Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Butik napisał(-a):

Ech... życie nie znosi pustki... leczenie nerwicy natręctw jest długotrwałe... a na impulsy nie ma rady, po prostu występują.

 

Uprasza się o niestrzelanie do pianisty...

 

IMG_9786.jpg

Rio nawet 👍 

Utrzyma się tylko pod warunkiem, że junior przejmie. 

A i nie zakładaj tego meshyka. Nie rób jej tego. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze…czyżby mądrale z firm audytowych mieli rację…młodym w zegarku wystarczy …kolor 🙈 …znaczy że są jeszcze łatwiejsi w obsłudze ( w zegarkowym zakresie naturalnie ) od kobiet…

wyjdźmy na ulicę protestować bo inaczej nowe produkcje nie osłodzą nam ostatnich lat pasji…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januszy zegarkowego biznesu na tym forum nie brakuje:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zestaw idealny?


Były idealny gdyby ten Seamaster był czarny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno świetny. Miałem taką parkę pare lat temu, w sumie czasem trochę żałuje sprzedania smpc 41mm. Niby bling, ale żaden inny diver mi tak nie leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, alleck napisał(-a):


 

 


Były idealny gdyby ten Seamaster był czarny ;)

 

Raczej biały 🤗


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, alleck napisał(-a):

Były idealny gdyby ten Seamaster był czarny ;)

Nie można mieć wszystkiego 😜 A tak na poważnie, to nie lubię monotonii w kolorze, różnorodność w "kolekcji", to jest to.

1 minutę temu, swierszczu napisał(-a):

Raczej biały 🤗

Hmmm...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, tommly said:

Zestaw idealny?

No ba!

 

Można też tak...

 

20211211_165513.thumb.jpg.ff4a6ed215858a5d83aeaedb7513c278.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zestaw idealny?


Brakuje białego. Aqua Terra albo Globemaster. Albo coś z innej stajni.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Na pewno świetny. Miałem taką parkę pare lat temu, w sumie czasem trochę żałuje sprzedania smpc 41mm. Niby bling, ale żaden inny diver mi tak nie leżał.

Mam 300m kwarcowego - niesamowicie wygodny zegarek. 

Gdybym musiał być trzyzegarkowcem, to z mojego setu usunąłbym balla i zostałby ex, jlc i 300m. 

20200109_183128.jpg

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szuwi napisał(-a):

Mam 300m kwarcowego - niesamowicie wygodny zegarek. 

Gdybym musiał być trzyzegarkowcem, to z mojego setu usunąłbym balla i zostałby ex, jlc i 300m. 

20200109_183128.jpg

Brakuje niebieskiego…i zielonego …i jakiegoś żarówiastego na plażę…albo choć tiffany …na basen 😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kwarc by mnie troche uwierał. ;) Myśle czasem o powrocie do 41mm, może aluminium nawet z falami. Z drugiej kusi mnie też ten nowy, duży, ale bardzo mi się podoba na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 00:16, Butik napisał(-a):

Słyszałem już legendy o forumowych zakupowiczach “za pu” na bazarku, ale dziś być może padł rekord!?

 

Wystawiłem właśnie na bazarku “białasa” (chętnych zapraszam na PW), po ok 15 minutach dostałem taka oto propozycjé nie do odrucenia:

 

“Przepraszam, trochę mi głupio, ale gdybym zaproponował więcej żona by mnie spakowała 6000,00 zł to moje maksimum.”

 

kurtyna

 

😎

To je HIT😂

dorzuć mu zestaw pasków w gratisie👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Rio nawet 👍 

Utrzyma się tylko pod warunkiem, że junior przejmie. 

A i nie zakładaj tego meshyka. Nie rób jej tego. 

 

Niestety mnie się meszyk podoba, a Młodemu już w ogóle bardzo bardzo. Ori bransa jest ustawiona na moją grabę, więc jak Młody będzie zakładał to albo mesz albo guma, zawsze można podregulować "on the fly". Tylko oryginalnego mesza raczej kupię skoro już Omega wypuściła.

 

Na razie Junior zainteresowany czasem ponosić, więc jest światełko w tunelu. Choć dziś jak ponosiłem cały dzień to jednak doceniam mniejszy rozmiar, grubość, masę, w ogóle taki zgrabniejszy on nowego SMP jest. Dotychczas nie rozumiałem osób wolących poprzedni model, teraz już rozumiem :D

 

7 godzin temu, desmo napisał(-a):

Niedobrze…czyżby mądrale z firm audytowych mieli rację…młodym w zegarku wystarczy …kolor 🙈 …znaczy że są jeszcze łatwiejsi w obsłudze ( w zegarkowym zakresie naturalnie ) od kobiet…

wyjdźmy na ulicę protestować bo inaczej nowe produkcje nie osłodzą nam ostatnich lat pasji…

 

Ja myślę, że marketingowcy głupi nie są i wiedzą co robią. Mój młody zegarkami nie jest zainteresowany w ogóle, a jak czasem mu swoje pokazuje to wzrusza ramionami, jak kupuję kolejny to twierdzi, że jest taki sam jak poprzedni...

 

Ale jak szliśmy spacerkiem po Banhofstrasse to jedyny butik do którego chciał wstąpić po obejrzeniu witryny to... Hublot. Tam też raczej wiedzą dla kogo robią zegarki.

 

5 godzin temu, warloard napisał(-a):

Januszy zegarkowego biznesu na tym forum nie brakuje:)

 

Ano, nawet na naszym spotkaniu u Ciebie wspominaliśmy coś na ten temat :)

 

Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Brakuje niebieskiego…i zielonego …i jakiegoś żarówiastego na plażę…albo choć tiffany …na basen 😎

 

Na szczęście Patek ostatnio wypuścił Tiffany'ego, więc można uzupełnić.

 

😈

 

Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Przyznam, że kwarc by mnie troche uwierał. ;) Myśle czasem o powrocie do 41mm, może aluminium nawet z falami. Z drugiej kusi mnie też ten nowy, duży, ale bardzo mi się podoba na żywo.

 

Nie wiem czemu niektórzy tak się boją kwarców... Uważam, że choć jednego kwarca w zestawie warto mieć, nawet przepłaconego ;)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tts napisał(-a):

No ba!

 

Można też tak...

 

 

3 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):


Brakuje białego. Aqua Terra albo Globemaster. Albo coś z innej stajni.

 

Macie rację, coś białego by się przydało, albo 300-ka biała zamiast niebieskiej, albo jasna AT, na która zresztą choruję od długiego czasu. Szarą AT i Gaussa już miałem, PO również.

Choć taki zestaw z Gaussem i PO "ceramiczną" byłby jeszcze bardziej idealny 😍

 

Edyta: Wróć ... biały mógłby być EXII do zestawu.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Brakuje niebieskiego…i zielonego …i jakiegoś żarówiastego na plażę…albo choć tiffany …na basen 😎

Zielonego mam panafrikę, ale nie noszę, bo jakoś nie może się przepchać. Tiffany - czekam, aż mnie poproszą i wtedy rozważę :)

2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Przyznam, że kwarc by mnie troche uwierał. ;) Myśle czasem o powrocie do 41mm, może aluminium nawet z falami. Z drugiej kusi mnie też ten nowy, duży, ale bardzo mi się podoba na żywo.

Kwarc nie jest zły - to był świadomy wybór. No i teraz mógłbym sprzedać za 170% 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

To je HIT😂

dorzuć mu zestaw pasków w gratisie👌

 

no łe che che che….. jak pod remizą. Koleś delikatnie zapytał, może młody ma tylko tyle kasy i chciał spróbować. Obraza boska Pana Butika, a reszta też jedzie po chłopaku jak po łysej kobyle. To było w założeniach forum koleżeńskie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Niestety mnie się meszyk podoba, a Młodemu już w ogóle bardzo bardzo. Ori bransa jest ustawiona na moją grabę, więc jak Młody będzie zakładał to albo mesz albo guma, zawsze można podregulować "on the fly". Tylko oryginalnego mesza raczej kupię skoro już Omega wypuściła.

 

Na razie Junior zainteresowany czasem ponosić, więc jest światełko w tunelu. Choć dziś jak ponosiłem cały dzień to jednak doceniam mniejszy rozmiar, grubość, masę, w ogóle taki zgrabniejszy on nowego SMP jest. Dotychczas nie rozumiałem osób wolących poprzedni model, teraz już rozumiem :D

 

 

Ja myślę, że marketingowcy głupi nie są i wiedzą co robią. Mój młody zegarkami nie jest zainteresowany w ogóle, a jak czasem mu swoje pokazuje to wzrusza ramionami, jak kupuję kolejny to twierdzi, że jest taki sam jak poprzedni...

 

Ale jak szliśmy spacerkiem po Banhofstrasse to jedyny butik do którego chciał wstąpić po obejrzeniu witryny to... Hublot. Tam też raczej wiedzą dla kogo robią zegarki.

 

 

Ano, nawet na naszym spotkaniu u Ciebie wspominaliśmy coś na ten temat :)

 

 

Na szczęście Patek ostatnio wypuścił Tiffany'ego, więc można uzupełnić.

 

😈

 

 

Nie wiem czemu niektórzy tak się boją kwarców... Uważam, że choć jednego kwarca w zestawie warto mieć, nawet przepłaconego ;)

Jak kupowałem, to na Forum pisano, ze 6k za kwarca to głupota... 🙂

2 godziny temu, desmo napisał(-a):

i jakiegoś żarówiastego na plażę…

Na plażę nie chodzę, bo jakoś nie lubię. A jakbym szedł, to właśnie z 300m

Znalazlem moj zestaw z 2018 roku - 3 lata, a trochę się zmieniło 🙂 Ostala się tylko Omega 🙂

20181209_164356_001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Isle of Man napisał(-a):

 

no łe che che che….. jak pod remizą. Koleś delikatnie zapytał, może młody ma tylko tyle kasy i chciał spróbować. Obraza boska Pana Butika, a reszta też jedzie po chłopaku jak po łysej kobyle. To było w założeniach forum koleżeńskie...

 

0:19 tyle w temacie😎

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa 300m w starych proporcjach to byłby idealny Bond dla mnie. :) Ale w Omedze nie można mieć wszystkiego. Chociaż jak liczę, że kiedyś zaskoczą mniejszym diverem. Maja super projekty, metas to świetny mechanizm tylko te rozmiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Isle of Man napisał(-a):

 

no łe che che che….. jak pod remizą. Koleś delikatnie zapytał, może młody ma tylko tyle kasy i chciał spróbować. Obraza boska Pana Butika, a reszta też jedzie po chłopaku jak po łysej kobyle. To było w założeniach forum koleżeńskie...

 

To Twoja oferta była? Że niby low ball to koleżeńska praktyka…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Mysle ze kolega pisząc o czerwonej 50tce miał na myśli ten zegarek 😉

 

Egzakli 😉😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

0:19 tyle w temacie😎

 

 

... jechać z k**wami - błyskotliwa riposta, ale w "jakimś" tam sensie masz rację - "nowe porządki". 

Dawniej zdarzały się na forum przypadki rozłożenia płatności na raty (bardziej dla znajomych) lub odłożenia konkretnej osobie (na jakiś czas) zegarka. Nie piszę, że tak należy zrobić, ale jeżeli cena jest totalnie od czapy, to wystarczy to zainteresowanemu napisać, a nie jechać z nim jak z... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isle of Man napisał(-a):

... jechać z k**wami - błyskotliwa riposta, ale w "jakimś" tam sensie masz rację - "nowe porządki". 

Dawniej zdarzały się na forum przypadki rozłożenia płatności na raty (bardziej dla znajomych) lub odłożenia konkretnej osobie (na jakiś czas) zegarka. Nie piszę, że tak należy zrobić, ale jeżeli cena jest totalnie od czapy, to wystarczy to zainteresowanemu napisać, a nie jechać z nim jak z... 

Pewnie to jest jakaś racja i punkt widzenia.

Ja to bardziej traktuje jako fun:)

a blyskotliwa riposta👌 - nie od dzisiaj wiadomo, ze chamstwo i rozpychanie sie lokciami bardziej zyciowo punktuje niz inteligencja polaczona z kurtuazja - taki swiat na jakim zyjemy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.