Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jem tanio, dzisiaj np. była zapiekanka serowo-makaronowa. Oszczędzam na kolejne zegarki. 🤣

11 minut temu, memento mori napisał(-a):

W moim subiektywnym odczuciu Omega obniżyła standardy QC od dobrych kilku lat (spasowanie endlinków z uchami, ostrość czcionek w oknie datownika, synchronizacja chrono i/lub wskazówek). Jedyny plus, że popularne modele leżą na półkach i można wybrać idealną jedną sztukę z 2-4 dostępnych. Ja też jestem "trudnym pacjentem" i uważam, że w zegarkach za te 15-20k i więcej nie powinno to mieć miejsca! Sprzedawcy wzruszają ramionami, ponieważ wiedzą, że w min. 90% ludzie kupują te zegarki dla loga i "prestiżu" a nie z miłości do zegarmistrzostwa więc nie zwracają uwagi na takie pierdoły jak osadzenie wskazówek czy spasowanie endlinków. 

Mój ulubiony sprzedawca potwierdził moje obserwacje, w obu przypadkach widział to samo co ja. Jednak on inaczej je ocenia. Dla niego jest to problem do przeżycia, bo kto tak dokładnie ogląda ustawienie wskazówek i inne szczegóły. Przecież na innych indeksach godzinowych poza godziną szósta tego problemu prawie nie widać. No kto? ... No ja, i paru równie zafiksowanych miłośników precyzji i sztuki! W tym konkretnym przypadku z naciskiem na to pierwsze.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, trzeba pisać o takich felerach, żeby każdy miał jasną sytuację co kupuje i czy mu taki feler przeszkadza czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze to bylo tylko "wyjatkowo" nieprzyjemne doswiadczenie. 🤨 Wierze, ze Omega nie wypuszcza takich baboli. A jesli takowy sie nawet trafia, to jest to tylko "wyjatek/przypadek".  😞

Jednak i tak - zarowno niecentrujace  bezele, czy inne niedociagniecia powinny byc po pierwsze bez ZADNYCH problemow usuwane, a jesli juz sie zdarzyly, to AD powinni to usuwac bez zadnych problemow i kosztow 😎

 

ps

jednak co bysmy nie pisali, to taka "wtopa" u Omegi w tak pieknym i fajnym zegarku....... boli 😞

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, bo tak. :) Nie miałeś nigdy takiego stanu umysłu?  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Robert, bo tak. :) Nie miałeś nigdy takiego stanu umysłu?  

Nie poznaję kolegi. Ja to wiadomo - jak mi się jakiś dizajn spodoba to kupuję każdy wariant kolorystyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

Nie poznaję kolegi. Ja to wiadomo - jak mi się jakiś dizajn spodoba to kupuję każdy wariant kolorystyczny.

A Kolega chce cos innego, niz to co ma zakupic 😎😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Specjaliści od Omegi

Rozważam zakup Omegi Megaquartz Problem w zegarku jest z trzymaniem czasu. Spieszy się kilkadziesiąt minut na dobę Mechanizm zakładam, że nie do kupienia Ktoś zna zatem specjalistę który by się podjął serwisu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał(-a):

A Kolega chce cos innego, niz to co ma zakupic 😎😊

A tak po chłopsku? Bo nie paniał...😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

A tak po chłopsku? Bo nie paniał...😅

Chodzilo mi tylko o czasem wystepujacy brak zdecydowania 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, teraz przy kupnie Omegi trzeba będzie oglądać wskazówki od razu, jak w Seiko. ;) Trochę kiepsko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Butiku pojawiły się zielone seamastary. Trzeba się wybrać na oględziny 

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem wskazówki :)

1.jpg

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji wytłumaczcie mi o co kaman - Mariusz może kupić tego CK859 w Kruku od reki z rabatem za punkty a na chrono chodzą grubo powyżej ceny regularnej ,np tu oferta z Polski ?

C61171BA-F5B5-4C92-B2AB-3F51CBA7689C.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]proki1971 [/mention] prawdopodobnie w tym egzemplarzu wskazówki są prawidłowo osadzone. Wersja premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rafi napisał(-a):

[mention]proki1971 [/mention] prawdopodobnie w tym egzemplarzu wskazówki są prawidłowo osadzone. Wersja premium.

Dobre! 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 nie powinieneś jeździć BMW ;) , zwróć uwagę na fatalnie niesymetryczne lusterka po złożeniu , mnie bardzo to przeszkadza  

 

IMG_20220517_135457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW? Never!

Ja myślałem , ze Ty tylko z centrowaniem bezela walczysz, a to tylko drobna część wymagań.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mrstatler napisał(-a):


Ja myślałem , ze Ty tylko z centrowaniem bezela walczysz, a to tylko drobna część wymagań.
emoji1787.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko, do BMW nic osobiście nie mam, do ich użytkowników także. Jednak niedbale wykonanych zegarków będę się zawsze czepiał i wytykał je palcami. Dotyczy to spasowania poszczególnych elementów, wykończenia oraz precyzji chodu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek podwójnie szybki. Z rzeczy których nie widziałem wcześniej luma w nowym jest dużo mocniejsza, świeci prawie jak diver.  Koronka chodzi ciężko, mam nadzieję że z czasem się wyrobi. Nylon estetycznie rewelacja, tylko za długi dla mnie, ciekawe czy da się go jakoś profesjonalnie skrócić. 
 

8868CFB0-9C41-4A94-BB9E-39052B98567C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, tbn said:

Wtorek podwójnie szybki. Z rzeczy których nie widziałem wcześniej luma w nowym jest dużo mocniejsza, świeci prawie jak diver.  Koronka chodzi ciężko, mam nadzieję że z czasem się wyrobi. Nylon estetycznie rewelacja, tylko za długi dla mnie, ciekawe czy da się go jakoś profesjonalnie skrócić. 
 

 

Faktycznie szybki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.