Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem pouczyć się tematu fotografii, a że zegarki są wdzięcznymi modelami to poczyniłem ostatnio takie zdjęcia
 
DSCF0203.thumb.jpg.0a054a5158da5be322783d71075f3ccd.jpg
DSCF0213-1.thumb.jpg.8dd0c068498517a7b6392a608a3dd98f.jpg

Fajny zegarek i fajne zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO chodzi za mną już od kilku lat, jednak na żywo czar pryska.

AT bardzo mi się spodobała. Od września, Omega zapowiada 8% podwyżki.

IMG_5912.thumb.JPG.2995817f9361bdfe09488626dc80d0b8.JPGIMG_5911.thumb.JPG.8de0401937f829bc4528af7a8a2f8d57.JPG


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minutes ago, Teufel26 said:

PO chodzi za mną już od kilku lat, jednak na żywo czar pryska.

AT bardzo mi się spodobała. Od września, Omega zapowiada 8% podwyżki.

IMG_5912.thumb.JPG.2995817f9361bdfe09488626dc80d0b8.JPGIMG_5911.thumb.JPG.8de0401937f829bc4528af7a8a2f8d57.JPG


Mnie na zdjęciach PO tez bardzo się podobała, podczas przymiarki było „meh”. AT faktycznie zyskuje podczas przymiarki - podzielam Twoje zdanie :) 

 

 

F16F783B-5284-48AF-8440-9B6237E16973.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tych PO szukacie. Poświęćcie trochę zainteresowania starszym egzemplarzom. Szczególnie tym w męskich rozmiarach.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, abir napisał(-a):

Chyba nie tych PO szukacie. Poświęćcie trochę zainteresowania starszym egzemplarzom. Szczególnie tym w męskich rozmiarach.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

...b o to nie ma, co tak gonić za nowościami ;)

 

IMG_0176.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

PO chodzi za mną już od kilku lat, jednak na żywo czar pryska.

AT bardzo mi się spodobała. Od września, Omega zapowiada 8% podwyżki.

IMG_5912.thumb.JPG.2995817f9361bdfe09488626dc80d0b8.JPGIMG_5911.thumb.JPG.8de0401937f829bc4528af7a8a2f8d57.JPG

 

 

Bo Planet Ocean to chyba jednak tylko ta "stara, dobra, pomarańczowa" 🙂

 

A co do podwyżki na Omegi to coś już więcej wiadomo w kwestii daty? 1 września czy może chwilę później?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2022 o 09:36, Butik napisał(-a):

 

Tak, parę dni wcześniej odbierałem znów model z WR300 testowany na WR100.

 

Oba zegarki były odbierane z serwisu przez mojego syna, bo w tych dniach nie miałem kiedy i jak tam podjechać, więc sprawa stwierdzona dopiero w domu (tak na prawdę dzięki Wam i publikacji raportu testu z SMP300). Napisałem do nich maila następującej treści:

 

***

Niepokoi mnie raport z testu szczelności. Model który został oddany do naprawy ma fabrycznie gwarantowane WR100, tymczasem test szczelności został wykonany na 3bar, to jest WR30.

Ponadto teraz też zauważyłem, że poprzednio oddany Seamaster Diver 300M (ref. Serwisowy 0224498269), który jak nazwa wskazuje (i wszelkie oznaczenia) ma WR300 był testowany na 10bar tj WR100.

Tak się składa, że w Speedmasterze zdarza mi się pływać (nie nurkować), więc gwarantowane WR100 jest dla mnie konieczne.
Tak się też składa, że Seamastera używam do zadań, do których został przeznaczony, tj schodzę z nim pod wodę do 40m, więc gwarantowane WR300 jest dla mnie konieczne.

Uprzejmie proszę o komentarz do powyższego.

***

 

Zobaczymy czy i co odpiszą.

 

Szanowny Panie

 

Bardzo szanujemy zaufanie jakim darzą nas nasi lojalni klienci. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Pana zapytania.

 

Zegarki OMEGA, o nominalnej, gwarantowanej przez producenta szczelności od 120M wzwyż, po zakończonym serwisie przechodzą dwuetapowy test wodoszczelności.

  • W pierwszym etapie, zegarek testowany jest przez elektroniczny natator, pozwalający wytworzyć ciśnienie 10 BAR. Potwierdzeniem wykonania takiego testu jest wydruk. Wynik pozytywny informuje, że koperta po zmontowaniu utrzymuje szczelność i można przejść do etapu drugiego.
  • Etap drugi, tzw. test mokry, przeprowadzany jest w analogowym urządzeniu, w którym po zanurzeniu zegarka w wodzie destylowanej, ciśnienie jest wytwarzane manualnie za pomocą dźwigni. Sam test trwa około godziny, w ciągu której ciśnienie jest stopniowo zwiększane, a cały proces kontrolowany jest przez Zegarmistrza. Wynik testu jest ustalany na podstawie obserwacji oraz odczytu wysokości ciśnienia bez możliwości wydruku.

Odebrany przez Pana zegarek z naprawy o numerze serwisowymXXXXXXXXX Omega Seamaster Diver 300M (nr referencyjny O21030422003001 / nr seryjny XXXXXXX), w którym przeprowadzono drobny serwis, przeszedł oba testy, co potwierdzone jest wydaną przez nas gwarancją serwisową w postaci dokumentu o numerze wewnętrznym XXXXXXXX. Dokument ten otrzymał Pan w dniu odbioru zegarka w naszym Centrum Serwisowym Omega.

 

Panie Michale, wracając do naprawy o numerze XXXXXXXXX (Speedmaster). Rzeczywiście popełniliśmy błąd, co widać na przesłanym przez Pana zdjęciu wyniku testu dołączonego do dokumentów z naprawy, za który najmocniej przepraszamy, takie sytuacje nie powinny się zdarzać w serwisie autoryzowanym Omega. Myślę, jednak że to po prostu błąd ludzki przy wyborze programu na natatorze, choć istnieje też  prawdopodobieństwo, że przez pomyłkę do naprawy dołączono zły wynik z drukarki. Aby rozwiać wątpliwości i niepokój zapraszamy w wolnej chwili z zegarkiem na przeprowadzanie testu szczelności w naszym Centrum Serwisowym.  

 

Życzymy miłego weekendu.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy z Omega na evencie lekkoatletycznym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek robi wrażenie. Świetny. Kato z wysokości też niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od CEO Omega Timekeeping;) 

IMG_20220806_111328.jpg

IMG_20220806_112759.jpg

IMG_20220806_113152.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od CEO Omega Timekeeping;) 


Pozdrowienia dla CEO w takim razie IMG_9628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pomyłka 

Ale jak już tu jestem no to pyk w temacie 😁

 

Screenshot_20190621-132659_Chrome.jpg

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

Szanowny Panie

 

Bardzo szanujemy zaufanie jakim darzą nas nasi lojalni klienci. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Pana zapytania.

 

Zegarki OMEGA, o nominalnej, gwarantowanej przez producenta szczelności od 120M wzwyż, po zakończonym serwisie przechodzą dwuetapowy test wodoszczelności.

  • W pierwszym etapie, zegarek testowany jest przez elektroniczny natator, pozwalający wytworzyć ciśnienie 10 BAR. Potwierdzeniem wykonania takiego testu jest wydruk. Wynik pozytywny informuje, że koperta po zmontowaniu utrzymuje szczelność i można przejść do etapu drugiego.
  • Etap drugi, tzw. test mokry, przeprowadzany jest w analogowym urządzeniu, w którym po zanurzeniu zegarka w wodzie destylowanej, ciśnienie jest wytwarzane manualnie za pomocą dźwigni. Sam test trwa około godziny, w ciągu której ciśnienie jest stopniowo zwiększane, a cały proces kontrolowany jest przez Zegarmistrza. Wynik testu jest ustalany na podstawie obserwacji oraz odczytu wysokości ciśnienia bez możliwości wydruku.

Odebrany przez Pana zegarek z naprawy o numerze serwisowymXXXXXXXXX Omega Seamaster Diver 300M (nr referencyjny O21030422003001 / nr seryjny XXXXXXX), w którym przeprowadzono drobny serwis, przeszedł oba testy, co potwierdzone jest wydaną przez nas gwarancją serwisową w postaci dokumentu o numerze wewnętrznym XXXXXXXX. Dokument ten otrzymał Pan w dniu odbioru zegarka w naszym Centrum Serwisowym Omega.

 

Panie Michale, wracając do naprawy o numerze XXXXXXXXX (Speedmaster). Rzeczywiście popełniliśmy błąd, co widać na przesłanym przez Pana zdjęciu wyniku testu dołączonego do dokumentów z naprawy, za który najmocniej przepraszamy, takie sytuacje nie powinny się zdarzać w serwisie autoryzowanym Omega. Myślę, jednak że to po prostu błąd ludzki przy wyborze programu na natatorze, choć istnieje też  prawdopodobieństwo, że przez pomyłkę do naprawy dołączono zły wynik z drukarki. Aby rozwiać wątpliwości i niepokój zapraszamy w wolnej chwili z zegarkiem na przeprowadzanie testu szczelności w naszym Centrum Serwisowym.  

 

Życzymy miłego weekendu.

Zostałeś namaszczony.

Nie jest przypadkiem tak, że odpowiedź drugiego akapitu neguje tą z pierwszego ? Słabe to strasznie a jeżeli serwisantowi nie chciało się machać wajchą do 30ATM, albo poszedł na godzinną fajkę gdy ulotnił się pęcherzyk powietrza - żarcik .

Bądźmy jednak poważni, skoro masz iść ponownie z drugim idź też z pierwszym, powiedz, że jesteś Tomasz co nie wierzy i chcesz zobaczyć na własne oczy jak pompuja trzysta 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, Teufel26 said:

PO chodzi za mną już od kilku lat, jednak na żywo czar pryska.

AT bardzo mi się spodobała. Od września, Omega zapowiada 8% podwyżki.

 

Ha! Mnie w nowej Planecie na pierwszy rzut oka nie grał: blink, kolejne rozrost wielkości no i 21mm między uszami. Polecam poszukać drugiej generacji w 42mm.

15 hours ago, Butik said:

 

Szanowny Panie

 

Bardzo szanujemy zaufanie jakim darzą nas nasi lojalni klienci. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Pana zapytania.

 

Zegarki OMEGA, o nominalnej, gwarantowanej przez producenta szczelności od 120M wzwyż, po zakończonym serwisie przechodzą dwuetapowy test wodoszczelności.

  • W pierwszym etapie, zegarek testowany jest przez elektroniczny natator, pozwalający wytworzyć ciśnienie 10 BAR. Potwierdzeniem wykonania takiego testu jest wydruk. Wynik pozytywny informuje, że koperta po zmontowaniu utrzymuje szczelność i można przejść do etapu drugiego.
  • Etap drugi, tzw. test mokry, przeprowadzany jest w analogowym urządzeniu, w którym po zanurzeniu zegarka w wodzie destylowanej, ciśnienie jest wytwarzane manualnie za pomocą dźwigni. Sam test trwa około godziny, w ciągu której ciśnienie jest stopniowo zwiększane, a cały proces kontrolowany jest przez Zegarmistrza. Wynik testu jest ustalany na podstawie obserwacji oraz odczytu wysokości ciśnienia bez możliwości wydruku.

Odebrany przez Pana zegarek z naprawy o numerze serwisowymXXXXXXXXX Omega Seamaster Diver 300M (nr referencyjny O21030422003001 / nr seryjny XXXXXXX), w którym przeprowadzono drobny serwis, przeszedł oba testy, co potwierdzone jest wydaną przez nas gwarancją serwisową w postaci dokumentu o numerze wewnętrznym XXXXXXXX. Dokument ten otrzymał Pan w dniu odbioru zegarka w naszym Centrum Serwisowym Omega.

 

Panie Michale, wracając do naprawy o numerze XXXXXXXXX (Speedmaster). Rzeczywiście popełniliśmy błąd, co widać na przesłanym przez Pana zdjęciu wyniku testu dołączonego do dokumentów z naprawy, za który najmocniej przepraszamy, takie sytuacje nie powinny się zdarzać w serwisie autoryzowanym Omega. Myślę, jednak że to po prostu błąd ludzki przy wyborze programu na natatorze, choć istnieje też  prawdopodobieństwo, że przez pomyłkę do naprawy dołączono zły wynik z drukarki. Aby rozwiać wątpliwości i niepokój zapraszamy w wolnej chwili z zegarkiem na przeprowadzanie testu szczelności w naszym Centrum Serwisowym.  

 

Życzymy miłego weekendu.

Sądziłem, że tego typu numery się już nie zdarzają... Dawno temu oddałem im Hamiltona X-Winda na regulację, w podglądzie dokumentacji serwisowej stało, że czekają na jakieś części. Po powrocie zegarka z serwisu zapytałem mailem co wymieniali i ile na to jest gwarancji? Dostałem info, że nic i tylko go regulowali. Po kolejnym pytaniu, dlaczego brakuje wyniku testu szczelności skoro zegarek był otwierany, dość szybko zadzwoniła miła pani i z informacją, że nast. dnia pojawi się kurier po zegarek... Tak, że tak...

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, Szyszkops said:


Starsze są czaderskie, a mnie się planety też nigdy niby nie podobały emoji6.png

No i zaorałeś... Akurat ta jest najfajniejsza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze są czaderskie, a mnie się planety też nigdy niby nie podobały IMG_8298.thumb.jpg.108e1d8a00d3d6d3cb40edc7fd2b6beb.jpg
Szczał w sedno tarczy.
Dokładnie miałem tę pannę na myśli

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Starsze są czaderskie, a mnie się planety też nigdy niby nie podobały emoji6.pngIMG_8298.jpg

To była moja pierwsza Omega i PO w historii.

3 godziny temu, tts napisał(-a):

Ha! Mnie w nowej Planecie na pierwszy rzut oka nie grał: blink, kolejne rozrost wielkości no i 21mm między uszami. Polecam poszukać drugiej generacji w 42mm.

 

Kolega dobrze gada, proszę mu polać 🍻😍 Polowałem na ceramiczną z pomarańczowymi wstawkami, mierzyłem, oglądałem, a wylądowałem koniec końców z tą:

 

IMG_7285r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i zaorałeś... Akurat ta jest najfajniejsza. 

Szczał w sedno tarczy.
Dokładnie miałem tę pannę na myśli

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Jest zajebitsa, ale ma jedną poważną wadę…
.
.
.
.
.
.
… nie jest moja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.