Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, michszy napisał(-a):

 


O gumie nie myślałeś emoji6.png? Wg mnie super siedzi z smp.

ffa03d5e7009bd046d5c81b443a537ef.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

W tym modelu guma jest rewelacyjna, pod wzglęem jakości (nie za twarda, nie za miekka) oraz spasowania i wyważenia złomu. Dla mnie subiektywnie z gumą to najlepsze combo. 

Tutaj jednak zegarek nosi kobieta i choć temat ceramika plus nato to temat tabu, to myślę, że się bez problemu coś znajdzie fajnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, Ceteth said:


Ja zrobiłem z takiego grubszego NATO single passa i siadło całkiem dobrze :) kwestia dobrania koloru.

 

C55676AE-71A2-4096-BA0E-0508CA922CE9.thumb.jpeg.4a03748d9d7a9101a63589c73f85842d.jpeg


Dasz namiar na to NATO? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie do doświadczonych kolegów

Czy ta Omega jest warta uwagi ?

https://allegro.pl/oferta/omega-pasowka-12307400404

Czy to rzeczywiście pasówka ?

Jeśli tak to chyba sawionetka ?

Wskazówki chyba nieoryginalne

Tarcza też bo niedopasowana do sekundnika ?

A werk ?

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Nie ma ładniejszego zegarka! 😅❤️🔥 To był mój najlepszy zegarkowy wybór!

126830A3-9E57-456A-8FB5-0C889A507067.jpeg

Są są, a miałem dwa razy Moona (stergo i nowego) oraz spidiego w wersji Date. Choć faktycznie do kolekcji i jak ktoś nie rotuje zegarkami, to pozycja absolutnie obowiązkowa.

Gratulacje 👊


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tommly napisał(-a):

Są są, a miałem dwa razy Moona (stergo i nowego) oraz spidiego w wersji Date. Choć faktycznie do kolekcji i jak ktoś nie rotuje zegarkami, to pozycja absolutnie obowiązkowa.

Gratulacje 👊

Jakie byś wymienił jako „ładniejsze”? 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, borowik1981 napisał(-a):

Witam wszystkich

Mam pytanie do doświadczonych kolegów

Czy ta Omega jest warta uwagi ?

https://allegro.pl/oferta/omega-pasowka-12307400404

Czy to rzeczywiście pasówka ?

Jeśli tak to chyba sawionetka ?

Wskazówki chyba nieoryginalne

Tarcza też bo niedopasowana do sekundnika ?

A werk ?

Pozdrawiam 

 

Zanim ktokolwiek odpowie na Twoje pytania, zadaj sam sobie jedno. Czy poświęciłbyś temu trupowi więcej niż sekundę, gdyby nie było na nim napisane Omega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

 

Zanim ktokolwiek odpowie na Twoje pytania, zadaj sam sobie jedno. Czy poświęciłbyś temu trupowi więcej niż sekundę, gdyby nie było na nim napisane Omega?

Masz rację

 To mi wystarczy za odpowiedź

Myślałem że może mechanizm coś jest wart skoro to Omega

Dzięki

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie byś wymienił jako „ładniejsze”? 
Ja Ci odpowiem tak. Miałem speedmastera date. Do moonwatcha przymierzałem się nie pamiętam już ile razy. Niby fajnie leżał na ręce, niby historia za nim przemawia, hesalit i pełny dekielek najbardziej mi pasował. Byłem bardzo blisko zakupu, w starych dobrych czasach proponowano mi 20% rabatu i nowa sztukę w foliach prosto z sejfu. Nigdy ostatecznie nie pociągnąłem za spust bo "czegoś" mu brakowało. Wolałem go oglądać na zdjęciach kolegów z forum :)
Wybrałem Zenitha El Primero Chronomaster i on jest dla mnie "ładniejszy".

P. S. Za każdym razem gdy mam tylko możliwość to go sobie przymierzam i upewniam się że to była dobra decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alleck napisał(-a):

Ja Ci odpowiem tak. Miałem speedmastera date. Do moonwatcha przymierzałem się nie pamiętam już ile razy. Niby fajnie leżał na ręce, niby historia za nim przemawia, hesalit i pełny dekielek najbardziej mi pasował. Byłem bardzo blisko zakupu, w starych dobrych czasach proponowano mi 20% rabatu i nowa sztukę w foliach prosto z sejfu. Nigdy ostatecznie nie pociągnąłem za spust bo "czegoś" mu brakowało. Wolałem go oglądać na zdjęciach kolegów z forum :)
Wybrałem Zenitha El Primero Chronomaster i on jest dla mnie "ładniejszy".

P. S. Za każdym razem gdy mam tylko możliwość to go sobie przymierzam i upewniam się że to była dobra decyzja.

Piękny zegarek, gratulacje! Natomiast kwestia "ładności" to już jest indywidualne podejście - dla mnie Moon jest numerem 1 i uważam, że do 50k nie ma nic co by mi bardziej pasowało. Natomiast chętnie słucham co podoba się innym i jakie są gusta - zawsze to można pooglądać piękne czasomierze! :)


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Tak wiem ceramika i nato..

Chodzi jednak o odciążenie nieco tego SMP żeby był dla niej wygodniejszy i lżejszy. 

W doborze kolory myślę nad szarym paskiem lub jasną szaro gumą z zielonym przeszyciem, nitką.  Popiel z czymś ciemno zielonym lub białym. 

Jeśli by Wam się chciało podpowiedzieć jakieś ciekawe firmy z pasiorami (tutaj albo na priv możecie mi podesłać w wolnej chwili) :D 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci zrobić, nawet z gumą od spodu lub od góry;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Jakie byś wymienił jako „ładniejsze”? 

Ot choćby wspomniany przez kolegę Zenith El Primero. Mierzyłem ostatnio białego z czarnym ceramicznym bezelem, jest piękny, dla mnie no.1

Poza tym Tudor panda, Daytona czy nawet Explorer polar 2.

W końcu przestało padać i wyjrzało słonko zza chmurek 😍

 

IMG_7909p.jpg

IMG_7911p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień kończymy tak jak został zaczęty 😜

IMG_20220923_093241.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bober5264 napisał(-a):

Oficjalnie mogę się zapisać ;) jaram sie jak dziecko ;)94efb5f97655f7c1a6cda6c932abf025.jpg4cfa8b3f8c225b06b4ddc9f554c2239a.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Fal, nie ma fal...

Graty 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech najprawdopodobniej mam problem ze swoją SMP300. W drugiej pozycji nie kręci mi się okno datownika, data nie zmienia się. Wszystko działa i ruszając wskazówkami jestem w stanie przekręcić datę, ale szybkie ustawianie nie działa.

 

Dodam, że nigdy nie kręciłem datownikiem po 20:00 etc. Zegarek na gwarancji więc jak się domyślam zostaje tylko serwis i 2 msc czekania ;(

Ech najprawdopodobniej mam problem ze swoją SMP300. W drugiej pozycji nie kręci mi się okno datownika, data nie zmienia się. Wszystko działa i ruszając wskazówkami jestem w stanie przekręcić datę, ale szybkie ustawianie nie działa.

 

Dodam, że nigdy nie kręciłem datownikiem po 20:00 etc. Zegarek na gwarancji więc jak się domyślam zostaje tylko serwis i 2 msc czekania ;(


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mav napisał(-a):

Ech najprawdopodobniej mam problem ze swoją SMP300. W drugiej pozycji nie kręci mi się okno datownika, data nie zmienia się. Wszystko działa i ruszając wskazówkami jestem w stanie przekręcić datę, ale szybkie ustawianie nie działa.

 

Dodam, że nigdy nie kręciłem datownikiem po 20:00 etc. Zegarek na gwarancji więc jak się domyślam zostaje tylko serwis i 2 msc czekania ;(

Standardowa usterka, kółko datownika. Kolega Butik naprawiał swoją w Wawie, zapytaj go, bo z tego co kojarzę, to trwało to chyba ok. dwóch tygodni.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Mav said:

Ech najprawdopodobniej mam problem ze swoją SMP300. W drugiej pozycji nie kręci mi się okno datownika, data nie zmienia się. Wszystko działa i ruszając wskazówkami jestem w stanie przekręcić datę, ale szybkie ustawianie nie działa.

 

Dodam, że nigdy nie kręciłem datownikiem po 20:00 etc. Zegarek na gwarancji więc jak się domyślam zostaje tylko serwis i 2 msc czekania ;(

Ech najprawdopodobniej mam problem ze swoją SMP300. W drugiej pozycji nie kręci mi się okno datownika, data nie zmienia się. Wszystko działa i ruszając wskazówkami jestem w stanie przekręcić datę, ale szybkie ustawianie nie działa.

 

Dodam, że nigdy nie kręciłem datownikiem po 20:00 etc. Zegarek na gwarancji więc jak się domyślam zostaje tylko serwis i 2 msc czekania ;(


Też miałem problem z datownikiem w tym modelu, naprawili w niecałe 2 tygodnie w Warszawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemu z datownikiem nie ma. Innych też nie 😜

IMG_20220924_171625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.