Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy, walczę z od listopada 2021 z ‚J’ 

P.s. Uparłem się i nie odpuszczę… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Koledzy, walczę z od listopada 2021 z ‚J’ 
P.s. Uparłem się i nie odpuszczę… 

Hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Kurzy said:

? O co chcesz zapytać?

Pewnie Kolegę "meczy" to samo pytanie co mnie: Co Autor miał na myśli w poprzednim wpisie? ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

Nie takie numery się robiło Janem Niezbędnym. A jak tak piszesz, to znaczy, że nie umisz emoji12.png

 

Tak, wiem. Stevie Wonder lubi to!  😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tts napisał(-a):

Pewnie Kolegę meczy to samo pytanie co mnie: Co Autor miał na myśli w poprzednim wpisie?

Pytanie - odpowiedź.

ponieważ jestem w procesie, mogę nie udzielić wyczerpującej odwiedzi, ale postaram się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Pewnie kolega walczy z jakąś reklamacją w Jubitomie.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, cenię inteligencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz w tym temacie, to znajdziesz wątek dość długiej walki z AD i Omegą. Jeden z kolegów (nie pamiętam nicka, nie ma już go chyba na forum). Kupił na chrono24 "nowy" zegarek, nieużywany, z papierami i gwarancją Omegi (karta była podbita przez AD w Finlandii). Poźniej kolega zauważył jakąś niedoskonałość na kopercie (nierówna polerka czy coś takiego) i zaczęła się opera mydlana. Z tego co pamiętam okazało się, że zegarek jako nowy nabawił się u AD rys, więc pojechał na polerkę do serwisu Omegi po czym ponownie trafił do AD do sprzedaży na półkę jako nowy, nieużywany. I taki egzemplarz kupił właśnie ten kolega. Sprawa oparła się o Brand Managera Omegi na Polskę i/lub Europę. Kolega dostał w ramach reklamacji nowy zegarek i z tym też coś było nie tak. Po kolejnej wymianie na inny egzemplarz w końcu było wszystko ok. Trwało to chyba z rok jak nie lepiej. Piszę często "chyba" ponieważ nie pamiętam szczegółów, może ktoś z forumowiczów pamięta lub podlinkuje tę batalię forumowicza z Omegą.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, memento mori said:

Jak dobrze poszukasz w tym temacie, to znajdziesz wątek dość długiej walki z AD i Omegą. Jeden z kolegów (nie pamiętam nicka, nie ma już go chyba na forum). Kupił na chrono24 "nowy" zegarek, nieużywany, z papierami i gwarancją Omegi (karta była podbita przez AD w Finlandii). Poźniej kolega zauważył jakąś niedoskonałość na kopercie (nierówna polerka czy coś takiego) i zaczęła się opera mydlana. Z tego co pamiętam okazało się, że zegarek jako nowy u AD miał jakieś rysy, wrócił na polerkę do serwisu Omegi po czym ponownie trafił do AD do sprzedaży na półkę jako nowy, nieużywany. I taki egzemplarz kupił właśnie ten kolega. Sprawa oparła się o Brand Managera Omegi na Polskę i/lub Europę. Kolega dostał w ramach reklamacji nowy zegarek i z tym też coś było nie tak. Po kolejnej wymianie na inny egzemplarz w końcu było wszystko ok. Trwało to chyba z rok jak nie lepiej. Piszę często "chyba" ponieważ nie pamiętam szczegółów, może ktoś z forumowiczów pamięta tę batalię z Omegą.

Pamiętam, ale nie pamiętam ile trwało i jak się skończyło... Chyba to dla mnie za długo trwało i po prostu znudziło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Jak dobrze poszukasz w tym temacie, to znajdziesz wątek dość długiej walki z AD i Omegą. Jeden z kolegów (nie pamiętam nicka, nie ma już go chyba na forum). Kupił na chrono24 "nowy" zegarek, nieużywany, z papierami i gwarancją Omegi (karta była podbita przez AD w Finlandii). Poźniej kolega zauważył jakąś niedoskonałość na kopercie (nierówna polerka czy coś takiego) i zaczęła się opera mydlana. Z tego co pamiętam okazało się, że zegarek jako nowy nabawił się u AD rys, więc pojechał na polerkę do serwisu Omegi po czym ponownie trafił do AD do sprzedaży na półkę jako nowy, nieużywany. I taki egzemplarz kupił właśnie ten kolega. Sprawa oparła się o Brand Managera Omegi na Polskę i/lub Europę. Kolega dostał w ramach reklamacji nowy zegarek i z tym też coś było nie tak. Po kolejnej wymianie na inny egzemplarz w końcu było wszystko ok. Trwało to chyba z rok jak nie lepiej. Piszę często "chyba" ponieważ nie pamiętam szczegółów, może ktoś z forumowiczów pamięta tę batalię z Omegą.

 

Poprosiłem o zgłoszenie sprawy do Omegi.

Czekam na numer sprawy i sam odniosę się do obsługi w Polsce.

Gifty to opakowanie zastępcze na zegarek 1. Brelok numer 2. 
Zegarek po serwisie, z rysą na deklu, przy braku usunięcia jednej z reklamowanej wad.

Serwis numer 2. Rysa usunięta (szlif -hmm), wada pogłębiona. W zasadzie, to nawet dobrze bo w sądzie nawet laik dostrzeże.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, memento mori said:

No ta trwało tak jakoś porównywalnie jak historia pewnego forumowego, pomarańczowego UAZa 😂

Chciałem sobie odświeżyć temat ale dużo grzebania. Jak ktoś ma więcej determinacji to wpisy użytkownika raphael1215 to powinna być ta saga.

 

Nie kojarzę wątku z UAZem ale jak to taka saga jak z diverem Omegi to chyba za dużo nie tracę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tts napisał(-a):

Chciałem sobie odświeżyć temat ale dużo grzebania. Jak ktoś ma więcej determinacji to wpisy użytkownika raphael1215 to powinna być ta saga.

 

Nie kojarzę wątku z UAZem ale jak to taka saga jak z diverem Omegi to chyba za dużo nie tracę 😂

Dobrze się zakończyła? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Kurzy said:

Dobrze się zakończyła? 

Może Koledzy pomogą, a jak nie to:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tts napisał(-a):

Może Koledzy pomogą, a jak nie to:

 

Nie ma sprawy. Z ciekawostek. Prawnik reprezentująca mnie, została urażona przez przedstawiciela firmy sprzedającej przedmiot reklamacji - nakrzyczał na Nią.

Powiedzenie, że garnitur dobrze leży w trzecim pokoleniu, sprawdziło się w tej sytuacji.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Jak dobrze poszukasz w tym temacie, to znajdziesz wątek dość długiej walki z AD i Omegą. Jeden z kolegów (nie pamiętam nicka, nie ma już go chyba na forum). Kupił na chrono24 "nowy" zegarek, nieużywany, z papierami i gwarancją Omegi (karta była podbita przez AD w Finlandii). Poźniej kolega zauważył jakąś niedoskonałość na kopercie (nierówna polerka czy coś takiego) i zaczęła się opera mydlana. Z tego co pamiętam okazało się, że zegarek jako nowy nabawił się u AD rys, więc pojechał na polerkę do serwisu Omegi po czym ponownie trafił do AD do sprzedaży na półkę jako nowy, nieużywany. I taki egzemplarz kupił właśnie ten kolega. Sprawa oparła się o Brand Managera Omegi na Polskę i/lub Europę. Kolega dostał w ramach reklamacji nowy zegarek i z tym też coś było nie tak. Po kolejnej wymianie na inny egzemplarz w końcu było wszystko ok. Trwało to chyba z rok jak nie lepiej. Piszę często "chyba" ponieważ nie pamiętam szczegółów, może ktoś z forumowiczów pamięta lub podlinkuje tę batalię forumowicza z Omegą.

To był przypadek kolegi raphael, który umilał nam rok 2016. A zaczęło się niewinnie, od zaniesienia do serwisu PO, który miał dziwne wachania chodu. Temat do poczytania na dziesiątkach stron, po wielu działaniach ze strony SGP kolega zdecydował się na zwrot kasy.

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/51546-klub-miłośników-zegarków-omega/?do=findComment&comment=1693644

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla równowagi dodam, że moja 300M wróciła z serwisu, wymienili "date driving wheel" czy jakoś tak i data już się zmienia nawet :D Żadnych dodatkowych rys przy odbiorze nie stwierdziłem, chodzi regularnie tak jak chodził i nawet fajne pudełeczko do niej dostałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, logann napisał(-a):

To dla równowagi dodam, że moja 300M wróciła z serwisu, wymienili "date driving wheel" czy jakoś tak i data już się zmienia nawet :D Żadnych dodatkowych rys przy odbiorze nie stwierdziłem, chodzi regularnie tak jak chodził i nawet fajne pudełeczko do niej dostałem :) 

Dobra informacja i niech tak już zostanie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście moje Omegi są cacy :D

 

4mFHJBm.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dodge66 napisał(-a):

Całe szczęście moje Omegi są cacy :D

 

Szczęściarz 👍😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś sibie Omegę a jak się popsuję ? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z daleka widać, że wskazówka chrono nie centruje :P w dodatku grubas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.