Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kogoś kto sobie ostrzy zęby na speedmastera to słabe wieści, bo nie ma co liczyć na promki na ten model…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, logann napisał(-a):

Dla kogoś kto sobie ostrzy zęby na speedmastera to słabe wieści, bo nie ma co liczyć na promki na ten model…


Jest tyle ładnych spidich w katalogu, dużo ładniejszych i lepiej wykonanych od tradycyjnego moona. Ja wiem,  że najpierw trzeba spróbować “ikony” (sam jestem winny trzech podejść), ale warto jednak rozejrzeć się szerzej w katalogu mistrów prędkości. Jest w czym wibierać i na pewno łatwiej o rabat (wiem, Janusz jestem, bo nie chcę płacić metki, ale dobrze mi z tym ;)).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jimmibaton napisał(-a):

Kiedyś to byli Omegi emoji12.png W razie czego jest do wzięcia emoji6.png
857a2f4edc50dbf0217c7e5444b5b561.jpg&key=696a8e76fe5ef20ab6c4d906a8ea2e83521738a31172aa8c3a10ceeb9cfc2047
d131940393e21dc16237930dad08e8c1.jpg&key=65af826554fae0225a592a929c4c2b89cb5df363bebeffbb6752c977c4c475195b0a104e3b79e70e12725f154ae15499.jpg&key=323d7d5bdae2929ee63052dde4e671d9a3d435df3b70dffaca6d54b6b34084e0


Cudna jest ❤️ 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, dawid82 said:

Rodzinne SMP :) 

2254 rządzi! 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, ze w czasach gdy wszystkie praktycznie cenione marki ida w gore i lepiej sie sprzedaja taka marka jak Omega odnotowala spadek... 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, artme napisał(-a):

To dziwne, ze w czasach gdy wszystkie praktycznie cenione marki ida w gore i lepiej sie sprzedaja taka marka jak Omega odnotowala spadek... 😕

Młody, to i zdziwiony. 🤣 Przeanalizuj skalę podwyżek tylko w tym roku, dodaj do tego podwojoną przynajmniej liczbę napraw gwarancyjnych spowodowaną babolami i kłopotami mechanicznymi w nowych zegarkach, przemnóż ten wynik przez wielkość zdjętego w ostatnim czasie rabatu dla klienta i masz ostateczny wynik sprzedażowy Omegi.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jimmibaton napisał(-a):

Kiedyś to byli Omegi emoji12.png W razie czego jest do wzięcia emoji6.png

Zdjecia piekne 👍 ale oczopląsu z ta tarcza mozna dostac 🤪

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet bardzo ważny jest jak widać. W tym rankingu co się wszyscy podniecają pierwsze miejsce ma Roche, drugie Nestle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

(…) przemnóż ten wynik przez wielkość zdjętego w ostatnim czasie rabatu dla klienta(…)


Tylko, że Omega nie rabatuje w swoich butikach. A rabaty w Kruku czy Jubitomie to raczej w ramach ich marży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Młody, to i zdziwiony. 🤣 Przeanalizuj skalę podwyżek tylko w tym roku, dodaj do tego podwojoną przynajmniej liczbę napraw gwarancyjnych spowodowaną babolami i kłopotami mechanicznymi w nowych zegarkach, przemnóż ten wynik przez wielkość zdjętego w ostatnim czasie rabatu dla klienta i masz ostateczny wynik sprzedażowy Omegi.   

Mariusz,  skąd wiedza o „przynajmniej podwojonej liczby napraw gwarancyjnych”? Pytam zupełnie poważnie. 

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Scaut napisał(-a):

Mariusz,  skąd wiedza o „przynajmniej podwojonej liczby napraw gwarancyjnych”? Pytam zupełnie poważnie. 

Adam, wyssałem tę cyfrę z palca. Zauważ jednak, ile osób pisało w ostatnim czasie o awariach w swoich nowo zakupionych Omegach. Nigdy wcześniej nie było w tym wątku tylu zgłoszeń. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest o szacunkowej wartości marek szwajcarskich, a nie o wynikach finansowych poszczególnych firm. Te będą znane na koniec 2022r i wtedy zobaczymy jak wypadnie Swatch. Ten ranking to nie same wyniki finansowe i nie ma czym się podniecać. Przynajmniej według mnie ;)

Nie wszystkie pro, ale też wrzucę trójeczkę :)

 

 

 

IMG_0206.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bugs napisał(-a):


U mnie też

93092aaad8cb480a6d64bbd778e187cd.jpg

Ta w środku świetna, może chcesz sprzedać? :) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Macmac napisał(-a):

Ten artykuł jest o szacunkowej wartości marek szwajcarskich, a nie o wynikach finansowych poszczególnych firm. Te będą znane na koniec 2022r i wtedy zobaczymy jak wypadnie Swatch. Ten ranking to nie same wyniki finansowe i nie ma czym się podniecać. Przynajmniej według mnie ;)

Nie wszystkie pro, ale też wrzucę trójeczkę :)

 

 

 

IMG_0206.JPG

Te AT są świetne, też kiedyś polowałem na jasną boazerię z ramką, do czasu aż nie zdobyłem swojej białej 😍

 

278265635_2188265954675678_7207055632698447427_n.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta w środku świetna, może chcesz sprzedać?  

Na razie nie, niedawno kupiłem a drugiej w takim stanie i komplecie już raczej nie znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.08.2022 o 14:18, Butik napisał(-a):


Jest tyle ładnych spidich w katalogu, dużo ładniejszych i lepiej wykonanych od tradycyjnego moona.  (...)

a podpowiedz, które w Twojej ocenie są ciekawe.

 

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Moonwatch i są Speedmastery. Problem z ofertą Omegi to rozmiary, często 44mm albo z drugiej strony jak są mniejsze jak w Heritage to znów albo faux patina, duża grubość, l2l albo kolorowe tarcze. I się okazuje, że wybór w cale nie taki duży. ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.