Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, mossberg napisał(-a):

a podpowiedz, które w Twojej ocenie są ciekawe. Chcę jeszcze przed podwyżką coś sobie "sprawić" ale nie jestem w 100% przekonany co do wyboru

 

 

Oj, kolego przesympatyczny, to jest trudne pytanie, bo jedni lubią rybki, inni wolą same akwaria ;)

Patrząc jeszcze historycznie na moje wybory, czy upodobania paskowe wygląda na to, że ja lubię wszystko to, czego inni nie za bardzo ;)

Jak chcesz możemy coś pokombinować na priw, żeby tu nie zaśmiecać.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.08.2022 o 19:20, Bugs napisał(-a):


U mnie też

93092aaad8cb480a6d64bbd778e187cd.jpg


a którego zostawiłbyś sobie, gdybyś miał mieć zejść tylko do jednego divera?

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem ładnego speedmastera. Ale mój gust zawsze drogo trafia. Podoba mi się Ultraman, ale chore ceny. Snoopy, to się udało, na trzecim był moon i tak zostało.

Ale mało z białą tarczą, szczególnie pand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy (Koleżanki też, jeśli tu bywają ;))

 

Moja zegarkowa podróż dobiega raczej końca i po paru latach prób - bardziej lub mniej udanych - zbliżam się chyba do celu.

Wiem już, że do zadowolenia nie potrzebuję wielu sztuk (mnogość wręcz mnie paradoksalnie ogranicza), wiem też, że nie mogą to być tylko Omegi.

 

Dlatego dobrych rąk szuka poprzednie pudełko od Speedy'ego przerobione bardzo starannie na szkatułkę dla 8 zegarków.

Myślę, że może to być fajny sposób przechowywania Speedych, albo kolekcji Omegi, albo kolekcji w ogóle...

 

Jak ktoś jest chętny zapraszam na priw.

 

IMG_6447.jpg

IMG_6448.JPG

IMG_6449.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

 

Moja zegarkowa podróż dobiega raczej końca i po paru latach prób - bardziej lub mniej udanych - zbliżam się chyba do celu.

Wiem już, że do zadowolenia nie potrzebuję wielu sztuk (mnogość wręcz mnie paradoksalnie ogranicza), wiem też, że nie mogą to być tylko Omegi.

 

 

 

Im więcej tym gorzej, szukasz tylko kolejnych , rotujesz, zmieniasz. Ile czasu pochlania analizowanie i wyszukiwanie nowych. ;) Ja mam cztery zegarki, a 99% czasu noszę dwa. Nie mogę się zebrać tylko, żeby zredukować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, tbn napisał(-a):

Im więcej tym gorzej, szukasz tylko kolejnych , rotujesz, zmieniasz. Ile czasu pochlania analizowanie i wyszukiwanie nowych. ;) Ja mam cztery zegarki, a 99% czasu noszę dwa. Nie mogę się zebrać tylko, żeby zredukować. 

 

Dokładnie do tego samego wniosku doszedłem. Trzeba więc powiedzieć stop. I wypisać się ze wszystkich forów, bo to jest gaszenie pożarów benzyną :o 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Dokładnie do tego samego wniosku doszedłem. Trzeba więc powiedzieć stop. I wypisać się ze wszystkich forów, bo to jest gaszenie pożarów benzyną :o 

 

Zdecydowanie fora, ale też inne social media to nakręcają. Widzisz nowe premiery na Hodinkee czy Fratello, potem recki na youtube etc. Tylko, że ci ludzie z tego żyją, pewnie tam jest trochę prawdziwych pasjonatów ale to teraz duży biznes. Wysyp kont na youtube o zegarkach był ogromy. Ja siedzę w tym parę lat, przerobiłem prawie wszystko co chciałem. Nie znalazłem nic co daje mi więcej frajdy niż Moon i Ex i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu tego ciągnąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, panowie. Wysiadać w momencie kiedy zegarek przechowuje wartość jak nigdy dotąd….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Koledzy (Koleżanki też, jeśli tu bywają )
 
Moja zegarkowa podróż dobiega raczej końca i po paru latach prób - bardziej lub mniej udanych - zbliżam się chyba do celu.
Wiem już, że do zadowolenia nie potrzebuję wielu sztuk (mnogość wręcz mnie paradoksalnie ogranicza), wiem też, że nie mogą to być tylko Omegi.
 

Ja uhm! Lol!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a którego zostawiłbyś sobie, gdybyś miał mieć zejść tylko do jednego divera?

Trudno powiedzieć - 2254 to była moja pierwsza Omega i w zasadzie jest idealna, 2230 dodaje ładniejsze indeksy a SMPc już naprawdę wygląda na wyższą półkę ale jest minimalnie grubsza i nie tak doskonale czytelna w ciemności.
Ciągle szukam ideału i nawet jak mi się wydaje że znalazłem to tylko na chwilę.
Noszę głównie SMPc, czasem Submarinera. Starsze Omegi musiałbym przeserwisować a 2254 ma jeszcze czerwoną kropkę.
Aha, jest jeszcze Skyfall ale tam mnie wkurza słabiutka luma na wskazówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Ja uhm! Lol!

 

Tu nie ma nic do śmiacia ;)

Za 2 tygodnie 5 dych na karku a zachowuję się jakbym był w okolicy piętnastki.

Trzeba będzie podjąć jakieś konkretne kroki i decyzje.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

 

 Nie znalazłem nic co daje mi więcej frajdy niż Moon i Ex i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu tego ciągnąć. :)

Jak wiesz, podzielam Twoje zdanie. 300m, ex, ball i langusta - muszę się zebrać w sobie i sprzedać resztę, nawet niedawno kupionego moonwatcha, bo od początku miał być raczej inwestycyjnym zakupem, niż do noszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Tu nie ma nic do śmiacia ;)

Za 2 tygodnie 5 dych na karku a zachowuję się jakbym był w okolicy piętnastki.

Trzeba będzie podjąć jakieś konkretne kroki i decyzje.

Lepszej okazji żeby kupić coś nowego może już nie być ;)

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje w PL moonwatch pro 310.30.42.50.01.002?

Pytam, bo w Dubaju  - 30.000 AED (wraz z VAT ktory mozna latwo odzyskac na lotnisku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Macmac napisał(-a):

Lepszej okazji zżeby kupić coś nowego może już nie być ;)

 

Ale już kupiłem dwa i oba z innych wątków ;) 

1 minutę temu, logann napisał(-a):

Łatwo sprawdzić mając dostęp do internetu

 

2111371785_Screenshot2022-08-17at14_30_46.thumb.png.0c37c19e030c5607518d4bd851d37fe1.png

 

Niestety jak się jest poza Polską i nie ma VPN to nie tak łatwo - praktycznie zawsze wyskakują ceny lokalne. Nie niemożliwe, ale nie jednoznaczne ;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Tu nie ma nic do śmiacia ;)

Za 2 tygodnie 5 dych na karku a zachowuję się jakbym był w okolicy piętnastki.

Trzeba będzie podjąć jakieś konkretne kroki i decyzje.

Podejmuj, podejmuj, będziemy tu kibicować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Podejmuj, podejmuj, będziemy tu kibicować 😉

 

Wreszcie będzie spokój 😜;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, o.m.e.g.a napisał(-a):

Ile kosztuje w PL moonwatch pro 310.30.42.50.01.002?

Pytam, bo w Dubaju  - 30.000 AED (wraz z VAT ktory mozna latwo odzyskac na lotnisku).

..."powroty" z Dubaju i tamtych okolic są dość dobrze monitorowane przez naszych celników. Tak więc żeby kolega nie przekombinował bo Ci dojdzie "nasze" 23% VATu (żeby tylko)

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-przywiozl-luksusowe-zegarki-z-dubaju-na-lotnisku-zajela-je-sluzba-celna-5035043 

Edytowane przez mossberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, logann napisał(-a):

Tymczasem Jubitom na stronie głównej:

 

249381172_Screenshot2022-08-17at13_44_11.thumb.png.b0092a71b4972f6357687da461bdfe46.png

 

Bardzo dobrze, mimo postanowień wewnetrzny głupol jeszcze na coś kusił a teraz będzie łatwiej z głowy wybić. Ktoś wie ile moon teraz będzie stał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dzikipl napisał(-a):

 

Bardzo dobrze, mimo postanowień wewnetrzny głupol jeszcze na coś kusił a teraz będzie łatwiej z głowy wybić. Ktoś wie ile moon teraz będzie stał? 

 

podobno wszystko +6,9% w górę (oprócz złota i tego co zdrożało niedawno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
podobno wszystko +6,9% w górę (oprócz złota i tego co zdrożało niedawno)

Ludzie mają coraz mniej kasy i zaczynają redukować wydatki a tutaj podwyżki - ciekawe jaki będzie ich efekt bo na Omegi nie ma na razie kolejek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Jak wiesz, podzielam Twoje zdanie. 300m, ex, ball i langusta - muszę się zebrać w sobie i sprzedać resztę, nawet niedawno kupionego moonwatcha, bo od początku miał być raczej inwestycyjnym zakupem, niż do noszenia. 

 

Akurat po podwyżce dobry moment by sprzedać Moona. :) Rozumiem, że nie leży ci do końca. Dla mnie upgrade 1681 do 3861 był świetnym posunięciem, nowy leży prawie jak pięciocyfrowe rolki. 

 

6 minut temu, Bugs napisał(-a):


Ludzie mają coraz mniej kasy i zaczynają redukować wydatki a tutaj podwyżki - ciekawe jaki będzie ich efekt bo na Omegi nie ma na razie kolejek.

 

Branża dóbr luksusowych w czasie pandemii rosła, chyba w 2008 też tak było. Nie do końca podąża za trendem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.