Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

VP7eRq2.jpg&key=a2a32339066280cdaab55f90a544dc267273e06d436313e8d25ca9db50067931

Świetna wersja, zazdraszczam

Plumber, w Dr No zegarkiem Bonda był Rolex więc Omega nie ma co świętować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bugs napisał(-a):


Świetna wersja, zazdraszczam emoji4.png

Plumber, w Dr No zegarkiem Bonda był Rolex więc Omega nie ma co świętować.


 

Trudno zatem wytłumaczyć limitki z okazji 40

i 50 lecia a nawet z okazji 50 lat OHMSS 😉

 

Jako argument szybciej do mnie przemawia odejście Omegi od limitek na rzecz limited production, co sprzedażowo lepiej się broni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Tym razem, na Mazury zabrałem tylko smp emoji6.png
5709071f3e73473f652293b7ff2549ba.jpg

Teraz będę męczył każdego użytkownika SMP o bransoletę - jaka jest Twoja opinia? Jestem krok od zakupu.. Wiem, że lepiej kupić na bransolecie i później dokupić gumowy pasek, najlepiej zatrzaskowy. Bardziej natomiast interesuje mnie jak ona się nosi codziennie? Główne zarzuty wobec bransolety, które zauważyłem podczas mierzenia, to brak zwężania oraz duże/grube zapięcie. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej jest 'domyslnie' zapiecie z mikroregulacją? Ono jest dosyć spore, ale daje super wygode użytkowania, zawsze możesz kupić normalne które jest dużo mniejsze

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz będę męczył każdego użytkownika SMP o bransoletę - jaka jest Twoja opinia? Jestem krok od zakupu.. Wiem, że lepiej kupić na bransolecie i później dokupić gumowy pasek, najlepiej zatrzaskowy. Bardziej natomiast interesuje mnie jak ona się nosi codziennie? Główne zarzuty wobec bransolety, które zauważyłem podczas mierzenia, to brak zwężania oraz duże/grube zapięcie. 

Właśnie takie problemy są z bransoletami od ceramicznych SMP - tej i poprzedniej.
Do poprzedniej pasuje zwężana lżejsza bransoleta od wcześniejszych wersji, aktualna ma inny rozmiar.
Zapięcie z regulacją w aktualnej jest fabrycznie, w poprzedniej można założyć bez przeróbek za dodatkowy 1000zł.
Ja noszę SMPc bez fal na bransolecie od 2254.50, jest lżejsza i wygodniejsza, brak regulacji nie przeszkadza bo mam dość luźno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, Nomateus said:

Teraz będę męczył każdego użytkownika SMP o bransoletę - jaka jest Twoja opinia? Jestem krok od zakupu.. Wiem, że lepiej kupić na bransolecie i później dokupić gumowy pasek, najlepiej zatrzaskowy. Bardziej natomiast interesuje mnie jak ona się nosi codziennie? Główne zarzuty wobec bransolety, które zauważyłem podczas mierzenia, to brak zwężania oraz duże/grube zapięcie. 

 

To może ja się wypowiem - jeśli masz szczupły nadgarstek (a z Twoich zdjęć pamiętam, że chyba tak jest) to zapięcie na bank będzie Ci przeszkadzać. Jest bardzo masywne. Ja mam 17 - 17.5 w obwodzie i o ile sama bransoleta nie sprawia mi problemów, tak do zapięcia musiałem się długo przyzwyczajać. Z drugiej strony, przez 1.5 roku już noszę SMP 300 na bransolecie (z krótką przerwą na NATO w wakacje) i da się żyć :) Tylko rysy bardzo szybko łapie.

 

Jeśli mierzyłeś i nie byłeś przekonany to bierz na gumie. BTW, jest też guma z zapięciem motylkowym, ale chyba do kupienia osobno w butiku (to jest inna guma niż seryjnie w zestawie).

 

 

 

 

IMG_6018.jpg

IMG_6017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Teraz będę męczył każdego użytkownika SMP o bransoletę - jaka jest Twoja opinia? Jestem krok od zakupu.. Wiem, że lepiej kupić na bransolecie i później dokupić gumowy pasek, najlepiej zatrzaskowy. Bardziej natomiast interesuje mnie jak ona się nosi codziennie? Główne zarzuty wobec bransolety, które zauważyłem podczas mierzenia, to brak zwężania oraz duże/grube zapięcie. 

 Ameryki pewnie nie odkryję, ale w przypadku nowej SMP im więcej w nadgarstku typ lepiej. Ja mam 18,5-19cm i nosi mi się ją komfortowo.

 

IMG_0680.JPG

IMG_0681.JPG

IMG_0682.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio ponowne podejście do bransolety i niestety rezultat był negatywny - za gruba, za ciężka, za szeroka, za duże zapięcie. Niezę praktycznie tylko na nieoryginalnym meszu, czekam jeszcze na gumę pod zapięcie zatrzaskowe / motylkowe.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie bransa ze strapcode, można mieć SMPc na jubilee z regulacją, kupował ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Kusi mnie bransa ze strapcode, można mieć SMPc na jubilee z regulacją, kupował ktoś może?


Ze strapcode mam mesza i kilka innych pasków. Co z mojego doświadczenia mogę powiedzieć to że gówna nie sprzedają.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bugs napisał(-a):

Kusi mnie bransa ze strapcode, można mieć SMPc na jubilee z regulacją, kupował ktoś może?

Jakoś nie widzę SMP na a'la rolexowej bransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macmac @Bugs @logann Dzięki za rady!

Kontaktowałem się z AD na Okęciu (wiadomo, troszkę niższa cena, a będę gdzieś akurat leciał niedługo) + mam stałe 10% w Kruku. Na gumie 22.300, na bransolecie 23.700. Co robić... 🙄

Kolega @Butik podpowiedział mi też, że można zamówić alternatywną gumę z zatrzaskowym zapięciem (taki komplet na Okęciu około ~2.5k).


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam SMPc na standardowej bransolecie. Dokupiłem tylko zapięcie z mikroregulacją. Nic mi nie przeszkadza, nosi się wygodnie. Ja bym kupił na bransolecie i samemu sobie wyrobił zdanie w tym temacie bo różnica w cenie nie jest duża, w ostateczności ją sprzedasz i będziesz miał jakieś fundusze na pasek o którym piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz będę męczył każdego użytkownika SMP o bransoletę - jaka jest Twoja opinia? Jestem krok od zakupu.. Wiem, że lepiej kupić na bransolecie i później dokupić gumowy pasek, najlepiej zatrzaskowy. Bardziej natomiast interesuje mnie jak ona się nosi codziennie? Główne zarzuty wobec bransolety, które zauważyłem podczas mierzenia, to brak zwężania oraz duże/grube zapięcie. 

Mi ta bransoleta bardzo odpowiada, mikroregulacja jest swietna opcja. Zapięcie faktycznie łapie rysy, ale nie bardziej niż w innych zegarkach.
Ja również wciąż zastanawiam się nad gumowym paskiem, ale bardzo lubię czuć zegarek na ręku i ciężar całości mi nie przeszkadza, poza tym moim zdaniem całość wyglada świetnie.
Moją SMP mam już od 1,5 roku i nadal sprawia mi wiele radości.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejny model pokazujący że Omega nie do końca radzi sobie z bransoletami. Aż się prosi żeby była zwężana ( przy okazji zapinka wyszłaby mniejsza ) ale nie tak agresywnie jak ostatnia w Moonwatchu bo mogłaby optycznie powiększyć kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Designerzy omegi mogliby kupic chwistophera warda c60, tam bransa była idealna a zapiecie z mikroregulacja nie wyglądało jak kowadło

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Świetna wersja, zazdraszczam emoji4.png

 

Nie mogę zaprzeczyć, chociaż wciąż rozglądam się za SMPc bez fal :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bober5264 napisał(-a):

No fajna jest, ale w Twoim obiektywie to dopiero byłaby bajka emoji16.png

 

Chętnie bym to sprawdził :D:lol:

 

Zerknij na zdjęcia kolegi @denver47 :wub:

Pozował egzemplarz @Szyszkopsa, jeśli dobrze pamiętam :)  


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie podejście przed zakupem sprzed godziny - ta bransoleta na mnie wyglada komicznie.. Okropne zapięcie. No i kontrast jaki tworzy się z gumą jest według mnie oszałamiający. Chyba decyzja zapadła.. 😅 W Jubitomie nie wiedzą czy są różne rozmiary gumy do wyboru.. 🤦🏻‍♂️ Z tego co kojarzę można wybrać S, M i L. M zapinam na ostatnia dziurkę.

186F5DC1-B234-4240-AF33-8C864F5043D2.jpeg

62450626-6D56-40B7-86D5-079FF997F79D.jpeg

F3DE518D-0BD9-4FBC-9173-066FDBC64666.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Chętnie bym to sprawdził :lol:
 
Zerknij na zdjęcia kolegi [mention=96686]denver47[/mention] :wub:
Pozował egzemplarz [mention=97650]Szyszkops[/mention]a, jeśli dobrze pamiętam  

True story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Ostatnie podejście przed zakupem sprzed godziny - ta bransoleta na mnie wyglada komicznie.. Okropne zapięcie. No i kontrast jaki tworzy się z gumą jest według mnie oszałamiający. Chyba decyzja zapadła.. 😅 W Jubitomie nie wiedzą czy są różne rozmiary gumy do wyboru.. 🤦🏻‍♂️ Z tego co kojarzę można wybrać S, M i L. M zapinam na ostatnia dziurkę. 

 

Moje zdanie znasz 🙂 Uważam, że fotki je potwierdzają 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.