Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, logann napisał(-a):

Na sklep Jubitomu chyba już wjechały nowe ceny. Jest grubo :)

 

71324989_Screenshot2022-08-31at13_10_37.thumb.png.842e10cfcda45bd796bac910f0817b77.png

A to ceny nie miały pójść od jutra 8% w górę? 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubitom wcześnie się spakował do szkoły jak widać i już czeka pod salą ;) w kruku jeszcze dziś po staremu chyba, nawet na stronie omegi jeszcze tak wyrywni nie są :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne te podwyżki mówiąc krótko. Ja wiem doskonale że każdy musi na tym zarobić i jest olbrzymia radość z kupna nowego salonowego zegarka ale osobiście jestem w trakcie rozmyślania nad Omega Seamaster 300m i niestety coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o poszukiwaniu używki w bdb stanie. Jeśli kogoś stać, ok ale powiedzmy dla przeciętnego Kowalskiego podwyżki zegarków (i nie tylko niestety) robią się wręcz zaporowe.

Sorry za mała dygresje z mojej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Ariel said:

Straszne te podwyżki mówiąc krótko. Ja wiem doskonale że każdy musi na tym zarobić i jest olbrzymia radość z kupna nowego salonowego zegarka ale osobiście jestem w trakcie rozmyślania nad Omega Seamaster 300m i niestety coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o poszukiwaniu używki w bdb stanie. Jeśli kogoś stać, ok ale powiedzmy dla przeciętnego Kowalskiego podwyżki zegarków (i nie tylko niestety) robią się wręcz zaporowe.

Sorry za mała dygresje z mojej strony .

 

Doskonale Cię rozumiem. Ja swoją 300m kupiłem w marcu 2021 za mniej niż 20k (nówka sklepowa). Miałbym chrapkę na jakiś jeszcze model Omegi, ale to co się porobiło z cenami przez ostatnie 1.5 roku (a nawet mniej) to jest szaleństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, logann napisał(-a):

 

Doskonale Cię rozumiem. Ja swoją 300m kupiłem w marcu 2021 za mniej niż 20k (nówka sklepowa). Miałbym chrapkę na jakiś jeszcze model Omegi, ale to co się porobiło z cenami przez ostatnie 1.5 roku (a nawet mniej) to jest szaleństwo...

Dokładnie. Rownolegle do 300m rozglądam się jeszcze za Aqua Terra. Jak dziś zobaczyłem cenę 30tys. stanowczo powiedziałem nie dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Ariel said:

Dokładnie. Rownolegle do 300m rozglądam się jeszcze za Aqua Terra. Jak dziś zobaczyłem cenę 30tys. stanowczo powiedziałem nie dziękuje. 

 

Jeśli masz szczupły nadgarstek to w jubitomie ostała się jeszcze jedna w rozmiarze 38mm (chociaż po opisie to jest 41 mm, ale serial i zdjęcie wskazuje na 38mm)  w dobrym promo https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22013382001001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
Godzinę temu, logann napisał(-a):

 

Doskonale Cię rozumiem. Ja swoją 300m kupiłem w marcu 2021 za mniej niż 20k (nówka sklepowa). Miałbym chrapkę na jakiś jeszcze model Omegi, ale to co się porobiło z cenami przez ostatnie 1.5 roku (a nawet mniej) to jest szaleństwo...

Ja podobnie kupiłem Moonwatcha za 17 tys na -20% rabatu, dokładnie w grudniu_2020. Sprzedałem go chwile później i to był błąd… , ponieważ miałbym drugi zegarek na zmianę z Rolkiem a dodatkowo zegarek na którym bym zyskał w przyszłości.. 

Teraz jak patrzę za ceny Moona na hesalicie to naprawdę zbyt dużo, dla mnie. Wole poczekać, zapisać się na Exp 36mm ewentualnie na Op36 zielony. One są w niższych cenach, tylko jak wiadomo dostępność jest problem… 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, logann napisał(-a):

 

Jeśli masz szczupły nadgarstek to w jubitomie ostała się jeszcze jedna w rozmiarze 38mm (chociaż po opisie to jest 41 mm, ale serial i zdjęcie wskazuje na 38mm)  w dobrym promo https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22013382001001

Dziękuje. Faktycznie świetna cena jak na dzisiejsze realia.

23 minuty temu, Marcin91 napisał(-a):

Ja podobnie kupiłem Moonwatcha za 17 tys na -20% rabatu, dokładnie w grudniu_2020. Sprzedałem go chwile później i to był błąd… , ponieważ miałbym drugi zegarek na zmianę z Rolkiem a dodatkowo zegarek na którym bym zyskał w przyszłości.. 

Teraz jak patrzę za ceny Moona na hesalicie to naprawdę zbyt dużo, dla mnie. Wole poczekać, zapisać się na Exp 36mm ewentualnie na Op36 zielony. One są w niższych cenach, tylko jak wiadomo dostępność jest problem… 😡

Piękną cenę miałeś za swojego Moona. Nawet bym się nie wahał za takie pieniądze. Niestety, nikt z nas nie mógł przewidzieć drastycznego wzrostu cen a także niebywałego zysku na niektórych modelach :(

Edytowane przez Ariel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
47 minut temu, Ariel napisał(-a):

Dziękuje. Faktycznie świetna cena jak na dzisiejsze realia.

Piękną cenę miałeś za swojego Moona. Nawet bym się nie wahał za takie pieniądze. Niestety, nikt z nas nie mógł przewidzieć drastycznego wzrostu cen a także niebywałego zysku na niektórych modelach :(

Wiem, sam się zdziwiłem że dali tak od ręki, i to po wstępnej rozmowie telefonicznej;) uzyskałem go w Jubitom w Arkadii w Warszawie. Bardzo miło wspominam zakup, bardzo dobrzy sprzedawcy i atmosfera. W innych salonach dawali Max 15 %, ale cóż po ptakach. Może jeszcze wrócę kiedyś do Omegi, ale na ta chwile oszczędzam na 👑🙂

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ariel napisał(-a):

Straszne te podwyżki mówiąc krótko. Ja wiem doskonale że każdy musi na tym zarobić i jest olbrzymia radość z kupna nowego salonowego zegarka ale osobiście jestem w trakcie rozmyślania nad Omega Seamaster 300m i niestety coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o poszukiwaniu używki w bdb stanie. Jeśli kogoś stać, ok ale powiedzmy dla przeciętnego Kowalskiego podwyżki zegarków (i nie tylko niestety) robią się wręcz zaporowe.

Sorry za mała dygresje z mojej strony .

Masz pw ode mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Omega Seamaster 300M wróciła do mnie po serwisie. Ale nie obyło się bez przejść. Jeśli kupowaliście Omegę poza Polską a sprzedający wam sklep nie ma już autoryzacji Omegi w momencie serwisu, to możecie mieć problem. W moim przypadku zakwestionowano moją kartę gwarancyjną, bo sklep gdzie zakupiono mój egzemplarz nie jest na oficjalnej liście dystrybutorów. Z tego co powiedziano butik Omegi ma możliwość sprawdzenia wszystkich transakcji na terenie Polski, a jeśli chodzi sprawdzenie transakcji na terenie Europy muszą porozmawiać z centralą. Poproszono mnie o podesłanie dowodu zakupu, którego już nie miałem. Bo wychodziłem z założenia iż przecież powinna wystarczyć karta gwarancyjna a nie dowód zakupu. Także napisałem w mailu, że sklep w 2019 roku musiał być na liście bo w roku premiery mało prawdopodobnym jest aby ten model był szeroko dostępny poza oficjalną dystrybucją i być może sklep niedawno utracił autoryzację. Ostatecznie skończyło się, że manager butiku zadzwonił do centrali i potwierdził w niej moje przypuszczenia. Także koniec końców uznano mi gwarancję i zegarek został wyregulowany. Przy okazji poinformowano mnie, że tolerancja dla mechanizmu 8800 używanego w Seamaster 300M wynosi od 0 do 6 sekund. Dla Planet Ocean i modeli z dwoma bębnami np. 8900 wynosi od 0 do 5 sekund. W przypadku modeli damskich to tolerancja jest zdaje się od 0 do 7 sekund. U mnie niestety dokładność chodu wykraczała ponad 6 sekund. Na razie zegarek mieści się w granicach tolerancji, ale muszę zobaczyć jak to będzie wyglądać w dłuższej perspektywie. Mam nadzieję, że komuś te informacje się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, robol1 napisał(-a):

 

https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22010412110001

takiego kupiłem jak byly znizki w pandemii za 18 lub 19k.

Niestety imo słabo mi leżał więc oddałem do kruka.

Teraz 30K-wow

 

 

No, ja też żałuje, że nie kupiłem bonda za  ok 28k, (20% zniżki dawali z 1,5 roku temu  ) bo podobał mi się bardzo, ale nie mogłem psychicznie przełknąć zakupu 2 zegarka w  1 dzień .  Ostatecznie wybralem 300 MC,  a przecież mogłem przyjść następnego dnia  :) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych cenach to lepiej nie myśleć o tych wszystkich zegarkowych okazjach które odpuściliśmy...

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i o tych modelach, które kiedyś kupiliśmy po taniości, a potem też po taniości sprzedaliśmy


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2022 o 16:46, Ariel napisał(-a):

Straszne te podwyżki mówiąc krótko. Ja wiem doskonale że każdy musi na tym zarobić i jest olbrzymia radość z kupna nowego salonowego zegarka ale osobiście jestem w trakcie rozmyślania nad Omega Seamaster 300m i niestety coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o poszukiwaniu używki w bdb stanie. Jeśli kogoś stać, ok ale powiedzmy dla przeciętnego Kowalskiego podwyżki zegarków (i nie tylko niestety) robią się wręcz zaporowe.

Sorry za mała dygresje z mojej strony .

 

Ale umowmy sie, zegarki pokroju Omegi nie sa tworzone z mysla o Kowalskim ;) 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A’propos podwyżek to np na amerykańskiej stronie Omegi ceny są niezmienne od lutego. Dzisiaj też bez zmian. Czyżby to wiec tylko w PL podwyżki związane ze wzrostem kursu walut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie swatcha wiadomo jaki zegarek też droższy 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.