Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2022 o 23:31, lukebor napisał(-a):


Maciek, gratulacje, fajnie odebrać powinszowania od Raynalda 😉

To Kruk już dostał jakąś sztukę? Myślałem że idzie na razie tylko via Butik - tam kumpel ostatnio odbierał.

 

Zapytam - czy długo czekałeś w Kruku na Snoopiego?
 

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, mossberg napisał(-a):

 

Zapytam - czy długo czekałeś w Kruku na Snoopiego?
Ja jestem zapisany w Butiku parę miesięcy temu ale twierdzą, że niczego nie gwarantują i może to być nawet 5 lat czekania

Ja nie odbierałem snoopyego w kruku tylko w butiku kilka miesięcy temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tomeks001 napisał(-a):

Panowie, wczoraj przyjechał do mnie nowiutki, pachnący Moon - chciałbym przywitać się w klubie. Niestety, nie wiem czy nie jest dotknięty problemem z zatrzymujących się chronografem, o którym czytałem. Dzisiaj uruchomiłem stoper a po jakiejś chwili zatrzymała się jego wskazówka (stopera) i o dziwo wskazówka sekundnika (zegarek się zatrzymał). Dokręcenie koronką pomogło i zegarek ruszył - pomyślałbym że był słabo nakręcony ale nakręcałem go rano...

Jakieś rady dla załamanego forumowicza? Dzwoniłem do salonu, w którym go kupiłem i człowiek powiedział żebym się kilka dni pobawił i dał mu czas na rozruch (zegarek był w foliach i ponoć całkowicie nowiutki) ale ja nie mam ochoty na wysyłkę nowego zegarka od razu do serwisu.

 

 

IMG_1816.jpeg

daj spokój.To tylko zegarek.Po co Ci stoper.Noś i się ciesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tomeks001 napisał(-a):

Panowie, wczoraj przyjechał do mnie nowiutki, pachnący Moon - chciałbym przywitać się w klubie. Niestety, nie wiem czy nie jest dotknięty problemem z zatrzymujących się chronografem, o którym czytałem. Dzisiaj uruchomiłem stoper a po jakiejś chwili zatrzymała się jego wskazówka (stopera) i o dziwo wskazówka sekundnika (zegarek się zatrzymał). Dokręcenie koronką pomogło i zegarek ruszył - pomyślałbym że był słabo nakręcony ale nakręcałem go rano...

Jakieś rady dla załamanego forumowicza? Dzwoniłem do salonu, w którym go kupiłem i człowiek powiedział żebym się kilka dni pobawił i dał mu czas na rozruch (zegarek był w foliach i ponoć całkowicie nowiutki) ale ja nie mam ochoty na wysyłkę nowego zegarka od razu do serwisu.

 

 

IMG_1816.jpeg


Były na różnych forach rekomendacje, żeby potestować przy dużej rezerwie chodu, odpalić i zobaczyć kiedy się zatrzyma. Ciężko powiedzieć na ile to wiarygodne,  bo czytałem też opinie, że problem nie objawiał się za każdym razem. Najlepiej potestuj kilka dni przy rożnym poziomie rezerwy jak się zatrzyma to ja bym słał na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super jest i pasek bardzo pasuje, chyba lepiej niż na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mc9 napisał(-a):

mam to samo z tym dziadem, tylko od 3 lat 😉 

 

image.thumb.png.2d8249831aaf18b60fcf3a1c132c9d48.png

Zaje....fajny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mossberg napisał(-a):

 

Zapytam - czy długo czekałeś w Kruku na Snoopiego?
Ja jestem zapisany w Butiku parę miesięcy temu ale twierdzą, że niczego nie gwarantują i może to być nawet 5 lat czekania

Ze Snoopim jest jak z Rolexem - nie wiesz ktory jestes w kolejce i nie wiesz kiedy przyjdzie a jak jestes zapisany, to juz pierwszy krok do szczescia 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mc9 napisał(-a):

mam to samo z tym dziadem, tylko od 3 lat 😉 

 

image.thumb.png.2d8249831aaf18b60fcf3a1c132c9d48.png

 

Piękna Bestia (bez "i"). Moja niestety wróciła do macierzy w Bienne i muszę z miesiąc czekać na jej powrót, a tęsknię już potwornie :(

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Piękna Bestia (bez "i"). Moja niestety wróciła do macierzy w Bienne i muszę z miesiąc czekać na jej powrót, a tęsknię już potwornie 
 
Jakaś poważna awaria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Czy jest jakiś model poza Mark II który umożliwia śledzenie podziałki tachymetru w ciemności? Pytam dla zaspokojenia swojej wiedzy… 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, alleck napisał(-a):
Godzinę temu, Butik napisał(-a):
 
Piękna Bestia (bez "i"). Moja niestety wróciła do macierzy w Bienne i muszę z miesiąc czekać na jej powrót, a tęsknię już potwornie emoji20.png
 

Pokaż więcej  

Jakaś poważna awaria?

 

Mówiąc lubieżnie - stanął mi... Na Marynarskiej nie umieli (albo nie chcieli) tego naprawić, więc poleciał do Helwetów. Czy to coś poważnego - jeszcze nie wiem.

 

44 minuty temu, Scaut napisał(-a):

Panowie, Czy jest jakiś model poza Mark II który umożliwia śledzenie podziałki tachymetru w ciemności? Pytam dla zaspokojenia swojej wiedzy… 😉

 

Speedy DSOTM Apollo 8 na ten przykład. CK2998 starsza wersja z sekundnikiem "lollipop" (311.33.40.30.02.001) też.

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Mówiąc lubieżnie - stanął mi... Na Marynarskiej nie umieli (albo nie chcieli) tego naprawić, więc poleciał do Helwetów. Czy to coś poważnego - jeszcze nie wiem.

 

 

o kurczaki, ale numer 😕

oby szybko wrócił i już nie sprawiał problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to żony 

 

 

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się nazywa moonswatch;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

Mówiąc lubieżnie - stanął mi... Na Marynarskiej nie umieli (albo nie chcieli) tego naprawić, więc poleciał do Helwetów. Czy to coś poważnego - jeszcze nie wiem.

 

 

Speedy DSOTM Apollo 8 na ten przykład. CK2998 starsza wersja z sekundnikiem "lollipop" (311.33.40.30.02.001) też.

 

Dzięki 🤜🤛  Żaden z nich  nie ma tego w stylu kanapki jak w Mark II i Trochę w stylu OP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 hours ago, Butik said:

 

Piękna Bestia (bez "i"). Moja niestety wróciła do macierzy w Bienne i muszę z miesiąc czekać na jej powrót, a tęsknię już potwornie :(

 

 

Znam ten ból... Ja czekam już 3 tydzień na moją 300M. Też mi stanęła, ale tylko data - wskazówki działały normalnie. Obiecywali max 2 tygodnie, a tutaj ani widu ani słychu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się do cholery dzieje, Viagrę mieszają ze smarami czy jak?! W ostatnim okresie dosyć dużo się tu pisze o mechanicznych kłopotach Omegi. Zbieg okoliczności? 🤷‍♀️  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ¯\_(ツ)_/¯

 

Smutne to że zegarki za (obiektywnie) sporo siana mają takie przypadłości, ale z drugiej strony jesteśmy tylko małym wycinkiem Omegowej rzeczywistości - może przypadek, że tak trafiło. Jak się jednak okazuje, nie dla mnie bycie jednozegarkowym fanem Omegi, trzeba się rozglądać za czymś do pary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.