Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tommly napisał(-a):

Czyli 200 do tyłu :D

Czyli teraz 1/3 ceny z paragonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2022 o 18:07, Butik napisał(-a):

U mnie zdecydowanie coś nie pykło. Pani w serwisie zauważyła przy godzinie 7 dodatkowe dwa paprochy (pod szkłem). Qwa co się dzieje...

 

IMG_5993.jpg

 

Jak zaczynasz produkować plastikowe jajca z plebejskim brandem to potem możesz sobie pozwolić nawet na większe wtopy. Moja 300 tak jak z butiku odebrałem tak od razu poszła na sprzedaż bo miała krzywo osadzoną kropkę na 12' na bezelu. 

W dniu 27.07.2022 o 14:13, Butik napisał(-a):

 

You got the point. Osobiście przerobiłem dziesiątki Omeg, promuję w marny, ale jednak jakiś sposób na YT, zresztą oni o tym wiedzą, ale jak przychodzi coś do czego to jest zawsze "ale nie kupił pan u nas". A qwa u kogo? Zawsze kupuję w oficjalnej dystrybucji Omegi, kropka. I jestem na prawdę szczerym i oddanym entuzjastą marki. Ale widocznie to nie ma znaczenia.

 

@mossberg jeśli mogę prosić to 200 tys. / 40 tys. (nie tyś)

 

Relacje z butikiem Omegi to raczej loteria i totalny brak profesjonalizmu. Ja po zakupie u nich kilku zegarków dałem sobie spokój. Nawet gównianą książkę o Moonie obiecali mi przy zakupie "kolejnej Omegi". Gówno dostałem bo zwyczajnie mnie zlali. Dlatego ja zlałem ich. Tyle co zaoszczędziłem na zakupach kolejnych zegarków poza butikiem to wystarczyło by na kilka książek lub kurtek kupionych na ebayu. 

Jak masz zostawić u nich kasę to Ci nawet francuzik zajmie miejsce pod butikiem albo otworzy bramę do parkingu na tyłach kamiennicy. Reszta relacji nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mossberg napisał(-a):

No, nawet są komentarze w opiniach o butiku Butiku na Google. To jeden z tych dwóch:

https://pl.linkedin.com/in/dominik-szafrański-613367182

Co ciekawe przyszedł z Kruka właśnie hehe

 

Hmm...ja bym sie nie zgodził. Akurat u tego pana, kupiłem 3 zegarki.

Wszystko było w najlepszym porządku i w ogóle miałem super doświadczenia z butkiem za każdym razem. I pewnie znów tam wrócę.

 

Dla kontrastu Kruk (dokładnie przeglądając Cartier i JLC ) w Raffles - bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Burns said:

Czyli teraz 1/3 ceny z paragonu.

Czarodzieje w tym serwisie... z nowego Seamaster 300M zrobili Seamastera 100M... Ręce opadają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pdb napisał(-a):

Hmm...ja bym sie nie zgodził. Akurat u tego pana, kupiłem 3 zegarki.

Wszystko było w najlepszym porządku i w ogóle miałem super doświadczenia z butkiem za każdym razem.

Mam tak samo i z tego co czytam, to wiekszosc ludzi raczej sobie chwali butik i obsluge. Osobiscie chcialbym, zeby odwiedzajac punkty Kruka czy inne, obsluga byla na takim poziomie. A jesli chodzi o brak rabatow, to chyba wszystko juz bylo powiedziane, wiec nie ma co tego ciagle ciagnac 😎

 

ps

@Mikołaj N - pewnie tez masz racje w tym co opisujesz, bo nie mam powodu Ci nie wierzyc i szkoda, ze tak wyszlo - jesli cos sie obiecuje, to powinno sie dotrzymywac slowa 😎 Moze miales pecha, moze czesciej sie tak zdarza... Chcialbym jednak wierzyc, ze to byl incydent a nie regula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, tommly said:

Ja bym się nie zgodził, ale co kto lubi 😜

 

"Vintage" Omega to je to 😝

 

Tej też po wizycie w serwisie została 1/3 gwarantowanej, pierwotnej szczelności koperty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tts napisał(-a):

Tej też po wizycie w serwisie została 1/3 gwarantowanej, pierwotnej szczelności koperty? ;)

Ta już ma kilka lat, więc kto wie, czy, kto i po co tam zaglądał 😝😂 Ale chociaż gwarancji nie straciła.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, tommly said:

Ta już ma kilka lat, więc kto wie kto i po co tam zaglądał 😝😂

Wygląda na to, że jak zaglądał serwis SG, to może nie 1/3 a 2/3 zostały 😂 ale z drugiej strony, jak to "vintage" to może nie bali się jednak jej docisnąć na 15 Atm w teście.
Tak czy siak, fajny sikor! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tts napisał(-a):

Wygląda na to, że jak zaglądał serwis SG, to może nie 1/3 a 2/3 zostały 😂 ale z drugiej strony, jak to "vintage" to może nie bali się jednak jej docisnąć na 15 Atm w teście.
Tak czy siak, fajny sikor! 

Dzięki, kurcze miałem już dwie AT (szarą i Gaussa), ale nie spodziewałem się, jak ta jest uniwersalna i wygodna.

Tzw. dyskretna elegancja, pasuje zarówno do klapek, t-shirta, jak i pod mankiet marynarki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, tommly said:

Dzięki, kurcze miałem już dwie AT (szarą i Gaussa), ale nie spodziewałem się, jak ta jest uniwersalna i wygodna.

Tzw. dyskretna elegancja, pasuje zarówno do klapek, t-shirta, jak i pod mankiet marynarki.

No tak jest... ja już się nawet nie łudzę, że kupię sobie GSa zamiast AT. Pozostaje tylko kwestia jaka AT i kiedy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tts napisał(-a):

No tak jest... ja już się nawet nie łudzę, że kupię sobie GSa zamiast AT. Pozostaje tylko kwestia jaka AT i kiedy. ;)

Bardzo dobry wybór. Jasną boazerię z ramką daty polecam, szukałem takiej, ale nie wyszło.

Jest na bazarku sztuka z macicą perłową, która mi kiedyś uciekła, jak ją Damian Pietrzyk sprzedawał, ale stwierdziłem, że to jednak nie to, brylanty, to jednak dla kobiety (sorki kolego boniek) ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, tommly said:

Bardzo dobry wybór. Jasną boazerię z ramką daty polecam, szukałem takiej, ale nie wyszło.

Jest na bazarku sztuka z macicą perłową, która mi kiedyś uciekła, jak ją Damian Pietrzyk sprzedawał, ale stwierdziłem, że to jednak nie to, brylanty, to jednak dla kobiety (sorki kolego boniek) ;)

Ja się skłaniam się ku Skyfall albo nowej granatowej... niestety... moja "Misja na Księżyc" jeszcze się nie zakończyła więc "na otarcie łez" ;) musi wystarczyć Moonwatch... ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urlop , czas start  
 
 
IMG20220731192649.thumb.jpg.f2d3495343f2d42b97d6eebfcf84f7da.jpg

Polecam Tawerne „Loggia” ( 35,37019° N, 24,47562° O )świetne jedzenie, rewelacyjne owoce morza. A u „Harisa” koniecznie kaffee frappe i crepe ( 35,37004° N, 24,47469° O )

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o greckie wyspy to najlepiej jadłem w Peskesi w Heraklionie. Jak ktoś będzie to polecam wpaść. Świetne domowe raki to posiłku dają, a przynajmniej te parę lat temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

72202214038-01.jpeg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, orlis napisał(-a):

Dziś zdjęcie z archiwum bo na wakacjach tylko Seamaster ;)

A czemu? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2022 o 21:10, artme napisał(-a):

Mam tak samo i z tego co czytam, to wiekszosc ludzi raczej sobie chwali butik i obsluge. Osobiscie chcialbym, zeby odwiedzajac punkty Kruka czy inne, obsluga byla na takim poziomie. A jesli chodzi o brak rabatow, to chyba wszystko juz bylo powiedziane, wiec nie ma co tego ciagle ciagnac 😎

 

ps

@Mikołaj N - pewnie tez masz racje w tym co opisujesz, bo nie mam powodu Ci nie wierzyc i szkoda, ze tak wyszlo - jesli cos sie obiecuje, to powinno sie dotrzymywac slowa 😎 Moze miales pecha, moze czesciej sie tak zdarza... Chcialbym jednak wierzyc, ze to byl incydent a nie regula...


Jeśli chodzi o moje doświadczenia z butikiem Omegi na Placu 3+ to mam z żona bardzo dobre doświadczenia. 
Mieliśmy kontakt z Panem Kamilem.

Kupiliśmy tam dwa zegarki. 
Ostatnia wizyta była kilka dni temu przy okazji terminu serwisu mojej Omegi, 

Tak jak zwykle, był czas żeby spokojnie porozmawiać i przy kawie obejrzeć kilka zegarków. 

Moja Omega została, a na ten czas dostałem zastępczo Speedmastera ... Chyba nie powinienem narzekać 

IMG-8736.JPG


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Peterson napisał(-a):


Jeśli chodzi o moje doświadczenia z butikiem Omegi na Placu 3+ to mam z żona bardzo dobre doświadczenia. 
Mieliśmy kontakt z Panem Kamilem.

Kupiliśmy tam dwa zegarki. 
Ostatnia wizyta była kilka dni temu przy okazji terminu serwisu mojej Omegi, 

Tak jak zwykle, był czas żeby spokojnie porozmawiać i przy kawie obejrzeć kilka zegarków. 

Moja Omega została, a na ten czas dostałem zastępczo Speedmastera ... Chyba nie powinienem narzekać 

I to jest wg mnie to, co oroznia butik od innych salonow. Super, ze dostales "samochod zastepczy" - nawet bym o tym nie pomyslal, ze tak mozna w zegarkach 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Peterson napisał(-a):


Jeśli chodzi o moje doświadczenia z butikiem Omegi na Placu 3+ to mam z żona bardzo dobre doświadczenia. 
Mieliśmy kontakt z Panem Kamilem.

Kupiliśmy tam dwa zegarki. 
Ostatnia wizyta była kilka dni temu przy okazji terminu serwisu mojej Omegi, 

Tak jak zwykle, był czas żeby spokojnie porozmawiać i przy kawie obejrzeć kilka zegarków. 

Moja Omega została, a na ten czas dostałem zastępczo Speedmastera ... Chyba nie powinienem narzekać 

Zegarek zastępczy, fajny bonus 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Zegarek zastępczy, fajny bonus 👍


bardzo fajny, dodam ze kawa tez byla… i nie tylko…

Dlatego nastepna Omega pewnie bedzie tam kupiona.

 

przy okazji przymierzylem kilka zegarkow.

 

De Ville z jasna tarcza w zlocie chyba zrobila na mnie najlepsze wrazenie, ale pozostale rowniez swietne.

czerwony okazal sie zupelnie czytelny.

Snoopy bardzo fajny

F81619B8-1B51-4FE3-9E73-6653C424120F.jpeg

9C73829E-CDC6-4C38-AEA6-75AF235F250D.jpeg

E3073801-4C65-4267-9DCF-E4A4EFF2317D.jpeg

EA5D85CE-BA3E-42E5-BA0B-10DFF79D7C51.jpeg

A149BB72-C0B7-473C-8371-65F76CF05C59.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

A czemu? 🤔

Bo  a wakacjach wolę mieć jeden zegarek niż kilka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.