Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krystian napisał(-a):


Z MoonSwatchami w środku


moonswatche były pokazywane w osobnym budynku (muzeum Swatcha) z wyraźnym podkreśleniem przez CEO Omegi ze to nie Omegi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moonswatche były pokazywane w osobnym budynku (muzeum Swatcha) z wyraźnym podkreśleniem przez CEO Omegi ze to nie Omegi  

A było też coś fajnego? Np. Alaska Project

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dużo historycznych informacji o projekcie Alaska no i na jednym ze zdjęć widnieje prototyp z lat 70tych. Żadnej nowej premiery zegarka nie było. Jest jeszcze jutro program ale nie spodziewamy się żadnych premier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Krystian napisał(-a):

Dzięki za informację

A to nie Ty kiedys wystawiales alaske na sprzedaz? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pamięć, to Krystek ale chciał sporo więcej niż za moona zwykłego to nikt nie kupił. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano obudziłem się i zobaczyłem, że data w moim SMP300m zatrzymała się między 26 a 27. Zegarek dalej pokazywał poprawną godzinę, był nakręcony i działał. Tylko data się "przycięła". Ustawiłem datę i póki co zegarek działa. Mam go od roku, kupiony nowy w Jubitomie. Czyżby czas na serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, logann napisał(-a):

Dziś rano obudziłem się i zobaczyłem, że data w moim SMP300m zatrzymała się między 26 a 27. Zegarek dalej pokazywał poprawną godzinę, był nakręcony i działał. Tylko data się "przycięła". Ustawiłem datę i póki co zegarek działa. Mam go od roku, kupiony nowy w Jubitomie. Czyżby czas na serwis?

Poobserwuj dłużej. A z koronki dobrze przeskakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano obudziłem się i zobaczyłem, że data w moim SMP300m zatrzymała się między 26 a 27. Zegarek dalej pokazywał poprawną godzinę, był nakręcony i działał. Tylko data się "przycięła". Ustawiłem datę i póki co zegarek działa. Mam go od roku, kupiony nowy w Jubitomie. Czyżby czas na serwis?

Może przez pomyłkę ktoś wsadził do środka werk z Tudoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, sanik said:

Poobserwuj dłużej. A z koronki dobrze przeskakuje?

 

Zdaje się że dobrze... Przejechałem jeszcze teraz kilka razy cały miesiąc z koronki i jest ok. Zobaczymy następne dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, logann napisał(-a):

Dziś rano obudziłem się i zobaczyłem, że data w moim SMP300m zatrzymała się między 26 a 27. Zegarek dalej pokazywał poprawną godzinę, był nakręcony i działał. Tylko data się "przycięła". Ustawiłem datę i póki co zegarek działa. Mam go od roku, kupiony nowy w Jubitomie. Czyżby czas na serwis?

Co-Axiale tak mają, serwis, miałem to samo w AT, u mnie się zacięło między 27 a 28. Na szczęście miałem wtedy jeszcze gwarancję.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nicon napisał(-a):

Co-Axiale tak mają, serwis, miałem to samo w AT, u mnie się zacięło między 27 a 28. Na szczęście miałem wtedy jeszcze gwarancję.

Ale nowe, wszystkie, niektóre? Ja tak nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, nicon said:

Co-Axiale tak mają, serwis, miałem to samo w AT, u mnie się zacięło między 27 a 28. Na szczęście miałem wtedy jeszcze gwarancję.

 

Oddałeś na serwis po jednym takim przypadku czy zdarzało się to często? Ja mam gwarancji jeszcze 4 lata, więc pewnie parę miesięcy odczekam, zobaczę co będzie się działo. Może w międzyczasie uda mi się sfinansować zakup innego zegarka, bo póki co jestem jednozegarkowcem a głupio tak bez niczego zostać na ładnych parę tygodni pewnie (albo więcej).

 

BTW, na serwis to muszę zanieść do Jubitomu zegarek i oni odeślą dalej czy do butiku Omegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Ale nowe, wszystkie, niektóre? Ja tak nie mam.

Z pewnością był to powtarzający się problem z 8500. Szukałem potem po internetach i znalazłem wiele relacji z identycznego problemu.

 

3 minuty temu, logann napisał(-a):

Oddałeś na serwis po jednym takim przypadku czy zdarzało się to często? Ja mam gwarancji jeszcze 4 lata, więc pewnie parę miesięcy odczekam, zobaczę co będzie się działo. Może w międzyczasie uda mi się sfinansować zakup innego zegarka, bo póki co jestem jednozegarkowcem a głupio tak bez niczego zostać na ładnych parę tygodni pewnie (albo więcej).

Oddałem po 2 przypadku, serwis potwierdził problem i zrobili pełny przegląd.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, nicon napisał(-a):

Z pewnością był to powtarzający się problem z 8500. Szukałem potem po internetach i znalazłem wiele relacji z identycznego problemu.

 

Oddałem po 2 przypadku, serwis potwierdził problem i zrobili pełny przegląd.

A po tym przeglądzie było już wszystko ok.?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mw2vT3p.jpg

 

W dniu 25.04.2022 o 18:05, sanik napisał(-a):

Niby prosta fotka, a ma moc 👍

 

Dzięki! :)

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A po tym przeglądzie było już wszystko ok.?

Było przez jakieś pół roku, później sprzedałem i nie wiem co dalej.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra pamięć, to Krystek ale chciał sporo więcej niż za moona zwykłego to nikt nie kupił. 

Pamięć pamięcią, ale to chyba jedyny Polar, jaki kiedykolwiek się tu pojawił, co ułatwia zapamiętanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, logann napisał(-a):

 

Oddałeś na serwis po jednym takim przypadku czy zdarzało się to często? Ja mam gwarancji jeszcze 4 lata, więc pewnie parę miesięcy odczekam, zobaczę co będzie się działo. Może w międzyczasie uda mi się sfinansować zakup innego zegarka, bo póki co jestem jednozegarkowcem a głupio tak bez niczego zostać na ładnych parę tygodni pewnie (albo więcej).

 

BTW, na serwis to muszę zanieść do Jubitomu zegarek i oni odeślą dalej czy do butiku Omegi?


Możesz do Jubitomu, możesz do butiku, a najszybciej będzie zawieźć do Swatcha na Marynarską, bo pewnie i tak tam wyląduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Dobra pamięć, to Krystek ale chciał sporo więcej niż za moona zwykłego to nikt nie kupił. 

Bo to byl jedyny taki przez moje ponad 10 lat na forum 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już z górki do łyk ... endu 🙂  

 

1651069673396.thumb.jpeg.524b9cac302e8adc926d5795f996fd9e.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.