Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Butik - jest dobrze, co najwyżej zastanowiłbym się, czy potrzebne jest to czerwone przeszycie, bo wg mnie jest trochę za dużo czerwonych akcentów. Jeżeli jednak jest potrzebne, żeby pasek się nie rozwarstwił, to ewentualnie może wymienić przeszycie na kolor nici jak najbardziej zbliżony do dominującego koloru paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

Czyli szycie jest... różowe?😬

 

3 godziny temu, norbie napisał(-a):

Butik - jest dobrze, co najwyżej zastanowiłbym się, czy potrzebne jest to czerwone przeszycie, bo wg mnie jest trochę za dużo czerwonych akcentów. Jeżeli jednak jest potrzebne, żeby pasek się nie rozwarstwił, to ewentualnie może wymienić przeszycie na kolor nici jak najbardziej zbliżony do dominującego koloru paska?

 

Pasek ma mocno różny kolor zależnie od światła. Na zdjęciach Filipa w świetle sztucznym wiać jego kolor przy ciemniejszym oświetleniu - raczej zgniło brązowy. W jasnym świetle słonecznym jest to bardziej kolor chyba bordowy wchodzący w zgniłą czerwień.. Niezależnie od światła kolor cienkich pasków między łuskami jest zdecydowanie czerwony i jest to odcień czerwieni identyczny z napisem "Speedmaster". Przeszycia są w kolorze dominującej, ciemniejszej części paska.

 

Niestety żadne zdjęcia - ani profesjonalne Filipa, ani jak zwykle beznadziejne moje nie oddają rzeczywistości. Co do tego czy rzeczywistość zmieniłaby zdanie osób nastawionych do tego zestawienia krytycznie - nie wiem i oczywiście nie za bardo mnie to obchodzi ;). Jednak ten pasek jest tak ciekawy i tak zmienny, że mnie urzekł, a na żywo podoba mi się zabójczo.

 

Wrzucam jeszcze zestaw w ruchu, sfilmowany w świetle naturalnym (w cieniu, słońcu i po ciemku) oraz sztucznym (białym i żółtym) - niezły kameleon :)

 

 

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwnTv31.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednicy już swoje napisali, a ja tylko potwierdzę - świetna Omega!

e69a17c5fc69098eb6f57368282e41a9.jpgd82f93a6977755ea3e43a213fb6c2da9.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Poprzednicy już swoje napisali, a ja tylko potwierdzę - świetna Omega!

Aż chyba się pofatyguję na macanki 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ją macałem, choć nie mam fotki - naprawdę udany model :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę się w nim doszukać tej świetności, ale już tutaj gremialnie stwierdzono, że jestem jakiś inny 😇


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Butik napisał(-a):

Ja jakoś nie mogę się w nim doszukać tej świetności, ale już tutaj gremialnie stwierdzono, że jestem jakiś inny 😇

Kupisz, kupisz. A swoją inność pokażesz, jak temu zegarkowi, zaraz po zakupie, jakiś fioletowy czy podobnie 'oryginalny' pasek założysz. Tradycji musi stać się zadość 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

Kupisz, kupisz. A swoją inność pokażesz, jak temu zegarkowi, zaraz po zakupie, jakiś fioletowy czy podobnie 'oryginalny' pasek założysz. Tradycji musi stać się zadość 😁.

 

Tego nie kupię, ale jakiś tęczowy paseczek do któregoś - czemu nie 😈


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Poprzednicy już swoje napisali, a ja tylko potwierdzę - świetna Omega!e69a17c5fc69098eb6f57368282e41a9.jpgd82f93a6977755ea3e43a213fb6c2da9.jpg

Zakręć koronkę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dzisiaj CK859 i podzielam zdanie, że to wyjątkowo fajny zegarek.
Osobiście mam tylko jedno „ale” - kompletnie nie wiem, kiedy i do czego miałbym go nosić dlatego raczej nie zasili mojej skromnej kolekcji


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Poprzednicy już swoje napisali, a ja tylko potwierdzę - świetna Omega!e69a17c5fc69098eb6f57368282e41a9.jpgd82f93a6977755ea3e43a213fb6c2da9.jpg

Mario, gdzie przymierzałeś?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lukebor napisał(-a):

Przymierzałem dzisiaj CK859 i podzielam zdanie, że to wyjątkowo fajny zegarek.
Osobiście mam tylko jedno „ale” - kompletnie nie wiem, kiedy i do czego miałbym go nosić emoji12.pngdlatego raczej nie zasili mojej skromnej kolekcji emoji2371.png


Moje pierwsze skojarzenie było podobne, fajny ale dziadkowy i mi nie pasuje. Ale w sumie zaczynam myśleć, że wyglądałby fajnie do dresu codziennego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukebor napisał(-a):

Przymierzałem dzisiaj CK859 i podzielam zdanie, że to wyjątkowo fajny zegarek.
Osobiście mam tylko jedno „ale” - kompletnie nie wiem, kiedy i do czego miałbym go nosić emoji12.pngdlatego raczej nie zasili mojej skromnej kolekcji emoji2371.png

Do każdej koszuli będzie pasował :) jest na mojej liście zakupowej - na żywo robi super wrażenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukebor napisał(-a):

Przymierzałem dzisiaj CK859 i podzielam zdanie, że to wyjątkowo fajny zegarek.
Osobiście mam tylko jedno „ale” - kompletnie nie wiem, kiedy i do czego miałbym go nosić emoji12.pngdlatego raczej nie zasili mojej skromnej kolekcji emoji2371.png

Zawsze możesz sobie zrobić z niego „kieszonkę” 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chłopaki, wierzę że na pewno komuś mocno przypasuje, naprawdę fajnie się prezentuje. Na metce 32.500 - uważam że jest bardzo dobrze wyceniony.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie w Krakowie do zrobienia serwisu omegi z lat 70tych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.