Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, orlis napisał(-a):

A zegarek Ci się nie podoba?

 

Piękny! 🥰


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KRZYSIO napisał(-a):

No witamy - ładna jest :) 

Zegar jak najbardziej. Mocno czarną rozważałem swego czasu, przegrała z białą ale minimalnie.

Ale bransoleta, w moim przekonaniu, raczej Omedze nie wyszła.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fanfar19 napisał(-a):

Zegar jak najbardziej. Mocno czarną rozważałem swego czasu, przegrała z białą ale minimalnie.

Ale bransoleta, w moim przekonaniu, raczej Omedze nie wyszła.

Czemu tak sądzisz? Mi się ta nowa bransa właśnie podoba, ma się wrażenie, że jest troszkę bardziej płaska od poprzednich wersji.

Na fotkach, te środkowe polerowane paski, troszkę słabo wyglądają, ale w realu praktycznie w ogóle się na nie nie zwraca uwagi.

Jako całokształt fajnie to wygląda i mówię to ja zagorzały zwolennik wersji poprzedniej, z ceramiką bez fal :D

Baa kiedyś nawet twierdziłem, że ta najnowsza wersja jest za bardzo BLINK BLINK.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tommlymoim zdaniem całość czyli 300M + bransoleta sprawia zbyt ciężkie wrażenie. Bransoleta się nie zwęża w ogóle i to chyba daje ten efekt optyczny.

Poprzednia wersja zdaje się miała zwężającą się bransoletę i to było dobre. Choć mi z kolei ta nowa wersja (2018+) zdecydowanie bardziej się podoba.

Ostatnio nawet mierzyłem wersję na bransolecie, ponieważ zastanawiałem się nad zmianą gumy w mojej 300M na stal. Ale po przymiarce zrezygnowałem.

Tyle, że to moje odczucie, dla kogoś innego, może z większym nadgarstkiem, może to wyglądać zupełnie inaczej.

Może to zresztą być kwestia pewnego przyzwyczajenia, w moim Aquisie bransoleta zwęża się dość mocno, z 24 do 18, może nawet 16?

 

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

@tommlymoim zdaniem całość czyli 300M + bransoleta sprawia zbyt ciężkie wrażenie. Bransoleta się nie zwęża w ogóle i to chyba daje ten efekt optyczny.

Poprzednia wersja zdaje się miała zwężającą się bransoletę i to było dobre. Choć mi z kolei ta nowa wersja (2018+) zdecydowanie bardziej się podoba.

Ostatnio nawet mierzyłem wersję na bransolecie, ponieważ zastanawiałem się nad zmianą gumy w mojej 300M na stal. Ale po przymiarce zrezygnowałem.

Tyle, że to moje odczucie, dla kogoś innego, może z większym nadgarstkiem, może to wyglądać zupełnie inaczej.

Może to zresztą być kwestia pewnego przyzwyczajenia, w moim Aquisie bransoleta zwęża się dość mocno, z 24 do 16,może nawet 18?

 

 

Faktem jest, że poprzednia 41mm wersja (zarówno gładka, jak i ta z falami) jest ciut chudsza i trochę lepiej leży na nadgarstku, ale w nowej też nie mam się w sumie do czego doczepić.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi bransoleta bardzo się podoba, szczególnie środkowe polerowane paski, które ją odróżniają :) To właśnie na bransoletę zwróciłem w pierwszej chwili uwagę, jak oglądałem porównanie na youtubie Taga Aquaracera i 300P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie moze ile trzeba miec postow zeby wystawic zegarek na bazarku ? Mam dwie omegi nowe z 2021 divery w atrakcyjnych cenach.. gdyby ktos byl zainteresowany to priv

9E55B244-C985-4602-9604-8E93DA42A913.jpeg

80F1EBA6-DB11-497C-A76D-D72DBF6D9F00.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, minus4 said:

Ktos wie moze ile trzeba miec postow zeby wystawic zegarek na bazarku ? Mam dwie omegi nowe z 2021 divery w atrakcyjnych cenach.. gdyby ktos byl zainteresowany to priv

9E55B244-C985-4602-9604-8E93DA42A913.jpeg

80F1EBA6-DB11-497C-A76D-D72DBF6D9F00.jpeg

 

50 chyba

 

44 minutes ago, fanfar19 said:

@tommlymoim zdaniem całość czyli 300M + bransoleta sprawia zbyt ciężkie wrażenie. Bransoleta się nie zwęża w ogóle i to chyba daje ten efekt optyczny.

Poprzednia wersja zdaje się miała zwężającą się bransoletę i to było dobre. Choć mi z kolei ta nowa wersja (2018+) zdecydowanie bardziej się podoba.

Ostatnio nawet mierzyłem wersję na bransolecie, ponieważ zastanawiałem się nad zmianą gumy w mojej 300M na stal. Ale po przymiarce zrezygnowałem.

Tyle, że to moje odczucie, dla kogoś innego, może z większym nadgarstkiem, może to wyglądać zupełnie inaczej.

Może to zresztą być kwestia pewnego przyzwyczajenia, w moim Aquisie bransoleta zwęża się dość mocno, z 24 do 16,może nawet 18?

 

 

 

Mnie tam też się bransoleta podoba, ale ja nie mam porównania do wcześniejszej. Tylko zapięcie ciut duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

@tommlymoim zdaniem całość czyli 300M + bransoleta sprawia zbyt ciężkie wrażenie. Bransoleta się nie zwęża w ogóle i to chyba daje ten efekt optyczny.

Poprzednia wersja zdaje się miała zwężającą się bransoletę i to było dobre. Choć mi z kolei ta nowa wersja (2018+) zdecydowanie bardziej się podoba.

Ostatnio nawet mierzyłem wersję na bransolecie, ponieważ zastanawiałem się nad zmianą gumy w mojej 300M na stal. Ale po przymiarce zrezygnowałem.

Tyle, że to moje odczucie, dla kogoś innego, może z większym nadgarstkiem, może to wyglądać zupełnie inaczej.

Może to zresztą być kwestia pewnego przyzwyczajenia, w moim Aquisie bransoleta zwęża się dość mocno, z 24 do 16,może nawet 18?

 

 


W diver 300m nigdy się nie zwężała bransoleta. Zwężana była np. w Peter Blake, ale tam była taka jak w Moonie 1861. A co do samej bransolety uważam, że obecna jest najlepsza jak i cały zegarek. Mnie zniechęca tylko rozmiar i waga, ale jeszcze może ze 2-3 przymiarki i się przełamie. 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takich porad tutaj trzeba.🤣

 

3 godziny temu, dewey napisał(-a):

A mi bransoleta bardzo się podoba, szczególnie środkowe polerowane paski, które ją odróżniają :) To właśnie na bransoletę zwróciłem w pierwszej chwili uwagę, jak oglądałem porównanie na youtubie Taga Aquaracera i 300P. 


Przy całej antypatii do Taga, Aquaracer wyglada jak zegarek z bazaru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - temat był wałkowany kilka miesiecy temu, ale czy ktoś ma wiedzę jak obecnie wyglada możliwość zakupu Moonswatcha w pierwotnym obiegu?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Jak 300-tka to tylko czarna :) 

 

Ano, tylko taka trochę mniej czarna 😀:

 

0F1184E7-1B0C-456C-97ED-8BA2FA6F5A97.jpeg
 

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem - temat był wałkowany kilka miesiecy temu, ale czy ktoś ma wiedzę jak obecnie wyglada możliwość zakupu Moonswatcha w pierwotnym obiegu?

Od czasu do czasu rzucają kilka sztuk w stacjonarnych sklepach Swatch. Ale najczęściej są to zarezerwowane modele.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukebor napisał(-a):


Od czasu do czasu rzucają kilka sztuk w stacjonarnych sklepach Swatch. Ale najczęściej są to zarezerwowane modele.

Które następnego dnia pojawiają sie w drugim obiegu, jako gorące oferty.😃😃 No cóż...


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które następnego dnia pojawiają sie w drugim obiegu, jako gorące oferty. No cóż...

Takie prawo rynku ;-)
Cierpliwości - niedługo będą dostępne.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację, chociaż patrząc na to co dzieje się na rynku, to naprawdę trudno cokolwiek przewidzieć. Pomyślałem o takim zegarku, jako o prezencie wiec pozostaje alby być cierpliwym, albo zmienić pomysł na prezent.😀


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zasadas napisał(-a):

Obyś miał rację, chociaż patrząc na to co dzieje się na rynku, to naprawdę trudno cokolwiek przewidzieć. Pomyślałem o takim zegarku, jako o prezencie wiec pozostaje alby być cierpliwym, albo zmienić pomysł na prezent.😀

jak prezent dla Siebie to kup prawdziwego moona 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.