Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Bugs napisał(-a):

Znaczy grubo będzie


Pewnie tak.

 

a’propos grubo - kolejna próba przebrania grubasa, ciąg dalszy nastąpi ;)

 

0617F946-48BB-4113-9761-ADB770874789.jpeg

37533B06-3D67-4776-9701-D10EEEB642F3.jpeg

1A0D4DED-6D3D-4F3A-AD22-205F35F7222B.jpeg

842E2D9B-F7D9-4CC5-A0B4-3D8502440B3E.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy wiedzą że niedługo trafi na bazar 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bugs napisał(-a):

I tak wszyscy wiedzą że niedługo trafi na bazar 😝

 

:P 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znów zegarek z serii tych nietypowych. Może później pokażą coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

I tak wszyscy wiedzą że niedługo trafi na bazar 😝

Byle do świąt 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Byle do świąt 🤣

 

Świąt kobiet chyba... 🤪

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Butik napisał(-a):

a’propos grubo - kolejna próba przebrania grubasa, ciąg dalszy nastąpi ;)

 

Próba raczej nieudana, ale nie poddawaj się 💪💪💪


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy post… Dzień dobry i nieśmiało zapisuję się do klubu 
A6EE99EB-703C-4756-9216-341B0EFE3704.thumb.jpeg.3ef3d05121fee9494489a0daada59338.jpeg
Bardzo ładny Globe. Nosilbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hernandes napisał(-a):

Dzień dobry i nieśmiało zapisuję się do klubu 

Fakt... niesmialo 😂😂😂 Gratulujemy, witamy i... czekamy na nastepne wydania chocby na pasku 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę: zapięcie. Regulacji niestety nie ma i trzeba się wstrzelić w ogniwa bransolety. Ja nie mam tyle szczęścia i bransoleta jest troszkę za luźna. Ale z drugiej strony daje to rozgrzeszenie dla podjadania po 21… Może będzie lepiej pasować.

C928AC79-D330-4B8B-8637-CE9CB2C148C6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Hernandes napisał(-a):

Bardzo proszę: zapięcie. Regulacji niestety nie ma i trzeba się wstrzelić w ogniwa bransolety. Ja nie mam tyle szczęścia i bransoleta jest troszkę za luźna. Ale z drugiej strony daje to rozgrzeszenie dla podjadania po 21… Może będzie lepiej pasować.

Powiem tak - troche nie rozumiem Omegi, bo tak samo jak Rolex ze swoim DJ-em, mogla wypuscic przynajmniej 2 wielkosci do wyboru i wg mnie to bylby strzal w 10! A tak - tylko duze nadgarstki... 😔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - troche nie rozumiem Omegi, bo tak samo jak Rolex ze swoim DJ-em, mogla wypuscic przynajmniej 2 wielkosci do wyboru i wg mnie to bylby strzal w 10! A tak - tylko duze nadgarstki...
Tez uwazam ze by bylo super. I kazdy by znalazl cos dla siebie. W pierwszej chwili pomyslalem, ze przeszkode stanowi mechanizm, ktorego rozmiar jest jakas bariera, ale od razu zreflektowalem sie, ze przeciez wypuszczaja np damskie Constellation w rozmiarze 29mm w automacie z certyfikatem METAS, wiec to raczej nie to. Moze po prostu nie chca. A szkoda...

A skoro juz jestesmy w temacie duzych zegarkow wiadomo moze kiedy ma byc premiera tej nowej P.O. co byla na filmikach ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, artme napisał(-a):

Powiem tak - troche nie rozumiem Omegi, bo tak samo jak Rolex ze swoim DJ-em, mogla wypuscic przynajmniej 2 wielkosci do wyboru i wg mnie to bylby strzal w 10! A tak - tylko duze nadgarstki... 😔

ja ich rozumiem , bo to zegarek który ma 39mm , i jest skierowany do męskiego klienta , po co robić mniejszy ? - moim zdaniem jest to minimum średnicy w obecnych czasach - natomiast damskie modele z Constellation maja różne rozmiary i to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Osy123 napisał(-a):

Tez uwazam ze by bylo super. I kazdy by znalazl cos dla siebie. W pierwszej chwili pomyslalem, ze przeszkode stanowi mechanizm, ktorego rozmiar jest jakas bariera, ale od razu zreflektowalem sie, ze przeciez wypuszczaja np damskie Constellation w rozmiarze 29mm w automacie z certyfikatem METAS, wiec to raczej nie to. emoji6.png Moze po prostu nie chca. emoji2369.png A szkoda...

A skoro juz jestesmy w temacie duzych zegarkow wiadomo moze kiedy ma byc premiera tej nowej P.O. co byla na filmikach ostatnio?

Gdzieś wyczytałem ze 7 marca maja być przedstawione nowe modele. Nie wiem na ile w tym prawdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Hernandes napisał(-a):

Mój pierwszy post… Dzień dobry i nieśmiało zapisuję się do klubu 

 

Jak nie lubię takiego połączenia, to tutaj mi wszystko gra👍 Nosiłbym😎 gratuluję pięknego zegara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Scaut napisał(-a):

Gdzieś wyczytałem ze 7 marca maja być przedstawione nowe modele. Nie wiem na ile w tym prawdy. 

Przekonamy się wkrótce 😀 

Na FB chodzą jakieś zajawki, więc pewnie niedługo odsłonią karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

ja ich rozumiem , bo to zegarek który ma 39mm , i jest skierowany do męskiego klienta , po co robić mniejszy ? - moim zdaniem jest to minimum średnicy w obecnych czasach - natomiast damskie modele z Constellation maja różne rozmiary i to ma sens.

Niestety milimetry nie zawsze oznaczaja jak zegarek wyglada i sie uklada na nadgarstku. Moim zdaniem duzo Omeg powinno miec przynajmniej ze 2mm mniej i wygladaloby wtedy swietnie a tak - co z tego, ze niby 39mm dla meskich zegarkow nie jest za duzo kiedy wygladaja jakby mialy 45mm 😬😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega powinna ostro popracować nad przycieniowaniem mechanizmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sanik napisał(-a):

Omega powinna ostro popracować nad przycieniowaniem mechanizmów.

Czy ja wiem… patrząc na to co najważniejsze czyli dokładność i niezawodność nie ma się do czego przyczepić… mam dwie omegi na mechanizmach z metasem… oba mechanizmy idą równo +5 sek/tydzień od paru tygodni… i to nie ważne czy noszone czy odłożone czy w rotomacie… patrząc na to mogę przeżyć ten brak „przycieniowanych mechanizmów” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.