Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, danieldanielos napisał(-a):


przygotowania do zakupów....

zastanawiam sie czy po miesiącu nie bedzie cala porysowana

Zrzut ekranu 2022-07-15 o 18.31.40.png


Moja użytkowana pare miesięcy i rysek praktycznie brak, jeśli chodzi Ci o złoto  🙂 

9FF01D2F-FA8F-41D2-A841-5A158784A3E9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Seamaster w bicolorze. Bardzo podoba mi się połączenie z niebieską tarczą i gumą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtek91 napisał(-a):

Piękny ten Seamaster w bicolorze. Bardzo podoba mi się połączenie z niebieską tarczą i gumą. 

Dziękuję, właśnie trochę mi szkoda się z nią rozstawać… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonach ciągla leżą i czekają na klientów te same sztuki z pierwszych dostaw. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 06:43, mario1971 napisał(-a):

W salonach ciągla leżą i czekają na klientów te same sztuki z pierwszych dostaw. 

Tak dokładnie. W PL są jeszcze sztuki w Kruku i Jubitomie. Butik też chyba ma jedną. 

a i raczej nie są to „te same sztuki z pierwszych dostaw” bo wszystkie maja numery grubo powyżej 2000, a pierwsze miały poniżej 1000.

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mossberg napisał(-a):

No i mam. Wczoraj odebrana, już nieprodukowana, CK 859 😎🤙

 

Ale jak to juz nieprodukowana??? 😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 09:19, artme napisał(-a):

Ale jak to juz nieprodukowana??? 😳

 

No taka jest oficjalna informacja z butików omegi. 

A wcześniej na zagranicznych forach już ludzie o tym pisali.

Ale, jak już kolega mario1971 wspomniał, jeszcze kilka sztuk "leży" w sklepach. 
Kruk ma 4 sztuki (3 w Poznaniu, 1 w Łodzi), Jubitom ma sztukę w Gdyni, NoblePlace ma 2 sztuki i chyba u Śliwińskiego jeszcze jest. To dane sprzed około 3 tygodni.

 

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na żywo a zwłaszcza w dziennym świetle mocno zyskuje więc niezdecydowanym na zakup ostatnich dostępnych sztuk zachęcam do (w miarę możliwości) wyjścia poza drzwi sklepu lub spotkanie na kawę z posiadaczem któregoś ze sprzedanych egzemplarzy…

 

027D4220-4B11-4EBA-B586-C997935A61D4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co oni tak ten model szybko wycofali? Przecież to nie była wersja limitowana chyba? No chyba że przez te niecentrujące wskazówki, co to je tu jeden z kolegów wyhaczył🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są limitki nowej generacji ;) czyli oficjalnie bez limitacji ale nieoficjalnie mają ustaloną liczbę egzemplarzy (tak samo było z 300m Tokyo - po 2 miesiącach zaprzestali dostaw, zapewne po osiągnięciu liczby założonych sztuk). 

ck859 miałem okazję mierzyć w Bienne i zegar jak dla mnie świetny - chętnie dodałbym go do kolekcji ale na ten rok nie planowałem już w budżecie zakupów zegakowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

A co oni tak ten model szybko wycofali? Przecież to nie była wersja limitowana chyba? No chyba że przez te niecentrujące wskazówki, co to je tu jeden z kolegów wyhaczył🤣.

 

Po prostu wyprodukowano już zaplanowane bodajże 2939 sztuk
Wklejam zdjęcie jednej z pierwszych kart gwarancyjnych gdzie podobno omyłkowo Omega drukowała numer łamany na całkowitą liczbę przewidzianych egzemplarzy.

 

24057503-kukwbeajow1p7jjtj0ldcdb2-ExtraLarge.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mossberg napisał(-a):

 

Po prostu wyprodukowano już zaplanowane bodajże 2939 sztuk
Wklejam zdjęcie jednej z pierwszych kart gwarancyjnych gdzie podobno omyłkowo Omega drukowała numer łamany na całkowitą liczbę przewidzianych egzemplarzy.

 

24057503-kukwbeajow1p7jjtj0ldcdb2-ExtraLarge.jpg

Ciekawe, bo jak go przymierzałem 2 miesiące temu, to mówili że to nie jest edycja limitowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest limitowana, jest krótkodostępna:) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mossberg napisał(-a):

Tak dokładnie. W PL są jeszcze sztuki w Kruku i Jubitomie. Butik też chyba ma jedną. 
 

a i raczej nie są to „te same sztuki z pierwszych dostaw” bo wszystkie maja numery grubo powyżej 2000, a pierwsze miały poniżej 1000. Wiem bo interesuje się tematem od początku. Limitacja, a właściwie „numerowanie” osiągnęło niecałe 3000 i koniec produkcji 😕

Natomiast nie jest to zegarek dla każdego - niestety albo się podoba albo nie. Moja żona jak go zobaczyła to zapytała „co Ty za paskudę kupiłeś?!” 😉

W Poznaniu te same sztuki z tymi samymi numerami w okolicach dwóch tysięcy.

Godzinę temu, mossberg napisał(-a):

 

No taka jest oficjalna informacja z butików omegi. W sobotę tak mi powiedzieli na placu 3K.

A wcześniej na zagranicznych forach już ludzie o tym pisali.

Ale, jak już kolega mario1971 wspomniał, jeszcze kilka sztuk "leży" w sklepach. 
Kruk ma 4 sztuki (3 w Poznaniu, 1 w Łodzi), Jubitom ma sztukę w Gdyni, NoblePlace ma 2 sztuki i chyba u Śliwińskiego jeszcze jest. To dane sprzed około 3 tygodni.

 

Jest tego więcej, bo w poznańskim Jubitomie przynajmniej jedna sztuka łapie kurz od paru miesięcy.

 

Ja osobiście odchorowałem już ten model dla siebie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 12:55, mario1971 napisał(-a):

W Poznaniu te same sztuki z tymi samymi numerami w okolicach dwóch tysięcy.

Jest tego więcej, bo w poznańskim Jubitomie przynajmniej jedna sztuka łapie kurz od paru miesięcy.

 

Ja osobiście odchorowałem już ten model dla siebie. ;)

Poznań ma

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mossberg napisał(-a):

Poznań ma następujące:

jedna w gablocie(nr. 2230) i dwie, podobno nówki, w sejfie (2071,2821)

A co do samego zakupu to gdyby nie bardzo przyzwoita cena, którą udało mi się 'uzyskać' to raczej bym go nie kupił. Na pewno nie za 32500 😎

 

Mam nadzieję, że zaproponowali Tobie przynajmniej te 20% za pełnowartościowy model z idealnie osadzonymi wskazówkami. 👌


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

A co oni tak ten model szybko wycofali? Przecież to nie była wersja limitowana chyba? No chyba że przez te niecentrujące wskazówki, co to je tu jeden z kolegów wyhaczył🤣.

 

Temat był już wałkowany. Mariusz wskazał 3 egzemplarze z babolami. Szef QC został zwolniony i szybko wycofali model zanim wieść rozlała się po świecie. 😜

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ciekawe, bo jak go przymierzałem 2 miesiące temu, to mówili że to nie jest edycja limitowana. 

 

To nie jest edycja "limitowana". To edycja "specjalnej operacji produkcji". 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko z córką! Musiałem sprawdzić tę cenę, bo wydawała mi się, hm nadal wydaje mi się kosmiczna.

8 godzin temu, mossberg napisał(-a):

Natomiast nie jest to zegarek dla każdego - niestety albo się podoba albo nie

Zgadzam się w 100%. Nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mossberg napisał(-a):

Moja żona jak go zobaczyła to zapytała „co Ty za paskudę kupiłeś?!”

 

Lucky You - masz mądrą żonę - to skarb. Moja "kazała" mi brać batmana - to wziąłem, co się będę kłócił, o zegarek ? Kiedyś chciała mi kupić Submarinera a ja głupi się nie posłuchałem 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam do Was pytanie odnośnie zegarka ze zdjęcia. Czy ktoś może jest w stanie powiedzieć co to za model i z jakich lat on może być ? 
Jest to zegarek po pradziadku, który chciałbym odnowić. 

7EDFB55A-ECF6-4380-8238-949011D1747E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie redukcja stanu posiadania, tj.  do ludzi wybieraja sie dwie omegi w zamian zostanie kupiony jedena omega lub jej konkurent. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.