Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wyrzutem na bazarek moze ktoś się zainteresuje. Omega AT na pasku 2020r. Wersja niebieskim sekundnikiem. Stan idealny
 

zapraszam może się dogadamy


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fitvalf napisał(-a):

Cześć,

 

Czy macie jakieś informacje na temat Speedmastera Snoopy?  Czy Omega w ogóle realizuje zamówienia dla osób zapisanych na listę? 

 

VRbIAol.jpg

 

Realizuja - tylko pierszenstwo ma butik a do innych punktow bedzie przychodzil od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mc9 napisał(-a):

 

wersja z paskiem

 BD0FdxTxd7K6joHoklaxa_aOtSlwS6u9RNXF0nUY38kR3FKExYpujCoqMYcjprWgIRZXb-aVX74K9x-BG0HjZG89Ahmc1OcD7Ox9_tCiDq9_AnIo344cYD8jMcdywA8uJ9EDTdD_VfF-G5nZ_pU2IQ061LoSgu3ibK5sjJR0hXRuSzV2aIzLO2YBryoYbJHzW44O5mSnBo6Hq7x4rVl7l0JCc_akQGmDPFKW_wIq1NSWKrncO5p5Uqyyg-UPbpK5Q2kEqCnBkND3wkpwqJciq4OEO3i6qRO0Xk-UYL3Cdms1UwvwTvNhz9Uh4QzwGQwY_r0zq40Z5RH5RCxPetLPfsUcFj7HWFeQmJlLzu5dDILV7hBv3oZC7cVUI6eKxcbxJhfR2-PXPZXgai09k1MNN2reFq1Y8m5OiAPpPETGdg2WxWoXE6K_gmHG3XpS3u2apRtiuzX6n38f-xFEwj4k6SoADCjipYMaDB0UR8lyMo1BWaF7_1CODTApLTU9G-fQ95Og9HM3YnV4I5mMEHhTkMDQs7JeSFaqJug66XT7UGXLWPmdgoaXr_Ca-he1jSHeV6rlL-S-l1wCKqdySwXhVLiKAVVEp3plHICH-KOP7YW11gvJAUirRRXe54dxIsZbV1BD7vWTp2pSa4LB_FUdKbTg4AXqASQJgJkiVA6QWKbpXwjkfOdmDD5bR3h8G_LszEhUl1C73wM07HcUPSIR2MoIzA=w711-h947-no?authuser=0

Jestem mile zaskoczony , bo myślałem że będzie dużo cięższy od mojego Divera 

 

IMG20220203200729.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bling bling

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! IMO to jeden z najfajniejszych modeli Omegi ostatnich lat. Zdziwiłbym się, gdyby nie został w Twoim pudełku.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lukebor napisał(-a):

...Zdziwiłbym się, gdyby nie został w Twoim pudełku.

A ja sie nie zdziwie 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lukebor napisał(-a):

Gratulacje! IMO to jeden z najfajniejszych modeli Omegi ostatnich lat. Zdziwiłbym się, gdyby nie został w Twoim pudełku.

 

42 minuty temu, artme napisał(-a):

A ja sie nie zdziwie 🤪


A ja się wciąż nie wypowiem ;)

 

Póki co nie mam wrażenia żby dominował i sprawiał wrażenie gigantycznego (ale duży).

 

802535B9-F7CF-41B1-A6E4-CC376D3E8DE6.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wciąż nie wypowiem
 
Póki co nie mam wrażenia żby dominował i sprawiał wrażenie gigantycznego (ale duży).
 
802535B9-F7CF-41B1-A6E4-CC376D3E8DE6.thumb.jpeg.f9ff4518facfa94ce76f551bcb4d5780.jpeg

Zawsze tak jest na początku - wyparcie i wmawianie sobie że nie jest tak źle i może się ułoży.
Jak nie przypasuje od razu to w 90% nie przypasuje nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 


A ja się wciąż nie wypowiem ;)

 

Póki co nie mam wrażenia żby dominował i sprawiał wrażenie gigantycznego (ale duży).

 

 

 

ach ten niefortunny okres nowiu i potrzeba kombinowania do zdjęć, żeby munfejz ładnie wyszedł 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mc9 napisał(-a):

 

ach ten niefortunny okres nowiu i potrzeba kombinowania do zdjęć, żeby munfejz ładnie wyszedł 😉

 

Jeśli się utrzyma to mam zamiar ustawiać go na wieczną pełnię :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Jeśli się utrzyma to mam zamiar ustawiać go na wieczną pełnię :D

A jak się te fazy księżyca w tym cudzie ustawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

A jak się te fazy księżyca w tym cudzie ustawia?

 

Zegarek ma koronkę wyciąganą w 2 pozycje. Jak koronka jest wciśnięta można nakręcać sprężynę. Pierwsza pozycja po wyciśnięciu -> mechanizm pracuje, obracając do przodu przestawia się data, obracając do tyłu przesuwa się księżyc. Po wyciągnięciu koronki do końca w pozycję 2 mechanizm zatrzymuje się i można ustawić czas.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bugs napisał(-a):


Zawsze tak jest na początku - wyparcie i wmawianie sobie że nie jest tak źle i może się ułoży.
Jak nie przypasuje od razu to w 90% nie przypasuje nigdy.

Dokładnie tak. Decydujące są pierwsze dwa, trzy dni, no maksymalnie tydzień. Jeżeli coś jest nie tak, nie ma pełnego zadowolenia, trzeba czym prędzej go sprzedawać.

 

Miałem tak z dwoma Omegami, GS-em, Sinnem, i paroma innymi zegarkami.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie zdziwie
Powiem więcej, zdziwię się jeśli zostanie
Jest za duży i za gruby na dłuższą metę.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Powiem więcej, zdziwię się jeśli zostanie emoji38.png
Jest za duży i za gruby na dłuższą metę.

Nie zniechęcaj kolegi, bo to ładny sikor, choć jest grubszy od PO. choć po podwyżkach sprzeda się bez strat. Jakbym miął wybierać Moonwatch a Moonphase to zdecydowanie ten drugi. Myślę że wybór oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych gadek, za duży, za gruby, za ciężki. Dla kogo jest dla tego jest. Dla kogoś innego może być ideałem, ale tu same chyba dziadki chuderlawe 😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chyba jednak nie zawsze pierwsze dni są najważniejsze. Miałem już w swojej historii zegarki, które musiałem mieć od ich pierwszego zobaczenia - po paru dniach okazywało się, że to nie to. Były takie, które widziałem i mówiłem eeee. Potem okazywało się, że jest fajnie. Były też takie, że .eee, potem jednak taaak, ale po zakupie okazywało się eee.

 

Z tym po 2 dniach noszenia jestem bardzo zadowolony. Ale bywało też tak, że miesiąc miodowy był super i na pewno zostaje, a potem jak w małżeństwie - mogło być lepiej ;)

 

Dlatego jednak ponoszę dłużej i zobaczę. Muszę go jeszcze sprawdzić na pasku w dalszej perspektywie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Butik napisał(-a):

Myślę, że chyba jednak nie zawsze pierwsze dni są najważniejsze. Miałem już w swojej historii zegarki, które musiałem mieć od ich pierwszego zobaczenia - po paru dniach okazywało się, że to nie to. Były takie, które widziałem i mówiłem eeee. Potem okazywało się, że jest fajnie. Były też takie, że .eee, potem jednak taaak, ale po zakupie okazywało się eee.

 

Z tym po 2 dniach noszenia jestem bardzo zadowolony. Ale bywało też tak, że miesiąc miodowy był super i na pewno zostaje, a potem jak w małżeństwie - mogło być lepiej ;)

 

Dlatego jednak ponoszę dłużej i zobaczę. Muszę go jeszcze sprawdzić na pasku w dalszej perspektywie.

Ty nie jesteś obiektywny, bo czytając twoje historie w tym wątku można odnieść wrażenie że dostajesz te Omegi do potestowania na kilka tygodni a potem je wymieniasz na kolejne 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Ty nie jesteś obiektywny, bo czytając twoje historie w tym wątku można odnieść wrażenie że dostajesz te Omegi do potestowania na kilka tygodni a potem je wymieniasz na kolejne 🤣.

 

To nie do końca tak ;)

 

Już jakiś czas temu stwierdziłem, że zakup zegarka po oglądaniu go nawet pół godziny w sklepie nie da Ci pewności, że to dobry wybór. WIęc nawet jak nie jestem czegoś pewien, to kupuję, żeby ponosić, jak się nie przyjmie - sprzedaję, czasem z lekką stratą, czasem na zero, czasem z lekkim zyskiem. Myślę, że przy całym przemarszu wojsk, który przez ostatni kilka lat zaliczyłem będę raczej na zero albo z lekkim minusem. Minus traktuję trochę jako opłata za wypożyczenie fajnego zegarka na kilka tygodni albo miesięcy. To jest też hobby, które kosztuje a nie inwestycje, nie słyszałem jeszcze o hobbystach zarabiających na tym pieniądze, raczej słyszy się historie o drenowaniu kieszeni przez męskie zainteresowania ;)

 

Dlatego jak już coś mi podchodzi - biorę, noszę, oswajam się, jak nie działa - sprzedaję i karuzela się kręci.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Butik napisał(-a):

 

To jest też hobby, które kosztuje a nie inwestycje, nie słyszałem jeszcze o hobbystach zarabiających na tym pieniądze, raczej słyszy się historie o drenowaniu kieszeni przez męskie zainteresowania ;)

Chyba nie byłeś nigdy obok w wątku na R xD.

 

Masz jakiś zegarek który Ci się ostał dłużej niż 2 lata?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Butik napisał(-a):

 


A ja się wciąż nie wypowiem ;)

 

Póki co nie mam wrażenia żby dominował i sprawiał wrażenie gigantycznego (ale duży).

 

 

W ogóle nie jest duży, jest w sam raz. Wrażenie normalne porównując do wielkości nadgarstka, dłoni i postury. To zegarek sportowy, musi być nieco "na pokaz", poza tym ma chronograf więc przy tym co się dzieje na tarczy, gdyby był mały to byłby nieczytelny i mały.

Co do grubości - to kwestia ułożenia na dłoni i akceptacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Undziak ma rację. Wygląda proporcjonalnie na ręku. Także powinien zostać, bo to ładny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przykłd jak nie należy przywiązywać się do soecyfikacji. Z lewej 44,25 z prawej 42mmm

 

o grubościach nie dyskutuję ;)

 

1093A6F9-3806-49BB-9941-C4438EA5A607.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.