Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mzusto napisał(-a):

Człowieku ależ ty masz kompleksy. Idź się wylecz, walnij se sete galaretę i może wyluzuj getry bo za bardzo ci falują i ferment siejesz. Siedź se w tym seiko pierdziejko tam rob za nic nie znaczącego guru. Wpierdalas. się do tego wątku bez ładu i składu. To forum ogólnodostępne jesli tego nie rozumiesz to mogę ci wyjaśnić. Każdy ma prawo odpowiedzieć na twój post i nic ci do tego. 
a jak ci nie pasuje to poskarż się mamusi bo słyszałem ze i nią czasem grozisz innym forumowiczom. 

Ale poważnie piszesz ze ludzie się tam prawie bili?

też czegoś nie zrozumiałeś, czy prestiż spadł a jak argumentów brakuje to się wycieczki personalne zaczynają, i że niby Seiko gorsze ?

Jadę po Omedze czy Swatchu w tym temacie ? Czy tak odgórnie dla zasady, ktoś kto ma wrodzony uraz dowalił się.

Z reguły Ci od Seiko nie musza się niczym dowartościowywać!

Jest coś złego w pytaniu skąd tłumy dowiedziały się o plasticzku ? Chyba nie z tego forum, chociaż po twoim wpisie sięgającym dna kto wie.

 

Dla mnie świadczy to o tym, że Omega Moon jest jednak ikoną i to dobrze dla niej - nie wiem czy w ten sposób, ale akceptuję to.

 

to masz:

 

a za mamusię i inne określenia mam nadzieję dostaniesz bana.

Nara

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

 

Trudno w ogóle racjonalizować ceny zegarków mechanicznych, a tym bardziej takich za 5-200k. Ale w tych kwarcowych za 200-1100 zł jakość idzie w parze z ceną. Plastikowy Moon ma jakość plastikowego Swatcha tylko jest 3 razy droższy bo dostał logo starszej siostry z grupy.  

Nie widzialem, nie dotykalem, nie umiem powiedziec. Mialem swatcha, syn ma swatcha i nie narzekamy - swietny stosunek ceny do jakosci/uzytkowania i... frajdy 😎

Wg mnie mogli go wycenic spokojnie na 2-3k zl a i tak poszedlby jak swieze buleczki, wiec 500-600 zl za logo, historie i design dla mnie spoko 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Trudno w ogóle racjonalizować ceny zegarków mechanicznych, a tym bardziej takich za 5-200k. Ale w tych kwarcowych za 200-1100 zł jakość idzie w parze z ceną. Plastikowy Moon ma jakość plastikowego Swatcha. Jest  3 razy droższy tylko dlatego, że dostał logo starszej siostry z grupy.  

Żaden Swatch chronograf nie jest 3 razy tańszy od MoonSwatcha. 

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bazant napisał(-a):

 

Swatch daje 2 lata gwarancji że nie wspomnę o rękojmi. Skąd te informacje że po roku zegarek jest do wyrzucenia? 

Kolega pisał że „po roku wyrzuca” …ja już nie pamiętam …liceum dawno minęło…może jakiś weteran Swatcha się wypowie od ilu lat niezawodnie służy mu chrono… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
12 minut temu, Macmac napisał(-a):

 

Co mnie ma boleć? Nie martw się o moje ego ... dla mnie jest w sama raz :) Twojemu widocznie wystarcza Swatch .. mojemu nie.

 

Moje ego jest wystarczające aby mieć dystans do życia. Tobie chyba tego brakuje. Pozdrawia wlasciciel wróć przyszły wlasciciel plastikowego SwatchOmegi 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac osobiste i chamskie wycieczki w tym dziale musialem powtornie sprawdzic czy aby nie jestem w innym na literke R i... niestety 😕

Mam nadzieje, ze moderator "pozwoli odetchnac" co niektorym, zeby mozna bylo normalnie porozmawiac 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
12 minut temu, Burns napisał(-a):

też czegoś nie zrozumiałeś, czy prestiż spadł a jak argumentów brakuje to się wycieczki personalne zaczynają, i że niby Seiko gorsze ?

Jadę po Omedze czy Swatchu w tym temacie ? Czy tak odgórnie dla zasady, ktoś kto ma wrodzony uraz dowalił się.

Z reguły Ci od Seiko nie musza się niczym dowartościowywać!

Jest coś złego w pytaniu skąd tłumy dowiedziały się o plasticzku ? Chyba nie z tego forum, chociaż po twoim wpisie sięgającym dna kto wie.

 

to masz:

 

a za mamusię i inne określenia mam nadzieję dostaniesz bana.

Nara

Uraziło cię to? To przepraszam. Ale wreszcie chyba poczułeś się jak kilku innych użytkowników tego forum którym ci chwile jechałeś swoimi tekstami. 
 

ok ja wracam do pisania o zegarkach jesli mi mod pozwoli. 
 

a i tak do świat będę zajęty poważniejszymi sprawami niż zastanawianie się nad tym czy omega to swatch czy na odwrót. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GaltJ napisał(-a):

Kolejki są po Omegę, a nie po Swatcha.

Dokladnie - Kolego @desmo 😎😜

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym dniu sprzedaży ciężko wnioskować jak Omega wyjdzie na tym wizerunkowo i marketingowo. Wielu pisze o genialnej strategii i wizjonerstwie. Są też malkontenci do których i ja się zaliczam. Dzisiaj wydaje się, że racja jest po stronie tej pierwszej grupy, ale poczekałbym jeszcze z werdyktem. Trzeba czasu by to ocenić.

Przypuszczam, że w całej tej sytuacji najlepiej się bawią ludzie w Rolexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moonswatch umie takie coś jak moj :D niestety jego dni są policzone ale korzystam póki mogę. 

3CAD6E56-4DA2-4528-ADD2-CA007973BDC5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
Teraz, van gunt napisał(-a):

W pierwszym dniu sprzedaży ciężko wnioskować jak Omega wyjdzie na tym wizerunkowo i marketingowo. Wielu pisze o genialnej strategii i wizjonerstwie. Są też malkontenci do których i ja się zaliczam. Dzisiaj wydaje się, że racja jest po stronie tej pierwszej grupy, ale poczekałbym jeszcze z werdyktem. Trzeba czasu by to ocenić.

Przypuszczam, że w całej tej sytuacji najlepiej się bawią ludzie w Rolexie.

No tak bo tam im ciagle rośnie. I nie tylko cena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w Rolexie nie oglądają się do tyłu tylko do przodu, a dla Omegi to świetny marketingowy boom, ten kto na to wpadł był geniuszem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Żaden Swatch chronograf nie jest 3 razy tańszy od MoonSwatcha. 

 

 

Prossssszę bardzo: 429 zł 🤡

 

F1792497-82C9-41F1-AE62-BE1CC6E4EAB4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

Dokladnie - Kolego @desmo 😎😜

Czyli ci od bluz Supreme z kolaboracji myślą że noszą „krawiectwo” LV?

tak czy siak za parę lat dowiemy się czy Omega zyska więcej  fanów niż straci…

Rolex? Rolex powoli staje się ruchomością którą się posiada , niekoniecznie używa. Rachunek może się zgadza ale radości w tym za grosz.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

 

Prossssszę bardzo: 429 zł 🤡

 

F1792497-82C9-41F1-AE62-BE1CC6E4EAB4.jpeg

2 plus 2 to nie 5;) tym bardziej w bioceramice 😝


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Ludzie w Rolexie nie oglądają się do tyłu tylko do przodu, a dla Omegi to świetny marketingowy boom, ten kto na to wpadł był geniuszem. 

Zredukowali naklady na dzial projektowy, skopiowali cala linie Rolexa a nadwyzke wydali na nowych marketingowcow i tak powstal ten Swatch 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch 👍


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

Ja to się zastanawiam. Dziesiątki firm robi podobizny rolexow wrecz zrzyna od nich tzw dizajn i jest ok. Ludzie trochę popyszcza a i tak kupią. A tu w ramach jednego koncernu gdzie oficjalnie jedna firma daje swoje logo i znów ten dizajn druga produkt i tez jest zle. Nie wiem kogo to boli. Tych co myślą teraz ze przepłacili za prawdziwego spidiego czy No właśnie nie wiem kogo. Zadna z obecnych w tym wątku osób raczej nie pracuje dla omegi a płaczą nad ta utrata prestiżu ze aż chusteczek brakuje 

1 minutę temu, eye_lip napisał(-a):

Dobry ruch 👍

Wrecz bardzo dobry. Jest moda na kolory to wszyscy idą w tym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

2 plus 2 to nie 5;) tym bardziej w bioceramice 😝

 

O ile znam plastikowe Swatche o tyle dziś będąc w Bałtyckiej zaszedłem do Swatcha aby dotknąć tej bioceramiki. Zwykle Swatche w odczuciu są jak Casio F91 a ta "kosmiczna" bioceramika jak G-Shock 5600 czy Riseman, czyli taki lepszy plastik. Wiadomo, Omega nie branduje przecież byle czego. 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam, tak samo jak nie wywyższam nowych rolków bo podobno mają "AR";) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
3 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Nie oceniam, tak samo jak nie wywyższam nowych rolków bo podobno mają "AR";) 

Ściągnęły od omegi? No szok jak tak można 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem po odstaniu x godzin w kolejce i nie kupię online, bo mnie nie interesuje. Tym samym nie jestem targetem. Nie kręcę również gównoburzy, bo jak nie kupuję i nie chcę kupić, to po co psuć zabawę tym, którzy chcą lub chcieliby kupić? Żyj i daj żyć innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Majk2 napisał(-a):

A moonswatch umie takie coś jak moj :D niestety jego dni są policzone ale korzystam póki mogę. 

3CAD6E56-4DA2-4528-ADD2-CA007973BDC5.jpeg

Trafi na bazarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was, jeszcze jeden post w tym dziale na temat moonswatch to chyba🤢🤢🤢🤮🤮🤮

Zostawmy plastik na boku i wróćmy to stali, złota, tytanu, ceramiki🙏🙏🙏

ps: też kupię Swatch-a😜

E68B0C19-3943-4C85-9206-76A481F6A823.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.