Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagrze ten ;)

 

 

D9B808A6-88C8-4CF9-866F-8F5B455E840B.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, sanik napisał(-a):

Pustką wieje 😜

 

To jest wersja beta, jeszcze parę małych rzeczy do poprawki, a dużo więcej nie będzie, przy czym konfiguracja w środku nieco się zmieni.

 

33 minuty temu, alleck napisał(-a):

Divera jakiegoś brakuje

 

Jest białas, ale go już nie wkładałem, bo grzecznie leży w pudełku i czeka na nowego właściciela (jeszcze go nie wystawiałem na bazarku ani nigdzie).

 

Natomiast wkrótce będzie on zastąpiony przez wersję zieloną SMP300, sikor już zamówiony tylko czekam na pierwsze dostawy, bo jeszcze nie ma go w sklepach.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Butik said:

Tagrze ten ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

O co chodzi?

Może o to, że taka okazja?  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Tagrze ten ;)

 

 

D9B808A6-88C8-4CF9-866F-8F5B455E840B.jpeg


Najlepsze wykorzystanie  tego pudełka. Ale wiemy teraz, że docelowo osiem w pudle plus jedna na nadgarstku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

No i jak, wymieniasz Moona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Może o to, że taka okazja?  

Na olx już były po 1,5k, więc nie okazja, ani nie ten dział 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Seler napisał(-a):

43D98D1A-E25E-4444-A578-EB35A82C2A66.jpeg


fajny pomysłnna tym bądzie


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek generalnie fajnie się z wieloma paskami komponuje. Chciałem dokupić bransę, ale mnie cena trochę z nóg zrzuciła. ;)

Edytowane przez Seler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tbn napisał(-a):

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

 

Już od kilku miesięcy skończyły się dotychczasowe rabaty na najbardziej chodliwe modele, ale jak ktoś chce to pomogę kupić nowego Moona (hesalit, bransoleta) ze "starym" dużym rabatem. 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

No i jak, wymieniasz Moona?

 

Klamka nie zapadła, ale rozum podpowiada, żeby wymienić. ;) Stary na plus, że 1861 to był ostatni Moon na wyposażeniu misji, używany do EVA. 

Teraz, memento mori napisał(-a):

 

Już od kilku miesięcy skończymy się dotychczasowe rabaty na najbardziej chodliwe modele, ale jak ktoś chce to pomogę kupić nowego Moona (hesalit, bransoleta) z rabatem 15%. 🙂

 

Dzięki, ale bransę mam już, więc jak wezmę to pasek, zwłaszcza że świetny ten nylon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, tbn said:

 

Klamka nie zapadła, ale rozum podpowiada, żeby wymienić. ;) Stary na plus, że 1861 to był ostatni Moon na wyposażeniu misji, używany do EVA. 

To jest jeden z wielu powodów, dla których wybrałem starego. Zawsze można do pary nowego kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do biura pasuje ;)

280252826_543925727115393_2249734348914262101_n.jpg


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Najlepsze wykorzystanie  tego pudełka. Ale wiemy teraz, że docelowo osiem w pudle plus jedna na nadgarstku. ;)

 

Teoretycznie mogłoby tak być ;), ale zjeżdżamy do 5 sztuk ostatecznie. Szósty jest podziadkowy odermontowany i opaskowany u Filipa Atlantic.

 

W dolnym rzędzie wkładki środkowe dwa gniazda będziemy jeszcze przerabiać na jedno większe, w którym będę przechowywał akcesoria - lupkę, widelczyk do pasków, może też same paski, choć raczej będzie za mały.  Tak więc docelowo będzie 7 gniazd, z czego 6 zegarkowych i jedno większe na extrasy.

 

Wersja docelowa Omegowa będzie taka:

 

233440279_Zrzutekranu2022-04-12o16_07_46.thumb.png.721c938996d14732f3b95f8464d590e0.png.fac1d6ed23d93587a6f7c0e8239555d7.png

Choć bardzo chciałem okroić to o G-Shocka, ale nie mogę, za bardzo jednak go lubię i używam. Więc będę musiał żyć z pięcioma. Wydaje mi się, że w tej wersji będzie coś na każdą okazję i w różnych kolorach do różnych nastrojów i ubrań.

 

32 minuty temu, Seler napisał(-a):

Ten zegarek generalnie fajnie się z wieloma paskami komponuje. Chciałem dokupić bransę, ale mnie cena trochę z nóg zrzuciła. ;)

 

Niestety cena za gram nierdzewki wyjdzie chyba jak za 18k złoto u wielu jubilerów ;) Na szczęście są też fajne alternatywy after market.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mav napisał(-a):

Do biura pasuje ;)

280252826_543925727115393_2249734348914262101_n.jpg

Każdy robi jak uważa, jednak guma do marynarki mi średnio pasuje 😋 Nato/perlon na pewno lepiej pasuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nosze marynarki, sama koszula i jeansy :)

 

Casual smart, pasuje.

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tbn napisał(-a):

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

 
Duży popyt, który wciąż rośnie, coraz lepsze zarobki, niedługo będzie się płacić ponad cenę katalogową i zapisywać w kolejkę jak po Rolka (choć swoją drogą IMO Omega niczym nie ustępuje Rolkowi i właściwie sytuacja dostępności od ręki i to jeszcze z małym rabatem to dobra sytuacja) 😁

3 godziny temu, Mav napisał(-a):

Do biura pasuje ;)

280252826_543925727115393_2249734348914262101_n.jpg


Pasuje to na basen a nie do biura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.