Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, logann napisał(-a):


Może to jest klucz do sukcesu, nie ma co za dużo klikać, raz włączyć i niech chodzi :D Btw, jak to wpływa na rezerwę chodu?

 

a co do jubitomu to zauważyłem, że przy zegarkach Omegi w ich sklepie internetowym nie ma już guzika „negocjuj cenę”. Jak dla mnie to sugestia, że wszelkie rabaty niedługo wyparują.

Rezerwę badałem z włączonym chrono i było ponad to, co producent oferuje :) Gdzieś tu w temacie pisałem ile dokładnie godzin wyszło :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Miałem na myśli standardową klamrę i pasek, na którym ten model wychodzi fabrycznie obok wersji na bransolecie.

 

Pasek prawdopodobnie będzie kosztował tyle samo, zapięcie sporo mniej ale nie pamiętam dokładnie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten mesh układa się dosyć specyficznie i przykuwa uwagę użytkownika nie mniejszą niż sam zegarek u prawie każdego kto rzuci okiem na nadgarstek.

B0930543-3434-4877-A7CF-4095BDDBE98A.jpeg

B6DCD889-D96E-441C-ADDB-AB70F978B3EA.jpeg

1DF104E0-B3E8-49B2-AFFD-534E8F692B09.jpeg

DDB3C020-11D6-47C1-9C78-2C1227F2124B.jpeg

A14DCA54-40F2-436B-B78A-D867815FB65A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, orlis napisał(-a):

DC40650A-6014-4092-B3DC-D7BDA1A3B174.thumb.jpeg.906c82a1a5ebeb5bc742faa1423a6b0b.jpeg

Tokyo 😍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tommly napisał(-a):

Tokyo 😍

Nie…Warszawa 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie kiedy się w końcu pojawi w sprzedaży "zielony" SeaMaster (210.30.42.20.10.001) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mossberg napisał(-a):

A czy ktoś wie kiedy się w końcu pojawi w sprzedaży "zielony" SeaMaster (210.30.42.20.10.001) ?

 

Żona, która zachorowała na Omegę, ma zamówionego od pierwszej połowy kwietnia w Noble Place w Katowicach tego zielonego divera. Podobno dystrybucja rusza w połowie czerwca. Widziałem na forum już ktoś ma :)  na Chrono24 też już są pierwsze sztuki 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SPS napisał(-a):

 

Żona, która zachorowała na Omegę, ma zamówionego od pierwszej połowy kwietnia w Noble Place w Katowicach tego zielonego divera. Podobno dystrybucja rusza w połowie czerwca. Widziałem na forum już ktoś ma :)  na Chrono24 też już są pierwsze sztuki 

W Butiku Omegi są już od kilku tygodni sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, sanik napisał(-a):

W Butiku Omegi są już od kilku tygodni sprzedawane.


W zaufani Ci powiem 🤭 że od tego czasu po cichu próbuje namówić kobietę żebyśmy wzięli planet ocean „sześćsete” jak już bardzo chce mieć Omegę dlatego mi się „nie spieszy” z butikiem 😏

 

Ale kolega faktycznie może już skorzystać z butiku 😎 pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mierzone. Szybko wyleczyłem się z nowej PO :D Gruba, ciężka i na żywo wcale nie taka fajna, jak na fotkach. Czytelność też gorsza od 300-ki.

Porównywałem wszystkie kolory nowej 300-ki i mam dylemat, czarna czy biała? Szara kompletnie mi się nie widzi, a niebieska ma podobny odcień do BB58.

Jakby to miało być EDC, to pewnie brałbym białą, a tak chyba czarna, białego mam Colta.

 

IMG_6638.jpg

IMG_6639.jpg

IMG_6640.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2022 o 14:26, Scaut napisał(-a):

942BFB51-3B04-430B-A3C3-07BA9FB27E8E.jpeg

Co to za pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mossberg napisał(-a):

Co to za pasek?

Zealande. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Wostok111 napisał(-a):

300SMP

 

Kiedyś to były fale 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Było mierzone. Szybko wyleczyłem się z nowej PO :D Gruba, ciężka i na żywo wcale nie taka fajna, jak na fotkach. Czytelność też gorsza od 300-ki.

Porównywałem wszystkie kolory nowej 300-ki i mam dylemat, czarna czy biała? Szara kompletnie mi się nie widzi, a niebieska ma podobny odcień do BB58.

Jakby to miało być EDC, to pewnie brałbym białą, a tak chyba czarna, białego mam Colta.

 

IMG_6638.jpg

IMG_6639.jpg

IMG_6640.jpg

 

Jak chodzi o "300setki" osobiście brałbym czarną, 

Też mam już mierzone i uważam że czarna jest najbardziej czytelna. Poza tym czerwona końcówka sekundy świetnie komponuje się czerwonymi napisami na tarczy i czernią.  

Czekamy teraz na zieloną aż przyjdzie do salonu żeby zobaczyć ją na żywo i ostatecznie podjąć decyzję. 

A ta 600setka którą trzymasz z pomarańczowym akcentem to dokładnie ta planet ocean na którą właśnie namawiam żonę jeśli zielona jej nie podejdzie. :)  

A z jeszcze innej strony patrząc na te Omegi, to bransoleta w 300setce jest ładniejsza chyba :P

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bransa w nowej 300-ce robi robotę, jest bardziej płaska, pierwsze skojarzenie było z nowym Moonem.

Ta pomarańczowo-czarna PO była ostatnio na bazarku i niestety za długo się zbierałem i poszła. Ale chyba w sumie dobrze, patrząc na żywo :D

 

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to te dwie Omegi wywołują u mnie problem wyboru.

Z jednej strony właśnie czytelność i branzoleta na plus dla 300setki, z jeszcze innej koronki bardziej mi się podobają w 600setce i ten bezel który ma przynajmniej lepsze prowadzenie w moim odczuciu. 

Z jeszcze innej strony 600tka ma wstawki z białego złota na tarczy, ale 300setka ma fajne wskazówki.. 

Generalnie obie są świetne swój sposób . :D Ale jak na Tobie większe wrażenie robi 300setka to chyba nie ma co się zastanawiać :)  

 

a ta PO na bazarku to mówisz o sprzedawcach profesjonalnych - kroll czarli? to chyba jeszcze wisi? 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SPS napisał(-a):

Ogólnie to te dwie Omegi wywołują u mnie problem wyboru.

Z jednej strony właśnie czytelność i branzoleta na plus dla 300setki, z jeszcze innej koronki bardziej mi się podobają w 600setce i ten bezel który ma przynajmniej lepsze prowadzenie w moim odczuciu. 

Z jeszcze innej strony 600tka ma wstawki z białego złota na tarczy, ale 300setka ma fajne wskazówki.. 

Generalnie obie są świetne swój sposób . :D

 

a ta PO na bazarku to mówisz o sprzedawcach profesjonalnych - kroll czarli? to chyba jeszcze wisi? 

Tak, dokładnie o tej od Karola mówię, wisiała też na OLX i fejsie. Już nieaktualna.

Jest, albo była, chyba jeszcze jedna taka sama sztuka na OLX, z Kalisza, za niecałe 24k wystawiona.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

Tak, dokładnie o tej od Karola mówię, wisiała też na OLX i fejsie. Już nieaktualna.

Jest, albo była, chyba jeszcze jedna taka sama sztuka na OLX, z Kalisza, za niecałe 24k wystawiona.

 

widzę przeprowadziłeś dokładny wywiad na rynku :) 

w takim razie szykuj miejsce na czarną 300stkę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.