Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w Noble Place w SCC w Katowicach. Aqua Terra zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, nawet Globemaster, który mimo 39mm prezentował się dobrze. Trzeba pomyśleć nad AT


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, a_team napisał(-a):

Byłem dzisiaj w Noble Place w SCC w Katowicach. Aqua Terra zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, nawet Globemaster, który mimo 39mm prezentował się dobrze. Trzeba pomyśleć nad AT emoji2.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dlaczego Globemaster fajny "mimo 39mm" ? Moim zdaniem to dobry rozmiar dla tego modelu, ale możesz oczywiście mieć odmienne zdanie.

A co do AT, to ja myślę, że nasze HV dużo ciekawsze i ładniejsze są !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dlaczego Globemaster fajny "mimo 39mm" ? Moim zdaniem to dobry rozmiar dla tego modelu, ale możesz oczywiście mieć odmienne zdanie.
A co do AT, to ja myślę, że nasze HV dużo ciekawsze i ładniejsze są !

Może i dobry, ale przymierzają inne zegarki wydawały się już małe. Może dlatego, że Globemaster ma wąski bezel i luneta jest chyba maksymalnie duża.
Gdybym miał wybierać między AT i moim HV, to wybór jest oczywisty, ale jako kolejna Omega w kolekcjo, to sprawa jest otwarta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2022 o 21:34, a_team napisał(-a):

Mówiłem, że powinien zdjęcia do katalogów robić emoji14.png

 

Chciałbym! ^_^:lol:

 

W dniu 9.10.2022 o 16:22, bober5264 napisał(-a):

No nie oszukujmy sie aquaracer a smp to zupełnie inna półka i inna jakość wykonania

 

To prawda, szczególnie porównując nowe referencje - w starszych różnica nie jest aż tak drastyczna.

SMP wygrywa wykonaniem, ale [uwaga, herezja!] to Aquaracer częściej bywa na moim nadgarstku :D

 

2MaJq1N.jpg

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wystawił tę AT na sprzedaż, niestety w kwarcu... Ale i tak chodzi mi ten pomysł po głowie. 🙄 Ktoś miał i poleca/odradza? Widzę tutaj na forum wielu użytkowników AT, ale zazwyczaj w najnowszej referencji. 

 

image.thumb.png.f0ec00fb72fb6e10ff4bfa9527d50435.png


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Ktoś wystawił tę AT na sprzedaż, niestety w kwarcu... Ale i tak chodzi mi ten pomysł po głowie. 🙄 Ktoś miał i poleca/odradza? Widzę tutaj na forum wielu użytkowników AT, ale zazwyczaj w najnowszej referencji.

 

Ta referencja nie ma nakładanych indeksów, całość prezentuje się zdecydowanie mniej atrakcyjne:

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Ta referencja nie ma nakładanych indeksów, całość prezentuje się zdecydowanie mniej atrakcyjne:

 

 

Dziękuję za szybkie zabicie chęci zakupu! 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak lotnisko we Wiedniu, to koniecznie kawa po wiedeńsku, czyli Mélange 😋 

Pamiętam jak kilka lat temu z żoną szukaliśmy po kawiarniach we Wiedniu kawę po wiedeńsku , a nigdzie jej nie było  , aż Polak który pracował w restauracji hotelowej mówił nam sekret że ta kawa nazywa się Mélange 😅 

 

IMG20221013102603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
ale [uwaga, herezja!] to Aquaracer częściej bywa na moim nadgarstku
 


U mnie też

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 1 godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Dziękuję za szybkie zabicie chęci zakupu! 😅

 

:lol::lol:

 

27 minut temu, Macmac napisał(-a):

Ale zawsze można poszukać w automacie, starsze referencje nie są złe, a można nawet powiedzieć, że lepsze :). Jak dla mnie to bardzo uniwersalny zegarek. Sprawdza się przy wielu okazjach, nawet robi za letniaka na gumie. Jedyny minus, to zapięcie bransolety, jest strasznie upierdliwe, ale można z tym żyć :)

 

Czy starsze są lepsze... trudno jednoznacznie to stwierdzić, ale pełna zgoda co do reszty uwag ;)

 

6 minut temu, bober5264 napisał(-a):

U mnie też emoji16.png

 

 

Zaraz nas stąd wygonią :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

 SMP wygrywa wykonaniem, ale [uwaga, herezja!] to Aquaracer częściej bywa na moim nadgarstku :D

Wcale się nie dziwię. Tag jest po prostu duużo fajniejszy.

Jak ja mam do wyboru fajniejszy zegarek troszkę słabiej wykonany (ale jednak nadal bardzo dobrze) i mniej fajny wykonany nawet świetnie, to jednak wybieram ten fajniejszy...

😜

Edytowane przez agremi
usunięcie powtórzenia

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tagi to jak z bazaru projekty. Koło Omegi nie są godne nawet leżeć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: - o tak mniej więcej wyglądają te omegi.

 

:rolleyes:

 

Już się zamykam.

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po Twoich fotkach to ciężko będzie podtrzymywać swoje argumenty haha

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dodge66 napisał(-a):

Czy to początek walki Omega VS TAG? :D

 

Ja tylko do seamasterów nurkowych piję (nie wiem jak one się poprawnie nazywają - takie jak na zdjęciu z tagiem wyżej wrzuciłeś).

Wiele omeg mi się bardzo podoba, łącznie z np. takim seamasterem jak wyżej (ładny spójny projekt, nie jakiś misz-masz wszystkiego ze wszystkim) - choć na mój nadgarstek nie pasują z różnych względów około gabarytowych.


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja AT miała być do śmierci ale życie pisze różne scenariusze - będę pewnie wystawiał za jakiś czas na bazarek - natomiast to 8 letni zegar wiec nosi sporo śladów użytkowania. 
73B2328C-A530-47CE-A612-95B6FF9800A9.thumb.jpeg.1bdbe91b6353c35d141869dad2148124.jpeg

Koniec świata!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Ktoś wystawił tę AT na sprzedaż, niestety w kwarcu... Ale i tak chodzi mi ten pomysł po głowie. 🙄 Ktoś miał i poleca/odradza? Widzę tutaj na forum wielu użytkowników AT, ale zazwyczaj w najnowszej referencji. 

 

 

4 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

 

Ta referencja nie ma nakładanych indeksów, całość prezentuje się zdecydowanie mniej atrakcyjne:

 

No i jeszcze kwestia trafiania sekundnika w indeksy, niestety mimo, że to Omega, to średnio z tym bywa :D Też się przymierzałem do takiej szarej oraz niebieskiej 300, niestety nie byłem w stanie tego zdzierżyć, to nie na moje skołatane nerwy 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w butiku w SCC i były dwie Omegi, tak samo zatrzymane, na tej samej godzinie, na tej samej dacie pokazującej 8 dzień tygodnia. Z czego jedna nie centrowała dobrze dnia w okienku. Powiedziałem to Pani sprzedającej, odpowiedziała „a nie wiem, możliwe” Jakbym coś takiego widział, to odsyłałbym to w pizdu a nie pokazywał klientowi do kupienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja AT miała być do śmierci ale życie pisze różne scenariusze - będę pewnie wystawiał za jakiś czas na bazarek - natomiast to 8 letni zegar wiec nosi sporo śladów użytkowania. 
73B2328C-A530-47CE-A612-95B6FF9800A9.thumb.jpeg.1bdbe91b6353c35d141869dad2148124.jpeg

To musi być coś wyjątkowego na oku skoro takiego fajnego zegara się pozbywasz.
To jest 41 czy 38?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.