;)

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Butik napisał(-a):

 

A teraz chyba bomba i nowość z dziś -> oryginalny stalowy MESH z zapięciem motylkowym takim samym jak w bondzie. Cena taka sama jak praktycznie każdej bransolety - 3.050zł (bransoleta razem z zapięciem), czyli tragedii nie ma. Bransolety dostępne na 19/20/21/22 w uszach. Dziś przyszły, więc na razie obejrzałem w paczce. Jak podejmę decyzję czy sprzedawać białasa czy nie, to w przypadku decyzji o pozostaniu w pudełku raczej nabędę :)

 

 

 

Mesh do 300-ki? 😵 Raczej słabo to widzę, ale co ja tam wiem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Mesh do 300-ki? 😵 Raczej słabo to widzę, ale co ja tam wiem ;)

 

Przepraszam bardzo, a w Krużewnikach był? Albo chociaż ostatniego Bonda oglądał? ;)

 

Tu masz, co prawda nie na oryginale, ale można ocenić sens takiego połączenia. Dla mnie OK i jest szansa, że nawet ze względu na oryginalny mesh białas u mnie zostanie.

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."de gustibus non est disputandum"...

Przy jakimś Brajtku bym to przełknął, bo sam robiłem podobny eksperyment, ale z SMP mi się po prostu gryzie, ale to MSZ.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mesh do SMP nie, zdecydowanie nie. Mesh jest za delikatny do tej koperty. Mnie się nie widzi. Guma, oryginalna bransoleta tak.
Poza tym w Krużewnikach będą gadać, że niedopasowany ten mesh ;)

P. S. W Bondzie też mi nie pasi na żywo. Bo na renderze to jeszcze jakoś wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tommly napisał(-a):

..."de gustibus non est disputandum"...

 

Skoro cytujesz klasykę, to ja zacytuję klasyka "to oczywista oczywistość" :D 

9 minut temu, alleck napisał(-a):

W Bondzie też mi nie pasi na żywo. Bo na renderze to jeszcze jakoś wyglądało.

 

Tak to już jest z tymi gustami -> mnie bardziej podoba się na żywo (mimo krużewnickich plotek o braku dopasowania ;) ) niż na renderach.

 

A OMEGA zrobiła Mesha, bo podobno mnóstwo ludzi chciało do zwykłych trzysetek po wyjściu Bonda.

 

I weź tu bądź mądry...

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie mówi, że mesh nie pasuje do diverów. Ja tylko napisałem, że średnio mi się widzi z Seamasterem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że ostatni spam na dziś, ale po dłuższej przerwie wyjazdowej muszę nadrobić zaległości.

 

Wrzucam zdjęcie rodzinne. Ponieważ już parę razy pokazywałem zestaw "ostateczny", dlatego teraz już takim go nie określę ;) 

 

Na tę chwilę jest jak widać. Od kilku dni biję się z myślami, czy jeszcze nie sciachać do 4 sztuk. Wtedy do wyrżnięcia byłby jeden z białych - GM albo SMP. Na razie skłaniam się ku sprzedaniu białasa, ale szkoda mi go... Nie wiem sam.

 

Co sądzicie?

 

IMG_9753.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tommly napisał(-a):

Ale nikt nie mówi, że mesh nie pasuje do diverów. Ja tylko napisałem, że średnio mi się widzi z Seamasterem.

+1

Nowy Bond i ten mesh to słabe połączenie, ale skoro gawiedź żądała :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Butik napisał(-a):

Obiecuję, że ostatni spam na dziś, ale po dłuższej przerwie wyjazdowej muszę nadrobić zaległości.

 

Wrzucam zdjęcie rodzinne. Ponieważ już parę razy pokazywałem zestaw "ostateczny", dlatego teraz już takim go nie określę ;) 

 

Na tę chwilę jest jak widać. Od kilku dni biję się z myślami, czy jeszcze nie sciachać do 4 sztuk. Wtedy do wyrżnięcia byłby jeden z białych - GM albo SMP. Na razie skłaniam się ku sprzedaniu białasa, ale szkoda mi go... Nie wiem sam.

 

Co sądzicie?

 

IMG_9753.jpg

Niebieska AT, biała 300-ka i Moon to typ mojej trójcy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mesh bardzo mi się podoba, wszystko jest ok, dopóki nie obróci się nadgarstka. Uważam że kompletnie nie na miejscu jest zapięcie, wyglada to bardzo słabo.

Obiecuję, że ostatni spam na dziś, ale po dłuższej przerwie wyjazdowej muszę nadrobić zaległości.
 
Wrzucam zdjęcie rodzinne. Ponieważ już parę razy pokazywałem zestaw "ostateczny", dlatego teraz już takim go nie określę  
 
Na tę chwilę jest jak widać. Od kilku dni biję się z myślami, czy jeszcze nie sciachać do 4 sztuk. Wtedy do wyrżnięcia byłby jeden z białych - GM albo SMP. Na razie skłaniam się ku sprzedaniu białasa, ale szkoda mi go... Nie wiem sam.
 
Co sądzicie?
 
IMG_9753.thumb.jpg.4e8ece56c2c2fa2bf8d8edeb55c260f5.jpg

Globemaster, SMP i Moon to mój ideał, z tym że dwa pierwsze w błękicie.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Butik napisał(-a):

Co sądzicie?

 

Mnie z tego zestawu najmniej pasuje Globe, i ja bym się pozbył Globe, bo jak dla mnie to ani on elegancki (miałeś kiedyś fajną De Ville), ani sportowy (sportową masz AT).  Ale to chyba Twój najnowszy nabytek, jeszcze chyba miejsce w pudełku się nie zagrzało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sanik napisał(-a):

+1

Nowy Bond i ten mesh to słabe połączenie, ale skoro gawiedź żądała :)


Mnie sie też ten brąz nie podoba, paskudny jak brązowe samochody. 🤣 W ogóle NTTD jest taki dziwny na siłę. 

39 minut temu, desmo napisał(-a):

Panowie, mesh jak najbardziej pasuje do diverów i to nie byle jakich. Tu pierwszy z brzegu artykuł ( delikatniejsze milanese bo to bardziej ten typ bransoletki kolega zakupił ) też pasują biorąc pod uwagę że dziś diver to biżuteria .

https://www.strapcode.com/pages/what-is-milanese-mesh

F758BC86-E13D-4EF0-B1DD-D448E29F36E5.jpeg


Stary dziadek z zegarkiem na rekawie to chyba dzisiaj średnia rekomendacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla arbitrów elegancji z iwatchem na pewno ale to nie dla nich produkowane są współczesne luksusowe zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

Ubranko zanabyte. Wielkie podziękowania za super spędziny czas z Panami na placu 3+. Zdjęcia na razie na szybko robione pod latarnią, stąd dziwne światło ;)

 

Po powrocie do domu wrzucę jeszcze ciekawostkę dla posiadaczy SMP300 (głównie, ale nie tylko).

 

BD765AE3-97E7-4967-B386-4C28DB39A6BB.jpeg

CC5D4B6E-AB69-4365-A838-4F8BDA2BF4C1.jpeg

 

No to , to ja rozumie. Super👍

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

Obiecuję, że ostatni spam na dziś, ale po dłuższej przerwie wyjazdowej muszę nadrobić zaległości.

 

Wrzucam zdjęcie rodzinne. Ponieważ już parę razy pokazywałem zestaw "ostateczny", dlatego teraz już takim go nie określę ;) 

 

Na tę chwilę jest jak widać. Od kilku dni biję się z myślami, czy jeszcze nie sciachać do 4 sztuk. Wtedy do wyrżnięcia byłby jeden z białych - GM albo SMP. Na razie skłaniam się ku sprzedaniu białasa, ale szkoda mi go... Nie wiem sam.

 

Co sądzicie?


Zostaw jak jest. Mi się podoba 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję, że ostatni spam na dziś, ale po dłuższej przerwie wyjazdowej muszę nadrobić zaległości.
 
Wrzucam zdjęcie rodzinne. Ponieważ już parę razy pokazywałem zestaw "ostateczny", dlatego teraz już takim go nie określę  
 
Na tę chwilę jest jak widać. Od kilku dni biję się z myślami, czy jeszcze nie sciachać do 4 sztuk. Wtedy do wyrżnięcia byłby jeden z białych - GM albo SMP. Na razie skłaniam się ku sprzedaniu białasa, ale szkoda mi go... Nie wiem sam.
 
Co sądzicie?
 
IMG_9753.thumb.jpg.4e8ece56c2c2fa2bf8d8edeb55c260f5.jpg

Lubię czytać Twoje posty, uważam że dużo wnosisz do forum, chociażby przez filmiki, których nie każdemu chce się kręcić. Za to dużo pomagają w ocenie danego modelu.

Ale…dopóki będziesz nas pytał, co ma być w Twoim pudełku, temat będzie wracał jak bumerang. Jeśli taki jest zamysł - ok, chętnie będziemy podpowiadać.
Ode mnie taka sugestia:
1. Moon:
934af4db820014d643c07647bd3de2a4.jpg

2. AT Bond:
db71c52eb52c2e24d0f3d4ff39e5747b.jpg

3. Seamaster 300:
2ee9475872a48d4489908579da8b343f.jpg
4. I coś z białą tarczą: albo Globe, którego masz i który jest IMO niedoceniany, albo np. jakieś Chrono:
94a481e11eee3e4dfb2f1b4cb54113fb.jpg



Ale jeśli szukasz docelowego pudła, nasze rekomendacje nic tu nie pomogą musisz sam wybrać, najlepiej sercem


Rzecz jasna - bez urazy! Powodzenia!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za bardzo ten mesh do diver 300 nie razi. Za to kajdan do nowej AT small second wg mnie oczywiście wygląda naprawdę słabo.  Na firmowej gumie bez małej sekundy at się broni. W  najnowszej postaci - nie zasługuje na Twoje pudełko...

Omega ostanio wypuściła tak dużo fajnych projektów, że AT nagle stala5 się jednym ze słabszych punktów w ofercie. Ale to tylko moja opinia...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle istnieje takie coś jak docelowe pudełko?

Śmiem wątpić 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.