Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, tts napisał(-a):

Faktycznie szybki! :)

 

Nie tak do końca, bo mieliłem tę decyzję od premiery 3861. ;)

 

Z certyfikatu metas:

AVERAGE DAILY CHRONOMETRIC PRECISION OF THE WATCH

0.0 sec/day

 

 

Trzymam za słowo Omegę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mroova napisał(-a):

@Czolo uderz do:

Omikron Vintage Watch Restoration Witold Porankiewicz ul. Jana Bytnara Rudego 12e/502 45-265 Opole. kontakt. Tel.: +48606806388 [email protected]

Strona: https://ovwr.pl/

Podziekowal 
Bede sie dogadywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, tbn said:

 

Nie tak do końca, bo mieliłem tę decyzję od premiery 3861. ;)

 

Z certyfikatu metas:

AVERAGE DAILY CHRONOMETRIC PRECISION OF THE WATCH

0.0 sec/day

 

 

Trzymam za słowo Omegę!

No to nie... nie szybki... ;)

 

Swoją drogą, zastanawiam się od dłuższego czasu jak wygląda sprawa METAS po przeglądzie okresowym. Czy nadal jest METAS i ktoś to testuje czy jest METAS bo wyszedł z fabryki jako METAS. 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jem tanio, dzisiaj np. była zapiekanka serowo-makaronowa. Oszczędzam na kolejne zegarki. 🤣

Mój ulubiony sprzedawca potwierdził moje obserwacje, w obu przypadkach widział to samo co ja. Jednak on inaczej je ocenia. Dla niego jest to problem do przeżycia, bo kto tak dokładnie ogląda ustawienie wskazówek i inne szczegóły. Przecież na innych indeksach godzinowych poza godziną szósta tego problemu prawie nie widać. No kto? ... No ja, i paru równie zafiksowanych miłośników precyzji i sztuki! W tym konkretnym przypadku z naciskiem na to pierwsze.

Mariusz a co powiesz na datę przeskakującą w nowym Seamasterze z falami o godz. 7:30 😜 Ostatnio miałem taką w łapkach.

 

Mój "piaskowy dziadek" jest niemal perfekt, niemal, bo jednak AR by się przydał :D

 

IMG_6370p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dostałem dziś autoryzacje z butiku to oficjalnie ogłaszam, że leśniczy jest już dostępny do oglądania, można też zamawiać - pierwsze sztuki poszły na pniu i jest parę osób oczekujących, ale problemu jako takiego być nie powinno.

 

Poniżej moje wideo, niestety tylko w świetle butikowym. Jak będę miał swój to pokażę w słońcu ;). Kolor moim zdaniem miazga - stonowany, niekrzykliwy, czasem wydający się czarny / ciemno szary, ale jak łapie światło to odcień zieleni jest cudowny. Jakiekolwiek porównywanie do Hulka, a już tym bardziej twierdzenie, że to kopia jest dalece nietrafione - totalnie inny zegarek w totalnie innym kolorze.

 

 

Aha, podczas mojego pobytu ktoś odbierał Snoopy'ego i zastanawiał się nad dokupieniem do niego bransolety. Jeśli ten ktoś jest z forum niech się chociaż ujawni na privie ;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, tommly said:

Mój "piaskowy dziadek" jest niemal perfekt, niemal, bo jednak AR by się przydał :D

Lepsze jest wrogiem dobrego... :) Może wewnętrzy by wystarczył ale po co poprawiać taki projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tts napisał(-a):

Lepsze jest wrogiem dobrego... :) Może wewnętrzy by wystarczył ale po co poprawiać taki projekt?

W sumie mi to nie przeszkadza, a już na pewno wolę stare fale bez AR niż nowsze z porysowanym zewnętrznym 😂


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

W sumie mi to nie przeszkadza, a już na pewno wolę stare fale bez AR niż nowsze z porysowanym zewnętrznym 😂

 

Wciąż nie kumam tego rysowania zewnętrznego AR...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, o.m.e.g.a napisał(-a):

Relaks ... 

 

20220517_121934~2.jpg

W Egipcie nie dają takich drinków , to muszą być Mazury ;) enjoy

Ciekawy czy leśniczy będzie też w TT jak jego bracia - czarny i niebieski- ? jestem za 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, tommly said:

W sumie mi to nie przeszkadza, a już na pewno wolę stare fale bez AR niż nowsze z porysowanym zewnętrznym 😂

Ja na szczęście nie mam fal. Panowie na Placu Trzech Krzyży obiecali, że jak mi się AR porysuje to go zdejmą. Opcja zamiast wymiany szkła. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

Wciąż nie kumam tego rysowania zewnętrznego AR...

Ja nie wiem czy to rysowanie, ale pisałem już to spory szmat czasu temu, że mnie zewnętrzny AR w Omedze PO Big Size się tak jakby wytarł - było widać przebarwienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porysowany AR przed renowacją.

0d443767dbda956f93ad89d2680134b9.jpg71f0ff49e2828c5b8ffa8896098c065d.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Mój "piaskowy dziadek" jest niemal perfekt, niemal, bo jednak AR by się przydał :D

 

IMG_6370p.jpg

 

Ta wersja ma wewnętrzny AR. Miałem identyczny.

Zewnętrznego unikać, cieszy tylko do pierwszego zarysowania.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po jego spolerowaniu.

18a65ce2c685f9499974a80809c4693a.jpgdd15fd1fbf175a576a0bf4de4040f82b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ta wersja ma wewnętrzny AR. Miałem identyczny.
Zewnętrznego unikać, cieszy tylko do pierwszego zarysowania.

Mirku ja to wiem, chodziło mi właśnie o zewnętrzny. W Breitlingu wydaje mi się on mocniejszy i mniej podatny na uszkodzenia.
A zewnętrzny samemu można zdjąć cape codem.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersję z niebieską tarczą, mega wygodny i dosyć płaski zegarek 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

Ta wersja ma wewnętrzny AR. Miałem identyczny.

Zewnętrznego unikać, cieszy tylko do pierwszego zarysowania.

 

Pewnie tak, ale póki co ja nie zarysowałem jeszcze żadnego zewnętrznego AR w sposób widoczny nieuzbrojonym okiem, a jakość odbioru jest jednak nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

I po jego spolerowaniu.

 

 

Hmm ... trochę oszukałeś :) zegarek na drugim zdjęciu jest odwrócony o 180 stopni, ślad wydaje się nadal widoczny.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na chwile w Silesii w Kato i okazalo sie ze byl na stanie to przymierzylem. Świetny zegarek! O ile na zdjęciach mnie nie powalił to w bezpośrednim kontakcie robi super wrażenie. Do dzisiaj był w rezerwacji, ale ktoś nie odebrał i prawdopodobnie będzie wolny gdyby ktos chciał. 2e227400535f03488cb5f6dea0200416.jpg&key=ae86ea125ebc3cc0e687ab4f33b5548bda740ca69504d42a46bde561e5119ef2

P.s. sprawdziłem też osadzenie wskazówek 54710184eef1fccfd2624829d3e92497.jpg&key=7a0dbc9dba2053f3b125472517aa7ece29f47510e8fa8f56edf5ab33fc6e4980

I jeszcze kolejną ciekawostke mierzyłem. Pomimo wątpliwej czytelności fajny jest, tylko 44mm to troche dużo jak dla mnie. 42b8632f15d57fd9625d4955f9c4ba16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk czy Jubitom? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kruk czy Jubitom? 
W Katowicach Omega jest obecnie tylko w Noble Place. W Jubitomie może na zamówienie, ale na stałe w ofercie nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.