Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, desmo napisał(-a):

No kurs Kruka wyższy niż w banku…

To nie fundacja, powinien być wyższy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To nie fundacja, powinien być wyższy. 

Brzmi znajomo…” niech jadą”…to pojechali…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, desmo napisał(-a):

Brzmi znajomo…” niech jadą”…to pojechali…

147245434_giphy(1).gif.440e1089beca99543388e00b9fce52cd.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sviety napisał(-a):

Tarcza im wyszła, w zasadzie za każdym razem jest inna (zarówno jeśli chodzi o strukturę jak i kolor), w zależności od kąta patrzenia lub padania światła: od ryflowanej po gładką, od niebieskiej po czarną. Jak kiedyś wzornictwo Constellation w ogóle mi się nie podobało (chyba przez te wąskie "kły" trzymające szkiełko), to moim zdaniem od jakiegoś czasu poszli w dobrym kierunku. Albo się starzeję ;)

 

Wskazówki mogłyby mieć ostre zakończenia, wtedy byłbym spełniony. Jako zegarek biżuteryjny mogę polecić.

 

 

4.jpg

Fajny. Jaka to ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, proki1971 napisał(-a):

Fajny. Jaka to ref.?

Dzięki. 123.20.38.21.03.001.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Inny Vat i do tego kursy walut.

wiesz co, jakoś nie przyjmuje tego tłumaczenia, reseller w polsce zwyczajnie nas ciśnie na cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DamianWW napisał(-a):

wiesz co, jakoś nie przyjmuje tego tłumaczenia, reseller w polsce zwyczajnie nas ciśnie na cenach.


…ale który Cię ciśnie konkretnie? Kruk? Jubitom? Śliwiński? Czy może Butik Omegi? Przecież u każdego z wymienionych ceny są w zasadzie jednakowe. Kolejna sprawa to wspomniany VAT. U nas 23%, a u Niemców aktualnie 19%. To już jest ~1000zł różnicy przy zegarku za ~25tyś netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.06.2022 o 23:00, sviety napisał(-a):

1.jpg2.thumb.jpg.361611cb340edfc982adaf5e5dd0fe24.jpg

piękny zegar 😍 , jak Ci się układa bransoleta na nadgarstku ? , bo moja żona stwierdzi że zbyt kwadratowo , przez zbyt długie sztywne zapięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

piękny zegar 😍 , jak Ci się układa bransoleta na nadgarstku ? , bo moja żona stwierdzi że zbyt kwadratowo , przez zbyt długie sztywne zapięcie

Dzięki. Jeszcze nie wiem, bo muszę w poniedziałek ja skrócić. Na przymiarce wyglądało ok, ale to 38mm i na 17cm nadgarstku może taki efekt wystąpić. W moim IWC Inge ogniwa nie układają się przy zapięciu idealnie.

20220624_194410.jpg

 

20220626_081055.jpg

20220626_074736.jpg

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni tydzień spędziłem w Monachium, oglądając  zegarki  różnych marek premium można było zauważyć że ceny są nieco niższe niż w Polsce.
 
Dla przykładu Seamaster Diver 300 czarny cena 5600 EUR x 4,65 = 26 040, w Polsce oficjalna cena to 27 100.
 
Rabatu pewnie w Niemczech też udzielą.
 
aż tak nam się powodzi w tej Polsce ?
 
20220618_152305.thumb.jpg.738631243dbb4251bf00c597c876aaba.jpg
 

Z rabatami nie jest tak łatwo, 8-12%, zależy od marki i modelu. Na omegę trudno jest uzyskać więcej niż 10%.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sviety napisał(-a):

Dzięki. Jeszcze nie wiem, bo muszę w poniedziałek ja skrócić. Na przymiarce wyglądało ok, ale to 38mm i na 17cm nadgarstku może taki efekt wystąpić. W moim IWC Inge ogniwa nie układają się przy zapięciu idealnie.

20220624_194410.jpg

Chyba też się starzeję bo i mi się niesamowicie podoba. Za kilka tygodni 31. urodziny, to już chyba najwyższy czas na bico z niebieską tarczą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

F53F5E54-56E2-4477-B9DA-CC3B90E331BD.jpeg

 

Ten był chyba z  dobrym rabatem :- ) strzelam 2020 r. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, sviety napisał(-a):

Dziękuję i życzę udanego prezentu urodzinowego 😀

W tym roku przyjechał trochę wcześniej - SMP Electric Blue wrzucana kilka stron wcześniej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIebieski na topie. Gratuluję ...to jeszcze masz czas  na kolejny prezent 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka fotka z wczoraj 😎

59093711_IMG_1445(2).thumb.jpeg.64a640c43eefd29900daa4fcca64fd54.jpeg

Edytowane przez KLXN

instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje zdanie to nie warto dopłacać do ori. Zealande lepiej się układa na ręce, jest bardziej miękka i klamrę łatwiej się zapina. Jedyny minus zealande to taki , że nie klei się tak dobrze do koperty jak originalna. Nie wiem jaka obecnie jest różnica w cenie, ale z tego co pamietam to za jeden ori masz dwa zealande, więc dla mnie wybór byłby prosty. 


Chwile podumałem i rzeczywiście zdecydowałem się na Zealande. Obecny pasek mnie bardzo cieszy, super się układa, jest bardzo wygodny i nie widać na nim żadnych zarysowań czy zniszczeń, a już mam swój bardzo długo. Dzieki [mention]Scaut [/mention]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2022 o 22:52, mario1971 napisał(-a):

To nie fundacja, powinien być wyższy. 

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego powinien być wyższy, tym bardziej, że nie dopuszczają możliwości zapłaty w walucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLXN napisał(-a):

Szybka fotka z wczoraj 😎

59093711_IMG_1445(2).thumb.jpeg.64a640c43eefd29900daa4fcca64fd54.jpeg

Nieeee. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, rmak napisał(-a):

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego powinien być wyższy, tym bardziej, że nie dopuszczają możliwości zapłaty w walucie.

W Polsce obowiązująca jest płatność w złotówkach. Gdyby mieli codziennie ustawiać/zmieniać wszystkie cenówki ze względu na wahnięcia kursowe, pewnie i tak nie daliby rady lub byłoby zbyt dużo pomyłek. Stąd ustala się "bezpieczny" kurs przeliczeniowy, który zakłada się z reguły na wyższym poziomie od obecnie obowiązującego. Wg mnie są to normalne standardy biznesowe, które działają w większości branż, nie tylko tych zegarkowych. Zawsze masz prawo "obrazić się" na danego sprzedawcę i szukać lepszej ceny u innego - wolny rynek działa w obie strony.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

To pasek od Moonswatcha😭?

To jakiś tani pasek do Garmina 😄 Eksperymentowałem, żeby znaleźć coś lżejszego na te obecne upały. Sam pasek jakościowo słaby, ale bardzo wygodny


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.