Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie! Jestem nim zauroczony. Świetnie mieni się srebrna tarcza, dekiel za to daje mnóstwo frajdy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :)

Zazdraszczam gapienia na dekielek caly wieczor 😍

To teraz na branse i w miasto 🤪

 

1082742-8e51f276a838d2b36641a8397093e2c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje na pasku, ale docelowo będzie pewnie na najnowszej bransolecie od moonwatcha (całej matowej) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rmickey napisał(-a):

 

Ja także nie. Miałem obie więc mam porównanie. Poza mechanizmem, który jest sporym krokiem do przodu (choć w kwestii kosztów serwisu także :) ), nie zauważyłem skoku jakościowego. Napisz proszę co Twoim zdnaiem jeszcze jakościowo na korzyść nowej. 

Masz własne zdanie i się z nim nie zgadzasz. Wychwalasz nowy mechanizm a polecasz stary. IMO wszystko w nowej jest fajniejsze - ładniejszy cyferblat, dopracowane indeksy i rezerwa chodu na której najbardziej mi zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/20/2022 at 10:44 PM, sabuniek said:

Pany, będę robił 3 podejście do Moon’aemoji23.png pytanie czy atakować stara czy nowa ref. Miałem roczniki 2019 w hesalicie i szafiru, wiec wiem ze chce TYLKO hesalit. Jak myślicie, który mechanizm bedzie „lepszy”??

 

Ja wybrałem stary, ze starą bransoletą, ze starą tarczą i... ;) jestem zadowolony... Tylko czasem, jak Koledzy porównują na podstolikach nowe ze starym, to marudzą na stare.... ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, hylu napisał(-a):

 

taki pakiet wakacyjny

DSC07994-01.jpeg

No cóż, rozumiem, że tym razem Ty się musiałeś dopasować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, orlis napisał(-a):

Powielając schemat wątku Rolex teraz chyba musi być zbliżenie na pudełko…tylko kurde ominąłem zdjęcie w drodze…

 

 

Bez zdjęcia z drogi (i to w porządnej furze) się  nie liczy, jeśli chcesz dorównać standardom klubu na R😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tts napisał(-a):

 

Ja wybrałem stary, ze starą bransoletą, ze starą tarczą i... ;) jestem zadowolony... Tylko czasem, jak Koledzy porównują na podstolikach nowe ze starym, to marudzą na stare.... ;)

Ja na wygląd starszej złego słowa nie powiem ale jak idzie nowe, to należy się dopasować. Kolega napisał wyżej, że droższy serwis. Dla mnie to nie jest argument, bo 5 lat gwarancji a nie minął jeszcze miesiąc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Masz własne zdanie i się z nim nie zgadzasz. Wychwalasz nowy mechanizm a polecasz stary. IMO wszystko w nowej jest fajniejsze - ładniejszy cyferblat, dopracowane indeksy i rezerwa chodu na której najbardziej mi zależy.

 

Nie zgadzam się z własnym zdaniem? No proszę Ciębie...

Napisałem tylko w miarę obiektywnie, że jedynym skokiem jakościowym jest mechanizm bo in-house a nie modyfikowana ETA, dodatkowo dłuższa rezerwa. Nic poza tym. A jeszcze data na właściwym miejscu dla mnie oczywiście. 

"Ładniejszy cyferblat" - faktycznie duży skok jakościowy ;)  W kwestii jakości indeksów nie dopatrzyłem się różnic, ale ja się nie znam...

 

Ale spoko, każdy ma prawo do swojego zdania. Chciałem jedynie trochę polemiki gdyż ja wybrałbym starą mając obie do wyboru :) 

 

15 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Ja na wygląd starszej złego słowa nie powiem ale jak idzie nowe, to należy się dopasować. Kolega napisał wyżej, że droższy serwis. Dla mnie to nie jest argument, bo 5 lat gwarancji a nie minął jeszcze miesiąc :) 

tts pisał o Moonie a nie o SMPc :)

 

ps. 5 lat gwarancji masz także na poprzednią refereancję jeżeli kupiona od czerwca lub lipca 2019 r.

 

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek - super! Gratulacje! Świetnie, że trafiła do super towarzystwa, obok ST będzie się dobrze prezentować :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomek123er napisał(-a):

Od lipca to prawda ale 2018

Oczywiście masz rację :) Czasem szybiej piszę niż myślę, jak kobiata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że każdy ma inny gust i co innego wybierze. Jednak co nowe to nowe. Takie życie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :) 

Gratuluję Snoopiego! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :) 7D784E1D-2585-48AE-BF49-FA7DB0D2A8CF.thumb.jpeg.342e8deeb633319d8ca989e95a9dbefc.jpeg

Świetny, podoba "mnie sie" i nawet ten pasek mi pasuje, mimo, że ja jestem bransoletowy.

Nosiłbym 😍 Gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Nie oceniam książki po okładce. Jakościowo nie ma porównania na korzyść nowego.

Tez mam takie zdanie które napisałem pare tygodni temu to kilku kolegów starało się udowodnić, że jednak nowy nie taki fajny i ze stary fajniejszy… poza aspektami wizualnymi czy rozmiarem( jedyne rzeczy do których  można się przyczepić ale które są uzależnione od indywidualnych preferencji) to nowa zjada poprzednią wersje pod każdym względem. To fakt nie opinia. Kto tego nie rozumie… cóż… Dorian ma w stopce odpowiedź na te sytuacje… 

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :) 7D784E1D-2585-48AE-BF49-FA7DB0D2A8CF.thumb.jpeg.342e8deeb633319d8ca989e95a9dbefc.jpeg

Gratuluję.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakup ponad podziałami. Docenią nawet koneserzy z wątku inwestycyjnego.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :) 7D784E1D-2585-48AE-BF49-FA7DB0D2A8CF.thumb.jpeg.342e8deeb633319d8ca989e95a9dbefc.jpeg

O ja Cię pierwiastkuję... Super! Szczere gratulacje!

11 godzin temu, hylu napisał(-a):

 

taki pakiet wakacyjny

DSC07994-01.jpeg

Fajny kolorowy secik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To typowy zakup inwestycyjny, choć nie do końca rozumiem ten fenomen psa z kreskówki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem przekonany do NATO z tego samego względu co wszyscy - zawinięty koniec paska mocno „powiększający” cały zegarek, ale jak przymierzyłem pierwszy raz to już wiedziałem, że bardzo się polubimy w lato i nie mogę się doczekać cieplejszych dni :D 

na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. 
omegowy niebiesko biały w połączeniu z czarny seamasterem:

 

81442BBA-5B61-450C-BE21-5E93AAA057FF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

To typowy zakup inwestycyjny, choć nie do końca rozumiem ten fenomen psa z kreskówki :) 

Ten zegarek to alegoria naszych czasów…ten akurat pies w wymiarze symbolicznym przypomina o kosmicznych  cenach  a jego hełm …o bańce 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, artme napisał(-a):

Zazdraszczam gapienia na dekielek caly wieczor 😍

To teraz na branse i w miasto 🤪

 

1082742-8e51f276a838d2b36641a8397093e2c3.jpg

 

12 godzin temu, orlis napisał(-a):

Na razie zostaje na pasku, ale docelowo będzie pewnie na najnowszej bransolecie od moonwatcha (całej matowej) 

 

Czyli pewnie coś takiego :) 

 

150362392_Zrzutekranu2022-02-23o08_11_37.thumb.png.ea0cb5a1ba74668d3f16c2cf1ecbe69c.png

 

Przemyśl sprawę, bo przy nakładanych i błyskających indeksach te polerowane wewnętrzne mogą być fajne i dodają sporo luksusu ;)

 

1764498956_Zrzutekranu2022-02-23o08_08_41.thumb.png.ff5b9a3b99186d6c257a9b7dce9c259d.png


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, orlis napisał(-a):

Tak na szybko bo światło już słabe :) 7D784E1D-2585-48AE-BF49-FA7DB0D2A8CF.thumb.jpeg.342e8deeb633319d8ca989e95a9dbefc.jpeg


Piękny, moim zdaniem najfajniejszy  speedy co nie jest Moonem.Chyba ukoronowanie kolekcji twoich speedmasterow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ pod każdym kątem on jest moonem;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.