Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

 
Wątek jest właściwy, na pierwszym miejscu jest logo Omega i pierwowzór to też Omega.

I w tym cały problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacek K. napisał(-a):

 

Wątek jest właściwy, na pierwszym miejscu jest logo Omega i pierwowzór to też Omega.

Aha, widzę w takim razie że mogłem dokonać zakupu bezpośrednio w Omedze bez kolejki. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jacek K. napisał(-a):

 

Wątek jest właściwy, na pierwszym miejscu jest logo Omega i pierwowzór to też Omega.


Ale to Swatch. Jak tam myszka Miki była to przecież nie był to zegarek Disneya. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie skąd ci wszyscy januszowi kolejkowicze dowiedzieli się o tym niezwykle gorącym wydarzeniu na miarę lądowania na Księżycu ? Przecież normalnie do salonu Swatcha zazwyczaj ludzie nie zaglądają bo tańsze i "lepciejsze" zegarki mają w Lidlu i Biedronce za jedyne 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi powie skąd ci wszyscy januszowi kolejkowicze dowiedzieli się o tym niezwykle gorącym wydarzeniu na miarę lądowania na Księżycu ? Przecież normalnie do salonu Swatcha zazwyczaj ludzie nie zaglądają bo tańsze i "lepciejsze" zegarki mają w Lidlu i Biedronce za jedyne 20zł.

A Ty dalej masz kompleks wyizolowanego Seiko? Dalej w kącie siedzisz?
Nie wiem czego szukasz w tym wątku, ale i tak nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jacek K. napisał(-a):

 

Wątek jest właściwy, na pierwszym miejscu jest logo Omega i pierwowzór to też Omega.

Nie jest właściwy bo to produkt z katalogu swatcha nie omegi. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Nie jest właściwy bo to produkt z katalogu swatcha nie omegi. 

 

Tytuł wątku jest na tyle ogólny, że ten zegarek spokojnie się w nim mieści :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Krystian napisał(-a):


A Ty dalej masz kompleks wyizolowanego Seiko? Dalej w kącie siedzisz?
Nie wiem czego szukasz w tym wątku, ale i tak nic z tego nie wyjdzie emoji2371.png

Ja pierdziele.

Pytałem ciebie o coś ?

Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.

Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.

Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!

image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie… czy ktoś pytał czy na moonswatche dają rabaty? Ile da się wyciągnąć? Trzeba gadać z kierownikiem? Trzeba Mieć jakaś kartę lojalnościową? 🤪🤪🤪 sory… musiałem 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele.
Pytałem ciebie o coś ?
Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.
Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.
Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!
image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png
 

Co najwyżej to zamiatam gówno
Ja pierdziele.
Pytałem ciebie o coś ?
Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.
Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.
Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!
image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png
 

Co najwyżej to zamiatam gówno
Ja pierdziele.
Pytałem ciebie o coś ?
Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.
Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.
Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!
image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png
 

Co najwyżej to zamiatam guano
Ja pierdziele.
Pytałem ciebie o coś ?
Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.
Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.
Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!
image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png
 

Co najwyżej to zamiatam guano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz by się przydał mod, bo niektórym słoma wyszła z butów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ani tego hype'u, ani hate'u. To po prostu bardzo fajny gadżet, tak jak t-shirt czy czapka z logo Omega. Można sobie ponosić speediego w odjechanych kolorach, a za rok wywalić do kosza jak się zepsuję. Szum wokół tego releasu jest dla mnie niepojęty, najwyraźniej nie umiem w marketing 😉


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kojiro napisał(-a):

Nie rozumiem ani tego hype'u, ani hate'u. To po prostu bardzo fajny gadżet, tak jak t-shirt czy czapka z logo Omega. Można sobie ponosić speediego w odjechanych kolorach, a za rok wywalić do kosza jak się zepsuję. Szum wokół tego releasu jest dla mnie niepojęty, najwyraźniej nie umiem w marketing 😉

Chyba mnie  nie stać finansowo i mentalnie żebym wyrzucał za rok zegarek….nawet kwarcowy….nawet za 1,2  tyś zwłaszcza, że wg niektórych użytkowników OLX on jest w dniu dzisiejszym wart od 2,5 do 5 tyś…czyli jednak usługa

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz by się przydał mod, bo niektórym słoma wyszła z butów. 

Miałem Ci odpowiedzieć, ale byś się obudził w innym wątku i mi się przykro zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kojiro napisał(-a):

Nie rozumiem ani tego hype'u, ani hate'u. To po prostu bardzo fajny gadżet, tak jak t-shirt czy czapka z logo Omega. Można sobie ponosić speediego w odjechanych kolorach, a za rok wywalić do kosza jak się zepsuję. Szum wokół tego releasu jest dla mnie niepojęty, najwyraźniej nie umiem w marketing 😉

Dokładnie 👍

Dla fana Omegi to coś w rodzaju zegarka na rower lub na piątkowe picie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Miałem nie iść dziś, ale na szczęście się udało w miarę bezinwazyjnie zdobyć i niebieski moonSwatch zasilił kolekcję swatchy (mam Swatch automata z 1991 i jeszcze model 2021 halloween). 

IMG_20220326_185531.jpg

Filil coś nie tak z tą wkrętą - tarcza Ci po drodze wybielała 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kurz opadł to zastanawiam się nad tym dla kogo jest to zegarek i nad swoimi uczuciami. 

Oczywiście zostawmy na bok spekulantów którzy kupiliby nawet gówno byleby zarobić. 

1. Czy jest to zegarek dla nas? Może jako zabawka czy taki wewnętrzny żart bo wiemy co to jest. Z drugiej strony dla wielu (w tym dla mnie) jest to rozmienianie na drobne legendy i dobrej marki. Mogli zrobić jakiś zegarek wspólnie a nie Moonwatcha. Dodatkowo nie podoba mi się logo Omegi jako pierwsze. Powinno być coś w stylu "Swatch by Omega" 

2. Dla ludzi którzy wiedzą czym jest Omega ale nie mogą sobie na nią pozwolić. Ta grupa jest grupą aspirującą do prawdziwej Omegi i wie co kupuje. 

3. Ludzie którzy nie mają pojęcia co to jest ale ma ładne kolory 

4. Grupa myśląca że to prawdziwa Omega i wygrali życie kupując Moonswatch za 1k.

 

Oczywiście może być tak że jest to odważny chwyt marketingowy przed W&W z którego Swatch się wycofał. 

 

 

Dla mnie co by nie było Omegi trochę straciła na randze. Podnoszą ceny, Metas mechanizmy, nowe Aqua Terry kolorami kopiują Rolexa OP. Ewidentnie celują a Rolexa. Dla mnie zresztą są ich konkurencją. 

A teraz wypuszczają plastikowy zegarek. 

Nie rozumiem. 

 

25 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Miałem nie iść dziś, ale na szczęście się udało w miarę bezinwazyjnie zdobyć i niebieski moonSwatch zasilił kolekcję swatchy (mam Swatch automata z 1991 i jeszcze model 2021 halloween). 

IMG_20220326_185531.jpg

Dam Ci za niego 1500.

Tak extra za fatygę. 

Kiedy mogę podjechać? 😉

Edytowane przez ArtiGarnek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cena to 4500 i mam już kilku chętnych z OLX. 

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Moja cena to 4500 i mam już kilku chętnych z OLX. 

 

Trochę drogo za jak za zegarek z jakimś psem na tarczy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ta swatcho-omega nie zastąpi prawdziwej, ale jak koledzy mówią na rower czy w moim wypadku spacer z psem to ciekawa opcja. Ale po tej burzy nie wiem czy wypada pokazywać tu dzisiejszy nabytek🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię pewnie któryś z kolorowych na lato żeby był, później pewnie żona będzie nosić, nie dorabiam do tego żadnej ideologii, zegarek jak zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, satanic napisał(-a):

nie dorabiam do tego żadnej ideologii, zegarek jak zegarek.

 

Dokładnie, nie ma sensu rozbijać gówna na atomy.

 

EDIT: GIFy mi nie wchodzą :lol:

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Nie jest właściwy bo to produkt z katalogu swatcha nie omegi. 

I to jest wlasnie ten caly niesamowity myk marketingowy ze strony Omegi, dzieki ktoremu kazdy moze kupic najbardziej znana Omege w sklepie Swatcha za banalne 1k pln i NIE JEST TO PODROBKA 😎. Jak widac wiekszosci niepotrzebna jest stalowa konstrukcja, wyzsza wodoszczelnosc czy przepiekny i dopracowany mechaniczny werk (podobni temu kupuja podrobki w Turcji za 50 euro na baterie i marnym wykonaniem aby tylko logo sie zgadzalo, bo i tak wiekszosc kolegow nie pozna - a tutaj maja oryginał 🤓).

Omega uzyczajac swoj kultowy produkt firmie z dolnej polki, pozwolila sprzedawac go w ich sklepach. Warunek? Glownym logo jest Omega a nie Swatch - i tu caly sukces. Wystarczyloby tylko usunac logo z tarczy i np. wszystko opisac na deklu albo glownym zrobic Swatcha a znaczek Omegi gdzies tam na dole przy swiss made i...? Kolejek brak, lub tylko fani i znajacy marke/historie kupujacy te fajne zegareczki dla siebie na silownie, albo dla dzieci na komunie czy 18-stke 😁

 

ps

i zeby nie bylo - wg mnie, to swietny ruch Omegi i swietny pomysl na taki kolorowy set - cos jak puszczenie oczka w strone zegarkomaniakow - kazdy znajdzie cos dla siebie i calej rodziny nie uszczuplajac przy tym wielce domowego budzetu. I sam z wielka checia dla siebie na wakacje i inne sportowe przygody zakupilbym przynajmniej ze dwie sztuki, jednak tak niska wodoszczelnosc wyklucza u mnie uzytkowanie sportowe, gdzie woda gosci dosc czesto... 😞 Ale nic - jeszcze nad tym pomysle 🤣

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.