Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tbn napisał(-a):

Z innej beczki, tem ultra deep ma oficjalna certyfikacje ISO dla diverow, chyba jedyny w ofercie co Omega się chwali. Nie powinno być wątpliwości czy zejdzie na 6000m bez przecieku. ;) 

A znasz kogoś kto schodzi na 6000m pod wodę😀?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych któremu pasuje prawie wszystko. A co sądzicie o nowym gumowym pasku do spidiego. Tak wiem ze to nie diver ale może fajnie to współgrać. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Coni, 41mm z ceramiką

FB_IMG_1646835112003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

52-1.jpg

 

Przez twoje zdjęcia zacząłem kolejny raz spoglądać w kierunku tego zegarka 👌

 

Masz nadal Tudora i Rolexa?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowa Coni, 41mm z ceramiką
FB_IMG_1646835112003.thumb.jpg.903e4aeafaa879f6aac1a1bb05025473.jpg
IMO fajne sa te nowe ceramiczne Constellation, ale grube strasznie sie wydaja na rece. 13.5mm grubosci przy 41mm srednicy przy kopercie bez uch wyglada troche jak klocek na nadgarstku (przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie na przymiarce). Gdyby zrobili troche ciensza 39mm w ceramice juz bym takowa posiadal, bo wizualnie bardzo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, pisar napisał(-a):

Przez twoje zdjęcia zacząłem kolejny raz spoglądać w kierunku tego zegarka 👌

 

Masz nadal Tudora i Rolexa?

 

Rolexów w kolekcji brak, ale jest jedna sztuka nówka w perspektywie, tyle że czekam cierpliwie. Mam jeszcze tego Suba od Tudora, ale jak zadzwoni wreszcie telefon z AD, to będę musiał go sprzedać - a tak póki co noszę sobie z przyjemnością, bo jest świetny.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

A znasz kogoś kto schodzi na 6000m pod wodę😀?


Ja nie, ale znam kogoś kto, kto zna kogoś kto o tym slyszał. ;) Nie chodzi o to czy się schodzi pod wodę ale, że można jakby się chciało !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

 

Nosisz łocze na prawej ręce. Jesteś leworęczny, czy tak wolisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):


Ja nie, ale znam kogoś kto, kto zna kogoś kto o tym slyszał. ;) Nie chodzi o to czy się schodzi pod wodę ale, że można jakby się chciało !

No ja na 6000 bym zejść nie chciał. Wszystko co ciekawe jest zaraz pod powierzchnią 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

A znasz kogoś kto schodzi na 6000m pod wodę😀?

Trochę mnie dziwią te certyfikacje bo nawet do pobicia rekordu wystarczy zwykła SMP300 a takie monstrum zawęża krąg odbiorców.

Rolexowy DeepSea to też raczej egzotyka niż coś faktycznie spotykanego na nadgarstkach.

 

A taką AT to ja szanuję

 

 

51063B37-3AEC-4BFE-A9C9-92E35155C45C_1_201_a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nosisz łocze na prawej ręce. Jesteś leworęczny, czy tak wolisz?
Ja jestem w wiekszosci leworeczny a nosze na lewej. Teraz przez kontuzje lewy nadgarstek zajety przez orteze to probuje z zegarkiem na prawym ale dziwnie jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem dwa razy na prawej i szczerze mówiąc, wolałbym w ogóle tej próby nie podejmować, fatalne uczucie obcego ciała. Dziwne. Pewnie Ci co noszą na prawej mają podobnie z lewym nadgarstkiem 🤔

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach kolorowe AT nie wygladaja zle. Ciekawe jak bedzie na zywo. 38 to przyjemny rozmiar i taka zielona w sumie bym przytulil. Jeszcze branse zmienili mocno imspirujac sie rolexowym presidentem ale IMO pasuje. Szara bardziej bym widzial ze zlotymi wskazowkami i indeksami (bardziej czytelnie by bylo), ale wtedy juz totalnie by zerzneli z Rolka.
Czekam na przymiarke. 83a32fe5911680fd333095d5e9d1fdf0.jpg9dbedc138a7f19901762aa6fa9e36aad.jpg6c94221fc40dfc865df26c4a34c83e0e.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał(-a):

A ile osób czeka na tego Suba od Tudora? 😜 

 

Póki co nie ma oficjalnej listy oczekujących, może ze dwie osoby, które kazały mi dać znać z wyprzedzeniem, gdybym sprzedawał i wiem, że mówiły na serio :D

 

3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Nosisz łocze na prawej ręce. Jesteś leworęczny, czy tak wolisz?

 

Jestem praworęczny i na prawej nosi mi się nie tylko wygodniej, ale też jakby bardziej świadomie. Nosząc na lewej mam zawsze wrażenie, że przydzwonię gdzieś zegarkiem - czasem noszę na lewej z konieczności, gdy np. wrzucę zegarek testowo na nowy pasek, ale dziurki wypadają felernie i na prawej nie mogę komfortowo dopasować, bo albo jest za ciasno, albo za luźno, a lewy nadgarstek mam ciut grubszy, więc tam przeważnie problem znika. Przez lata wypracowałem też komicznie wyglądający sposób robienia zdjęć zegarkom, trzymając w lewej ręce ciężką lustrzankę, a na prawej nosząc zegarek, więc gdybym teraz miał się przerzucić na drugą stronę pewnie byłoby trudno się przyzwyczaić :P

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, sviety napisał(-a):

Ja próbowałem dwa razy na prawej i szczerze mówiąc, wolałbym w ogóle tej próby nie podejmować, fatalne uczucie obcego ciała. Dziwne. Pewnie Ci co noszą na prawej mają podobnie z lewym nadgarstkiem 🤔

Standardowo noszę na lewej, a czasami i na prawej. Nie odczuwam dyskomfortu z tego powodu. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MasterMind napisał(-a):

 

Póki co nie ma oficjalnej listy oczekujących, może ze dwie osoby, które kazały mi dać znać z wyprzedzeniem, gdybym sprzedawał i wiem, że mówiły na serio :D

 

 

Jestem praworęczny i na prawej nosi mi się nie tylko wygodniej, ale też jakby bardziej świadomie. Nosząc na lewej mam zawsze wrażenie, że przydzwonię gdzieś zegarkiem - czasem noszę na lewej z konieczności, gdy np. wrzucę zegarek testowo na nowy pasek, ale dziurki wypadają felernie i na prawej nie mogę komfortowo dopasować, bo albo jest za ciasno, albo za luźno, a lewy nadgarstek mam ciut grubszy, więc tam przeważnie problem znika. Przez lata wypracowałem też komicznie wyglądający sposób robienia zdjęć zegarkom, trzymając w lewej ręce ciężką lustrzankę, a na prawej nosząc zegarek, więc gdybym teraz miał się przerzucić na drugą stronę pewnie byłoby trudno się przyzwyczaić :P

 

To ja jestem praworęczny, noszę na lewej, która jest nieco cieńsza. A z tym przydzwonieniem zegarkiem w coś miewam, jak nałożę go na prawą. Czyli wszystko odwrotnie niż u Ciebie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, swierszczu napisał(-a):

Jeden z nielicznych któremu pasuje prawie wszystko. A co sądzicie o nowym gumowym pasku do spidiego. Tak wiem ze to nie diver ale może fajnie to współgrać. 


jest świetny i te kratery od wewnątrz! 
czekam aż tylko będzie dostępny i od razu go kupuję do swojego stalowego 😎

8CE2296B-A0C5-4835-A965-C437CCD10078.jpeg

091DB4D5-318E-4FB6-AD9D-87D4DA89A49A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kvd napisał(-a):


jest świetny i te kratery od wewnątrz! 
czekam aż tylko będzie dostępny i od razu go kupuję do swojego stalowego 😎

8CE2296B-A0C5-4835-A965-C437CCD10078.jpeg

091DB4D5-318E-4FB6-AD9D-87D4DA89A49A.jpeg

 

Myślę, że ta guma będzie normalnie do kupienia, koperta raczej ta sama co w zwykłym munie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie krzyczy, że guma do moonwatcha to jak świni siodło? 😀 

Do tej pory opinie były jednoznaczne. Czyżby ta wersja wymykała się stereotypom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.