Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Isle of Man napisał(-a):

... jechać z k**wami - błyskotliwa riposta, ale w "jakimś" tam sensie masz rację - "nowe porządki". 

Dawniej zdarzały się na forum przypadki rozłożenia płatności na raty (bardziej dla znajomych) lub odłożenia konkretnej osobie (na jakiś czas) zegarka. Nie piszę, że tak należy zrobić, ale jeżeli cena jest totalnie od czapy, to wystarczy to zainteresowanemu napisać, a nie jechać z nim jak z... 

 

 

MSPANC 😇


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, desmo napisał(-a):

To Twoja oferta była? Że niby low ball to koleżeńska praktyka…

:) nie, to nie ja, ale po ostatniej odpowiedzi Kolegi Butik, zastanawiam się czy mu nie zaserwować takiego "koleżeńskiego low balla" w jaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może powstrzymajcie swoje żądze na wodzy.

MSZ oferta 6 tys zł za taki zegarek, to już jest nieporozumienie i sam bym się poczuł jakby ktoś chciał mnie wykolegować. Forum to nie OLX i mi byłoby wstyd nawet złożyć taką propozycję, więc wcale się nie dziwię oburzeniu kolegi BUTIK.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Koledzy może powstrzymajcie swoje żądze na wodzy.

MSZ oferta 6 tys zł za taki zegarek, to już jest nieporozumienie i sam bym się poczuł jakby ktoś chciał mnie wykolegować. Forum to nie OLX i mi byłoby wstyd nawet złożyć taką propozycję, więc wcale się nie dziwię oburzeniu kolegi BUTIK.

...racja, to było nie po koleżeńsku, umówmy się, Kolega Butik mógł się poczuć odurzony;

z mojej strony eot. Miłego wieczoru 4all:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bliższy interpretacji że anonimowe ujawnienie tego kejsu przez kolegę Butika ma raczej charakter koleżeńskiej darmowej lekcji - taka forumowa edukacja i apel żeby się szanować wzajemnie… no a że przy okazji posypały się żarty to tak dla rozluźnienia atmosfery albo wzmocnienia przekazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co niektórym w trakcie kupna/sprzedaży wyłącza się netykieta, a dobre maniery mieszają ze smarkami w chusteczce.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Widzę, że co niektórym w trakcie kupna/sprzedaży wyłącza się netykieta, a dobre maniery mieszają ze smarkami w chusteczce.

Chcesz powiedzieć że gdybym za tego „cygańskiego Niemca” zaproponował Ci 30 tyś to zamiast serdecznego „ chyba Cię p…..ło” usłyszałbym - „dziękuję za zainteresowanie moją ofertą niestety obecna sytuacja nie pozwala mi przyjąć Pańskiej propozycji ale mam nadzieję na dalszą współpracę”?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

Chcesz powiedzieć że gdybym za tego „cygańskiego Niemca” zaproponował Ci 30 tyś to zamiast serdecznego „ chyba Cię p…..ło” usłyszałbym - „dziękuję za zainteresowanie moją ofertą niestety obecna sytuacja nie pozwala mi przyjąć Pańskiej propozycji ale mam nadzieję na dalszą współpracę”?

Coś w tym stylu, ale dalej na PW "face to face", bez fleszy i całej tej widowni. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, tommly said:

 

Macie rację, coś białego by się przydało, albo 300-ka biała zamiast niebieskiej, albo jasna AT, na która zresztą choruję od długiego czasu. Szarą AT i Gaussa już miałem, PO również.

Choć taki zestaw z Gaussem i PO "ceramiczną" byłby jeszcze bardziej idealny 😍

 

Edyta: Wróć ... biały mógłby być EXII do zestawu.

Ceramiczna Planeta? Jakiś czas temu miałem okazję mierzyć taką:

 

20211211_235618.thumb.jpg.21fb1c19a5179057250f2eff6bbe5610.jpg

 

Niestety nadgarstek nie dał rady.

Ciekawe kiedy Omega wprowadzi do regularnych modeli mechanizm szybkiej zmiany paska/bransolety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tts napisał(-a):

Ceramiczna Planeta? Jakiś czas temu miałem okazję mierzyć taką:

 

20211211_235618.thumb.jpg.21fb1c19a5179057250f2eff6bbe5610.jpg

 

Niestety nadgarstek nie dał rady.

Ciekawe kiedy Omega wprowadzi do regularnych modeli mechanizm szybkiej zmiany paska/bransolety. 

Ta planeta "rzuca" się w oczy, mnie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, arturzbsk said:

Ta planeta "rzuca" się w oczy, mnie się podoba.

Dla mnie najfajniejsza z ceramicznych. Do tego żeglarska i jako bonus szybka zmiana paska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby pomóc z określeniem referencji tego modelu? To vintage czy współczesny? (źródło - Instagram Jakuba Roskosza), pozdrawiam

EED0FC48-9202-4C0F-BCFB-578A126F8DA4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach odpoczynku od Planety. W końcu czasem trzeba podnieść wzrok i popatrzeć na gwiazdy...

 

20211212_205315.thumb.jpg.6422fdd0287481e734ad7050922f52b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kacperPL napisał(-a):

Czy ktoś mógłby pomóc z określeniem referencji tego modelu? To vintage czy współczesny? (źródło - Instagram Jakuba Roskosza), pozdrawiam

 

 

Wygląda na tą Geneve. Zegarek nie jest współczesny, swoje lata już ma, sam Kuba swoją Omegę z tego co wiem popchnął jakiś czas temu :)

 

https://www.chrono24.pl/omega/geneva-automatic-date-jumbo-steel-case--id18780410.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tts napisał(-a):

Dla mnie najfajniejsza z ceramicznych. Do tego żeglarska i jako bonus szybka zmiana paska. 

 

Przy czym chyba powinniśmy uściślić co mamy na myśli mówiąc o ceramicznym zegarku w Omedze, gdyż np Planety wiadomo, że ostatnie wersje są generalnie z ceramiczną tarczą, ale są też takiem które mają w pełni ceramiczną kopertę.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 00:16, Butik napisał(-a):

gdybym zaproponował więcej żona by mnie spakowała

A to niegodziwiec :rolleyes:

I jeszcze żonę wciąga do tych swoich geszeftów :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Butik said:

 

Przy czym chyba powinniśmy uściślić co mamy na myśli mówiąc o ceramicznym zegarku w Omedze, gdyż np Planety wiadomo, że ostatnie wersje są generalnie z ceramiczną tarczą, ale są też takiem które mają w pełni ceramiczną kopertę.

Hehe... wiedziałem, że na Ciebie można liczyć. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Silesii tak. Nie wiem jak ogolnie. W Kato jest teraz w Noble Place naprzeciwko poprzedniej lokalizacji. Bylem dzisiaj. Maja wiecej modeli. Wczesniej pisali, że kolekcje przeniesli na Staromiejska. Nie wiem czy Krzys sie po prostu nie likwidowal w Silesii. Na stronie niby Omegi sa dostepne dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Silesii tak. Nie wiem jak ogolnie. W Kato jest teraz w Noble Place naprzeciwko poprzedniej lokalizacji. Bylem dzisiaj. Maja wiecej modeli. Wczesniej pisali, że kolekcje przeniesli na Staromiejska. Nie wiem czy Krzys sie po prostu nie likwidowal w Silesii. Na stronie niby Omegi sa dostepne dalej.



Też dzisiaj byłem właśnie i tam mnie uświadomili, że Krzyś się zawinął… Myślę, że możliwe, że finalnie…

NP traktuje zdaje się klientów jak terrorystów - nie negocjują To trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Osy123 napisał(-a):

W Silesii tak. Nie wiem jak ogolnie. W Kato jest teraz w Noble Place naprzeciwko poprzedniej lokalizacji. Bylem dzisiaj. Maja wiecej modeli. Wczesniej pisali, że kolekcje przeniesli na Staromiejska. Nie wiem czy Krzys sie po prostu nie likwidowal w Silesii. Na stronie niby Omegi sa dostepne dalej.
 

Zlikwidował. Na staromiejskiej jakieś resztki Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem w zeszłym tygodniu do Noble Place przymierzyć Moonwatcha (bo to chyba jedyny kandydat w zasięgu finansowym, który mógłby zastąpić Carrerę). 

Mylnie sądziłem, że 1mm mniejsza koperta nie zrobi żadnej różnicy w stosunku do TH, ale się myliłem. Na żywo, na ręce, zegarek sprawiał jednak wrażenie mniejszego.

 

DSC_9377.thumb.JPG.ebae815445bf3aa3d5e06d08add56539.JPG

 

DSC_9379.thumb.JPG.8d478544e13122bf56b9a23109de6786.JPG

 

DSC_9381.thumb.JPG.f1e4e9cf3c135e44a804c884ae20e7fe.JPG

 

I dla porównania Carrera

DSC_9383.thumb.JPG.ae8ae08fff3a40e23d3ad15d18c5dad1.JPG

 

 

13 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):


Też dzisiaj byłem właśnie i tam mnie uświadomili, że Krzyś się zawinął… Myślę, że możliwe, że finalnie…

NP traktuje zdaje się klientów jak terrorystów - nie negocjują emoji1787.png To trochę lipa. 

E tam. Pan mi zaproponował voucher 1500zł na przyszłe zakupy. Ale... na towar który już jest u nich w salonie (czyli np. zamówienie dodatkowego paska odpada...) 🤪


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.