Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, robol1 napisał(-a):

jak prezent dla Siebie to kup prawdziwego moona 😄

Prawdziwego Moona mam od lat, prezent miał być zachętą, inspiracja w dążeniu do osiągniecia pierwowzoru.🙂

14.07.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 22:45, Butik napisał(-a):

 

True :)

 

 

Na prawdę świetny zegar. Tylko jednak coś ze zdjęciami musisz zmienić. Ja wiem, że nie każdy umie, ja np nie umiem, ale to już jest przesada 🤣

 

Zaczynasz posiadać zbyt dużo fajnych zabawek, żeby ich nie umieć ładnie pokazać. Zrób coś 🙏


sam nie wiem, może jakiś foto kurs czy coś… 😉


 

 

3422C69C-9995-4992-94E2-2B817792C74F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, fanfar19 napisał(-a):

Ano, tylko taka trochę mniej czarna 😀:

 

0F1184E7-1B0C-456C-97ED-8BA2FA6F5A97.jpeg
 

 

Biała jest bardzo ładna, ale mnie się szybko opatrzyła. Dlatego finalnie jednak czarna ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, KRZYSIO said:

Biała jest bardzo ładna, ale mnie się szybko opatrzyła. Dlatego finalnie jednak czarna ;) 

 

Ja długo się wahałem. Biała strasznie podobała mi się na zdjęciach i filmach w necie. Jednak na żywo trochę słabiej jak dla mnie wypadała, a czarna na żywo mocno zyskała w porównaniu do zdjęć w necie. Dlatego też zostałem przy czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt czarna, to czarna, ale osobiście jak miałbym brać inną wersję, to chyba biała na czarnej gumie, szara i niebieska jakoś do mnie nie przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, stanwojenny napisał(-a):


sam nie wiem, może jakiś foto kurs czy coś… 😉


 

 

 

A może inny kierunek ;)? Twoje kawy i rogale zawsze powodują u mnie... chęć na kawę i rogala, czyli fotografia kulinarna jest na wysokim poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Ceteth said:

Myślałem, że biorąc niebieska będę mało oryginalny 😛 miałem do nadrobienia z 10 stron tematu gdzie było kilka białych, gajowy, jakieś Tokio, czarne, to teraz dla

odmiany klasyka 😛

Fota top!

3 hours ago, zasadas said:

Prawdziwego Moona mam od lat, prezent miał być zachętą, inspiracja w dążeniu do osiągniecia pierwowzoru.🙂

 

Świetny pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, stanwojenny said:


sam nie wiem, może jakiś foto kurs czy coś… 😉


 

 

3422C69C-9995-4992-94E2-2B817792C74F.jpeg

 

 

Mam taki sam stolik na tarasie :D Tylko rogala brak (kawę już wypiłem)...

 

 

IMG_5852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tts - dzięki :) pierwszy w życiu eksperyment z wodą gazowaną i przeźroczystym wazonem można uznać za udany :D akurat ją przekładałem z ori gumy na płaszczkę i wpadł pomysł :P 

Nooooooo i może akurat sączyłem Aperol i woda gazowana była pod ręką :P

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Ceteth said:

@tts - dzięki :) pierwszy w życiu eksperyment z wodą gazowaną i przeźroczystym wazonem można uznać za udany :D akurat ją przekładałem z ori gumy na płaszczkę i wpadł pomysł :P 

Nooooooo i może akurat sączyłem Aperol i woda gazowana była pod ręką :P

Więcej takich zdjęć niebieskiej to zmienię zdanie i wymienię PO Skyfall na nią. Przyznaje, że w świetle butikowym ten niebieski był "taki se".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Ceteth napisał(-a):

@tts - dzięki :) pierwszy w życiu eksperyment z wodą gazowaną i przeźroczystym wazonem można uznać za udany :D akurat ją przekładałem z ori gumy na płaszczkę i wpadł pomysł :P 

Nooooooo i może akurat sączyłem Aperol i woda gazowana była pod ręką :P

Piękna ta płaszczka, robiona na zamówienie czy gotowiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiona na zamówienie pod mój rozmiar nadgarstka + poprosiłem o czerwone przeszycia, żeby było jakieś nawiązanie, ze to typowo pod ten zegarek (czerwony napis Seamaster) :) W razie czego mogę podzielić się kontaktem do konta na FB, to któryś już pasek od Andrzeja. Koszt, jakość i terminy zawsze mi bardzo odpowiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

Ona rzeczywiście, co światło, to inny odcień :P

 

W starszej wersji bez fal, granatowa 300 bardziej mi się podobała od czarnej, bo większość czasu była właśnie czarna, dopiero w słonku robiła się granatowa. Tutaj niebieski jest niebieski, czasem jaśniejszy, czasem ciemniejszy :) Dla mnie to drugi kolor od końca, czyli: czarna/biała > niebieska > szara.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Robiona na zamówienie pod mój rozmiar nadgarstka + poprosiłem o czerwone przeszycia, żeby było jakieś nawiązanie, ze to typowo pod ten zegarek (czerwony napis Seamaster) :) W razie czego mogę podzielić się kontaktem do konta na FB, to któryś już pasek od Andrzeja. Koszt, jakość i terminy zawsze mi bardzo odpowiadają :)

To jeśli można to bardzo proszę.

Ja do swojej mam gumkę i bransoletę, ale ten kolor płaszczki jest bezbłędny. Dobierany był specjalnie, czy tak wyszło?

Jeszcze jedno, jeśli mogę... Jak rozwiązałeś kwestię klamerki? Ori, czy coś dobierałeś?

47 minut temu, tbn napisał(-a):

Urok aluminium ;)

 

4FA5A30F-A0F0-4F8A-905C-AE5671880F5F.jpeg

Przepraszam za pytanie, ale czy da się wymienić ten bezel na ceramikę? No chyba że to profanacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotralski napisał(-a):

To jeśli można to bardzo proszę.

Ja do swojej mam gumkę i bransoletę, ale ten kolor płaszczki jest bezbłędny. Dobierany był specjalnie, czy tak wyszło?

Jeszcze jedno, jeśli mogę... Jak rozwiązałeś kwestię klamerki? Ori, czy coś dobierałeś?

Przepraszam za pytanie, ale czy da się wymienić ten bezel na ceramikę? No chyba że to profanacja :)

 

Profanacja bezsprzecznie, ale i tak oryginalnego bezela ceramicznego do tej referencji nie ma. Może jakieś aftermarketowe istnieją, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Profanacja bezsprzecznie, ale i tak oryginalnego bezela ceramicznego do tej referencji nie ma. Może jakieś aftermarketowe istnieją, nie wiem.

Kto pyta nie błądzi :) Uprasza się o nie kopanie :D

Z drugiej strony, rysuje się od samego patrzenia 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 23:37, just_nobody07 napisał(-a):

Dziś odkurzyłem moją planetę. Ależ to jest świetny zegar!

 

20220711191023_BI9A2670 (1)-01.jpg

Maćku,  fota jak zwykle. 👍 A PO wiadomo. Super zegar. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Maćku,  fota jak zwykle. 👍 A PO wiadomo. Super zegar. 

Dzięki Michał. Jedyna omega jaka mi pozostała, rzadko ją noszę,  ale już ubiorę to się napatrzeć nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, just_nobody07 napisał(-a):

Dzięki Michał. Jedyna omega jaka mi pozostała, rzadko ją noszę,  ale już ubiorę to się napatrzeć nie mogę ;)

Taaa przez Ciebie znowu naszła mnie ochota :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, just_nobody07 napisał(-a):

Który już raz? 😆

Eeee 3 albo 4 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2022 o 14:53, tts napisał(-a):

Więcej takich zdjęć niebieskiej to zmienię zdanie i wymienię PO Skyfall na nią. Przyznaje, że w świetle butikowym ten niebieski był "taki se".

To jakbyś chciał niebieska to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.