Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Z gatunku - "zegarki piękne, ale nieużywane" :)

374D3A3F-9FAE-4423-AB90-7114CF3F0527.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Molek napisał(-a):

Mam wrażenie, że napisy [ZrO2] na tarczy już nie są tu potrzebne. Miały uzasadnienie osiem lat temu w pierwszych dark side'ach, ale teraz mogliby już dać sobie z nimi spokój.

Z perspektywy użytkownika stwierdzam że na ten napis w ogóle się nie zwraca uwagi. Wg mnie fajny smaczek jak się „wgłębia” w zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwie namiętności to 300 Bond i pewnie Mars Moonswatch bo jeszcze ślad na ręku widać. 🤪

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej na ręce odciski od całego zestawu. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem Speedmastera’57 i całkiem przyjemny zegarek. Dobrze leży na nadgarstku, a niebieska tarcza bardzo dobrze się prezentuje.  Jedynie bezel jakoś mi nie podszedł - może przez to, że w salonowym oświetleniu ginęła niekiedy skala tachometru i efektem był szeroki pas stali.
Z rozpędu przymierzyłem też klasyka - czarna Aquaterra i aż zaskoczyło mnie jak mi się spodobała.

AB5692A2-89C4-44F4-A151-1B733129AEAE.jpeg

946727FE-355A-45DB-A77E-E742248CA1E0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Smycel napisał(-a):


Z rozpędu przymierzyłem też klasyka - czarna Aquaterra i aż zaskoczyło mnie jak mi się spodobała.

 

 

Gdybyś chciał poprzednią wersję (zdjęcie kilka postów wyżej)....to właśnie planuję zredukować o nią kolekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni czekaja w kolejkach pod Swatchem... inni pod Omega

...the Eagle has landed

822d192b64fc7f3eaf3803e3156f3ff9.jpg&key=46c56f7fe3cbfdf7410c6925b462aea083ed910ed6c354f22887c3b38469e690


Jakbyscie byli ciekawi jakie Omega pokazala nowosci, dajcie znac


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Jedni czekaja w kolejkach pod Swatchem... inni pod Omega emoji28.png

...the Eagle has landed

822d192b64fc7f3eaf3803e3156f3ff9.jpg&key=46c56f7fe3cbfdf7410c6925b462aea083ed910ed6c354f22887c3b38469e690


Jakbyscie byli ciekawi jakie Omega pokazala nowosci, dajcie znac emoji6.png

Gratulacje! Jeśli chodzi o wersje w złocie to oprócz Apollo XÎ 50th anniversary, do mnie gada jeszcze canopus gold z jasna tarcza…ale to nie moja półka cenowa :) A nowości to już chyba wszyscy poznaliśmy chyba ze mówisz o jakiś niespodziankach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Jeśli chodzi o wersje w złocie to oprócz Apollo XÎ 50th anniversary, do mnie gada jeszcze canopus gold z jasna tarcza…ale to nie moja półka cenowa  A nowości to już chyba wszyscy poznaliśmy chyba ze mówisz o jakiś niespodziankach

Nie ma czego na razie, to na moim nadgarstku to prototyp. Ale zamowilem zielona tarcze ze zlota bransolete.
Te ich nowe zolte zloto jest dziwne, ma duza domieszke srebra i wyglada tak jakby wyblaklo. Ciekawy efekt. Bransoleta lepiej jest wykonana niz w Canopusie. Poza tym Canopus rysuje sie od samego patrzenia. Tragedia.

Co do niespodzianek to ciekawe nowe gumy ze wzmocniona poerwsza szlufka i pypciem w srodku drugiem. Ladnie wykonane. Nowy zielony Seamaster wyglada jakby byl brudny, ale lepiej niz Cermit. Tytanowy Ultra Deep ma ciekawe uszka

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):


Nie ma czego na razie, to na moim nadgarstku to prototyp. Ale zamowilem zielona tarcze ze zlota bransolete.
Te ich nowe zolte zloto jest dziwne, ma duza domieszke srebra i wyglada tak jakby wyblaklo. Ciekawy efekt. Bransoleta lepiej jest wykonana niz w Canopusie. Poza tym Canopus rysuje sie od samego patrzenia. Tragedia.

Co do niespodzianek to ciekawe nowe gumy ze wzmocniona poerwsza szlufka i pypciem w srodku drugiem. Ladnie wykonane. Nowy zielony Seamaster wyglada jakby byl brudny, ale lepiej niz Cermit. Tytanowy Ultra Deep ma ciekawe uszka emoji848.png


To co widzimy się w Bienne 26 kwietnia?:)

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Smycel napisał(-a):

Przymierzyłem Speedmastera’57 i całkiem przyjemny zegarek. Dobrze leży na nadgarstku, a niebieska tarcza bardzo dobrze się prezentuje.  Jedynie bezel jakoś mi nie podszedł - może przez to, że w salonowym oświetleniu ginęła niekiedy skala tachometru i efektem był szeroki pas stali.
Z rozpędu przymierzyłem też klasyka - czarna Aquaterra i aż zaskoczyło mnie jak mi się spodobała.

AB5692A2-89C4-44F4-A151-1B733129AEAE.jpeg

946727FE-355A-45DB-A77E-E742248CA1E0.jpeg

 

AT super

mnie urzekla 38 mm w bieli:

 

 

20210608_134132.jpg

20210608_134145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, hylu napisał(-a):

 

AT super

mnie urzekla 38 mm w bieli:

 

 

 

Mnie zdziwiło, że mimo iż nisze raczej mniejsze zegarki, w tym wypadku to większa bardziej mi podeszła.

Ale generalnie -

naprawdę fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co widzimy się w Bienne 26 kwietnia?:)

Nie wien czy bede Mozliwe ze mi wyjazd wyskoczy

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wien czy bede Mozliwe ze mi wyjazd wyskoczy

Na ile przyjezdzasz? Moze jakiegos podstolika zorganizujemy jakby cos

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.