Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mossberg napisał(-a):

Gratuluję kurtki i gratuluję relacji z butikiem 🙂

 

Natomiast w mojej ocenie "relacje" z warszawskim butikiem to można co najwyżej zbudować zostawiając u nich 200-300k.

Możesz być fanem Omegi i mieć sporo ich zegarków łącznie za kilkaset tysięcy ale jak nie kupujesz u nich(niestety PRZEPŁACAJĄC) to mają Cię w nosie. Przykro to pisać ale tak jest. A ta "relacja" nie jest warta na prawdę sporych rabatów uzyskanych przez lata od innych sprzedawców. 20% przy 200tyś zł to jest 40tyś zł. I też mam bardzo fajne relacje z ludźmi z Kruka czy Jubitomu. 

Generalnie jest to temat na dłuższą dyskusję 🙂

 

You got the point. Osobiście przerobiłem dziesiątki Omeg, promuję w marny, ale jednak jakiś sposób na YT, zresztą oni o tym wiedzą, ale jak przychodzi coś do czego to jest zawsze "ale nie kupił pan u nas". A qwa u kogo? Zawsze kupuję w oficjalnej dystrybucji Omegi, kropka. I jestem na prawdę szczerym i oddanym entuzjastą marki. Ale widocznie to nie ma znaczenia.

 

@mossberg jeśli mogę prosić to 200 tys. / 40 tys. (nie tyś)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym nic dziwnego nie widzę.  Jak kupujesz w Jubitom, Kruk czy gdzie indziej to budujesz relacje z tymi firmami. Mnie się podoba podejście, że niektóre modele są tylko właściwie dla Butiku. Chętnie sam bym kupił Snoopiego, ale nie mam problemu z tym, że mi go nie sprzedadzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowanie relacji, żeby móc kupić dobro luksusowe po MSRP i w gratisie dostać gwizdek albo smyczkę ;)

 

Uwłaczające to dla mnie, bliżej mi jednak do tradycyjnych wzorców CS.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, co za uwłaczające uważają negocjowanie zniżek po jakichś Jubitomach. Idą do Butiku i tam kupują. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się powinienem ze wstydu spalić z moim postem stronę wcześniej o wyprzedażach w Jubitom (btw, wisi jeszcze jedna AT) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym smakuje i pasuje kawa z Maca, a w szczególności ta z rabatem z wydartego kuponu. Inny piją ją tylko w swojskich kawiarniach za trzykrotność ceny z Maca. Jeszcze inni tylko i wyłącznie domową. Ot, samo życie.

 

 

 

 

I każdy z nich ma prawo czuć się prawdziwym smakoszem kawy. :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jednym smakuje i pasuje kawa z Maca, a w szczególności ta z rabatem z wydartego kuponu. Inny pija ją tylko w swojskich kawiarniach za trzykrotność ceny z Maca. Jeszcze inni tylko i wyłącznie domową. Ot, samo życie. :)  

Chyba Mario kompletnie nietrafiony przyklad 🤨 Kawa w macu nie jest tym samym towarem od tego samego dostawcy, wiec porownywanie jej picia w roznych miejscach do zakupu tego samego towaru danej firmy w innym sklepie jest zupelnie czym innym.

 

Rozumiem wszystko co Koledzy wyzej napisali i zgadzam sie z tym, ze tak nie powinno sie dziac. Nie raz bedac w butiku rozmawialem na ten temat i niestety nie butik jest winny takiemu stanowi rzeczy, tylko sama Omega i jej polityka. Wg mnie strzelaja sobie sami w kolano, bo albo powinni pozwolic np. dawac butikowi rabaty chocby dla stalych klientow, albo zabronic dawac rabaty dealerom - a tak jest jak jest i nic z tym zrobic sie nie da 😔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Butik tez daje rabaty


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło, o podejście, gdzie towar nie ma takiego znaczenia. Albo, że Omega z Jubitom to jak kawa z maka na kupony, a Rolex speciality z Kenii 87pkt pita w pięknym miejscu? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, mario1971 said:

Jednym smakuje i pasuje kawa z Maca, a w szczególności ta z rabatem z wydartego kuponu. Inny piją ją tylko w swojskich kawiarniach za trzykrotność ceny z Maca. Jeszcze inni tylko i wyłącznie domową. Ot, samo życie.

 

 

 

 

I każdy z nich ma prawo czuć się prawdziwym smakoszem kawy. :)

 

Zupełnie nie rozumiem porównania. Kawa w mcdonalds kosztuje 7.40 PLN (musiałem sprawdzić, bo nie pijam). Dobra arabica w kawiarni na costa blanca z widokiem na marinę 1.30 EUR. A i tak najlepsza jest z domowego ekspresu, gdzie za paczkę 1kg płacę 90PLN :) Jak to się ma do kupowania w butiku vs u AD z rabatem?

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tbn napisał(-a):

Chyba chodziło, o podejście, gdzie towar nie ma takiego znaczenia. Albo, że Omega z Jubitom to jak kawa z maka na kupony, a Rolex speciality z Kenii 87pkt pita w pięknym miejscu? 😂

Gadamy tu i teraz o Omedze. ;)

 

14 minut temu, artme napisał(-a):

Chyba Mario kompletnie nietrafiony przyklad 🤨 Kawa w macu nie jest tym samym towarem od tego samego dostawcy, wiec porownywanie jej picia w roznych miejscach do zakupu tego samego towaru danej firmy w innym sklepie jest zupelnie czym innym.

 

Czasami dokładnie ta sama kawa od tego samego producenta, tylko inaczej podana, a sprzedawana pod inną nazwą.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam towar, ta sama Omega,

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czasami dokładnie ta sama kawa od tego samego producenta, tylko inaczej podana, a sprzedawana pod inną nazwą.

Ale inne miejsce, nazwa/logo etc. To tak samo jakbys porownal zegarki tak samo wykonane z tym samym mechanizmem np. eta, tylko innych marek/logo sprzedawanych jeden w butiku a drugi na dworcu centralnym, wiec pomimo nawet tych samych ziaren jest wiele innych czynnikow, ktore wplywaja na cene koncowa dla konsumenta - wiesz o co chodzi i nie ma co tego ciagnac 😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Butiku te relacje długoletnie to tez trzeba co roku odświeżać odpowiednimi zakupami bo inaczej idą w niepamięć :) na przestrzeni 5 lat kupiłem w butiku 4 speedmastery ale zdaje sobie sprawę że to nie kwalifikuje mnie nigdzie blisko najlepszych klientów.

 

ale i tak podejście do klienta, wiedza i atmosfera może być wzorem dla innych tego typu przybytków. 
 

ps. Można też budować relacje z HQ w Bienne co staram się robić rownolegle i to też procentuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, logann napisał(-a):

 

Zupełnie nie rozumiem porównania. Kawa w mcdonalds kosztuje 7.40 PLN (musiałem sprawdzić, bo nie pijam). Dobra arabica w kawiarni na costa blanca z widokiem na marinę 1.30 EUR. A i tak najlepsza jest z domowego ekspresu, gdzie za paczkę 1kg płacę 90PLN :) Jak to się ma do kupowania w butiku vs u AD z rabatem?

Pijałem dobrą arabicę w dobrej kawiarni za więcej niż 1.30, 3, czy nawet 4 EUR w zależności od okoliczności. Ci co chcieli, zrozumieli mój poprzedni wpis. 😊

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, orlis napisał(-a):

W Butiku te relacje długoletnie to tez trzeba co roku odświeżać odpowiednimi zakupami bo inaczej idą w niepamięć :) na przestrzeni 5 lat kupiłem w butiku 4 speedmastery ale zdaje sobie sprawę że to nie kwalifikuje mnie nigdzie blisko najlepszych klientów.

 

ale i tak podejście do klienta, wiedza i atmosfera może być wzorem dla innych tego typu przybytków.

Kazdy "relacje" rozumie jak poczytac wczesniej inaczej 😉 Dla jednego relacje, to ilosc zakupionych zegarkow i nic poza tym, a dla kogos innego, to przemyslane i przedyskutowane zakupy z kims, kto wie czego chce, zna sie wiecej niz przecietny kupujacy i wie na co czeka i czego mu brakuje w kolekcji zas sprzedajacy docenia zainteresowanie, pasje/wiedze kupujacego. Mozna kupic 3 zegarki po 20 tys albo jeden za 60k. Domyslam sie, ze lepiej wyglada kiedy przychodzi sie kilka razy w roku i cos kupuje niz nawet za te same pieniadze, ale jednorazowo - zycie 😊 Nikt nikomu nie musi nic udowadniac i do niczego nie zmusza. Mozna kupowac gdzie sie chce i przychodzic tam, gdzie Cie milo traktuja co czynie i kazdemu tego zycze 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Pijałem dobrą arabicę w dobrej kawiarni za więcej niż 1.30, 3, czy nawet 4 EUR w zależności od okoliczności. Ci co chcieli, zrozumieli mój poprzedni wpis. 😊

Nie odnosząc się do twojego poprzedniego wpisu a do kawy jedynie, napiszę tylko że jeśli miałeś na myśli południową Europę (a może nawet i zachodnią), to wszystko powyżej 3 euro było przepłacone. W takich Włoszech np. w Wenecji na placu Św. Marka to możesz i nawet 14 euro za kawę zapłacić, z tym że kawa wciąż będzie kosztować 3 euro, a obsługa 11 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Nie odnosząc się do twojego poprzedniego wpisu a do kawy jedynie, napiszę tylko że jeśli miałeś na myśli południową Europę (a może nawet i zachodnią), to wszystko powyżej 3 euro było przepłacone. W takich Włoszech np. w Wenecji na placu Św. Marka to możesz i nawet 14 euro za kawę zapłacić, z tym że kawa wciąż będzie kosztować 3 euro, a obsługa 11 😁.

Załapałeś od razu. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mav napisał(-a):

Budowanie relacji, żeby móc kupić dobro luksusowe po MSRP i w gratisie dostać gwizdek albo smyczkę ;)

 

 

Wartości dodane są tu dużo ciekawsze niż smyczka:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa w letnim poranku wypita w kawiarni we Włoszech , jest bezcenna 😋

2 godziny temu, Scaut napisał(-a):

0896CE52-EFBE-41EC-9D50-EFA56CB0C8DC.jpeg

Z których lat jest ten model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.