Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

To mówicie że nie ma sensu jutro idąc na spacer zajrzeć do Omegi i 'przypadkowo' kupić sobie takiego plastika? Mam raczej wziąć śpiwór i termos i od 3 nad ranem koczować? 

W Omedze ich nie sprzedają.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

To mówicie że nie ma sensu jutro idąc na spacer zajrzeć do Omegi i 'przypadkowo' kupić sobie takiego plastika? Mam raczej wziąć śpiwór i termos i od 3 nad ranem koczować? 

W Omedze nie sprzedają, tylko w Swatch'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale szumu to Omega narobiła 😀

Krótkoterminowo to pewnie dobrze - w końcu się dużo mówi o marce, ale jaki będzie efekt długoterminowy?

Moim zdaniem - albo dobry, albo zły, no chyba, że ewentualnie neutralny. 😄

 

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mówicie że nie ma sensu jutro idąc na spacer zajrzeć do Omegi i 'przypadkowo' kupić sobie takiego plastika? Mam raczej wziąć śpiwór i termos i od 3 nad ranem koczować? 

Tylko wybrane butiki Swatcha, w Polsce w Złotych Tarasach
Na stronie Swatcha jest lista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 3 sklepach będą - podjadę z ciekawości do tego najbliższego mojego domu w sobotę zobaczyć czy są kolejki i czy w ogóle można te Swatche dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu pierwsze relacje z Londynu. Kolejka chętnych jest gigantyczna.

Protest-w-Londynie-696x464.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Filipem a propos tego ruchu wewnątrz Swatch Group. Bardzo nowatorski i swój cel już osiągnęli patrząc na to co się dzieje na grupach, forach i FB etc 

Ruch, którego się nikt nie spodziewał i który jest ( o co bardzo trudno od dawna na rynku zegarkowym) zupełnie nieprzewidywalny i innowacyjny ... wszyscy się skupiają na nowych modelach, limitkach, nowinkach technicznych a tu .. bum Omego-Swatch 

 

Co do sobotniej wizyty w ZT... no nie wiem.. Piątek i sobota będzie wizyta Bidena, całe centrum Warszawy może cierpieć z  tego tytułu

 

Ciekawe, że w kolekcji Pluton znowu dołączył do układu, najpierw było dziewięć planet ( jak chodziłem do szkoły) pózniej Plutona zdjęli a teraz go w kolekcji przywracają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Biden pierwszy w kolejce będzie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, furraan napisał(-a):

Nie przepadam za kwarcami, ale szybciej kupiłbym chrono Dan Henry niż tego Moonswatch-a 🙄 Nie jestem żadnym ,,ekoterrorystą", ale kupowanie ,,jednorazówek" uważam za chybiony pomysł.


Mnie też to trochę uwiera. Niestety to jednorazówka, od szczęścia zależy ile będzie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, będzie można sobie zamówić Omegę przez net? Do Paczkomatu jeszcze może? upadek ludzkości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, nicon napisał(-a):

63egagqm0cp81.jpg?width=960&crop=smart&a

Ciii..... niech nakupują na flip, będzie śmiesznie potem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

 

 

Ciekawe, że w kolekcji Pluton znowu dołączył do układu, najpierw było dziewięć planet ( jak chodziłem do szkoły) pózniej Plutona zdjęli a teraz go w kolekcji przywracają 

 

Skoro Pluton według Omegi jest planetą to  oznacza, że będziemy mieli jeszcze 141 wersji Moonswatcha (po ewentualnej zmianie kryteriów przez naukowców będziemy mieli 150 planet). 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Skoro Pluton według Omegi jest planetą to  oznacza, że będziemy mieli jeszcze 141 wersji Moonswatcha (po ewentualnej zmianie kryteriów przez naukowców będziemy mieli 150 planet). 😂


nigdzie nie mówią że to planeta tylko „planetary object”, więc jako planeta karłowata jest ok


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butik napisał(-a):


generalnie na zbliżeniach widać, że to taniocha

Prosze.... chyba teraz zartujesz, bo przeciez nawet z renderow ocena jakosci wykonania, to jakis zart... 😬😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, artme napisał(-a):

Prosze.... chyba teraz zartujesz, bo przeciez nawet z renderow ocena jakosci wykonania, to jakis zart... 😬😒

 

Myślałem, że może w fotoszopie komuś się ręka omsknęła, ale rzeczywistość nie odbiega od wirtuala.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stówke więcej za fatygę, to można komuś dać :), jaki jest sens przepłacania za coś, co za tydzień będzie dostępne w necie na kilogramy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma :)

poczekamy, może kiedyś przy okazji zjazdu na studiach zajadę i przymierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie, niekumatego, jak oni oferują na tym OLX zegarki których jeszcze nie ma w sprzedaży - mają jakieś pre-ordery załatwione w Swatchu? Jak zamówię to mi gwarantują dostawę zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mają więc nic nie oferują. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Oświećcie mnie, niekumatego, jak oni oferują na tym OLX zegarki których jeszcze nie ma w sprzedaży - mają jakieś pre-ordery załatwione w Swatchu? Jak zamówię to mi gwarantują dostawę zegarka?

 

Za 5 tysięcy gotóweczką do ręki sądzę, że pierwsza osoba w kolejce go przepuści...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.