Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Tomek, fajne zdjęcie🤗👍💪

Dzięki Rafał, czasem mi wyjdzie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zapraszam do obejrzenia dość szczegółowego porównania OMEG Globemaster i AT Small Second z Roleksem DJ 41 w czerni:

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wostok111 napisał(-a):

"stara" AT z ramką

IMG_20220116_103335.jpg

 

IMG_20220116_103311.jpg

 

IMG_20220116_103241.jpg

 

IMG_20220116_103252.jpg

 


Najfajniejsza ref AT (może kwestia koloru tarczy do dyskusji, ale to już wtórne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2022 o 14:52, tommly napisał(-a):

Zamienił stryjek siekierkę na kijek i do tego w piachu 😜

Ale dobry kwarc wcale nie jest zły.

 

IMG_5117p.jpg

Gratuluję bakterii. Fajny model. 

15 godzin temu, Smycel napisał(-a):

Najfajniejsza ref AT (może kwestia koloru tarczy do dyskusji, ale to już wtórne).

Dokładnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o kupieniu omegi speedmaster reduced z lat 90tych? Jak z jakością? Koło dyszki trzeba za taka dac, raczej zostaje mi chrono ale trochę nie wiem jak tam się nie naciąć. Ogólnie polecacie taki zakup jako zegarek na codzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SzymonJestem napisał(-a):

co sądzicie o kupieniu omegi speedmaster reduced z lat 90tych? Jak z jakością? Koło dyszki trzeba za taka dac, raczej zostaje mi chrono ale trochę nie wiem jak tam się nie naciąć. Ogólnie polecacie taki zakup jako zegarek na codzień?

Ceny obecnie są szalone, wg mnie nie warto, do tego nie każdy podejmie się serwisu jego mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reduced oplacalo sie kupowac pare lat temu a nie teraz:

 

image.thumb.png.cb394745e1e1b399da030207b7e48a92.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek sam w sobie Ok, miałem reruced2 kilka lat. Natomiast jak wspominają koledzy, serwis jest drogi i mało kto się go podejmie. Zegarmistrz, u którego ja robiłem, życzy sobie teraz Ok 1000zl pod warunkiem, że nie trzeba wymienić żadnych części. Te 2-3 lata temu wszystko było wyraźnie tańsze 😛 

 

gdybym miał wracać do Reduced, to szukałbym sztuki po serwisie w przedziale 8-9k, lub poszukałbym wersji date czy innych bez modułu DD, trochę tego jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie po moim Reduced, to już 6 lat jak odszedł 😜

IMG_20160220_132138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moim i moim 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Zegarek sam w sobie Ok, miałem reruced2 kilka lat. Natomiast jak wspominają koledzy, serwis jest drogi i mało kto się go podejmie. Zegarmistrz, u którego ja robiłem, życzy sobie teraz Ok 1000zl pod warunkiem, że nie trzeba wymienić żadnych części. Te 2-3 lata temu wszystko było wyraźnie tańsze 😛 

 

gdybym miał wracać do Reduced, to szukałbym sztuki po serwisie w przedziale 8-9k, lub poszukałbym wersji date czy innych bez modułu DD, trochę tego jest :)

Kurczę, zależy mi najbardziej na jakiejś Omedze, ale do tych 8-10k ciężko mi o jakiś fajny model :/ Kwarc odpada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SzymonJestem napisał(-a):

Kurczę, zależy mi najbardziej na jakiejś Omedze, ale do tych 8-10k ciężko mi o jakiś fajny model 😕 Kwarc odpada 

Da się znaleźć w tych pieniądzach Speedmastera mark 4,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tego trochę :)

 

Omega Dynamic 5200.50.00

Znajdziesz różne DeVille z nowszych wypustów. Po wrzuceniu na Chrono24 z filtrem 6-10k, wyskoczyło mi 12 stron zegarków :)

Po wklepaniu Speedmaster Date na chrono 24, znowu jest trochę tych zegarków w budżecie do 10k :)

 

Czy kupisz tam czy gdzie indziej to już inny temat, ale możesz sobie wyrobić ogląd na jakie modele możesz sobie pozwolić w tej kwocie, a potem gonić króliczka :)

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.