Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, moss napisał(-a):


A Seamaster PO 39,5mm ?

 

Ponad 14mm grubości, klocek przy małej kopercie, do tego ciężki. O błyszczącej się ceramice nie wspomnę, chociaż to najmniejszy problem. Ale jeśli chodzi o rozmiar koperty to pokazuje, że Omega umie robić mniejsze. PO ma 600m, jakiś 300m byłby cieńszy na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za gruba ;)

The 39.5mm model is 14.2mm-thick, while the 43.5mm case comes in at a healthy 16.5mm-thick.

 

@tbn byles szybszy ;) 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i guma wleciala, nie oryginalna bo nie widze sensu placic 3k za gume d4d376bbf2fcd163ba16b808fba34073.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SPS napisał(-a):

Nie chciałbym tylko żeby w drodze po pozycjonowanie, konkurowanie z Rolexem i wyceną retail, Omega znalazła się w sytuacji jak Rolex. Listy, zapisy, cuda wianki, i klienci zaczną odchodzić…

A później my będziemy starą gwardia,  będzie pamiętać jak to się chodziło do AD i mierzyło i kupowało co się chciało 😁

Dobrej nocki 😁

 

D33D3BDA-8A60-47C7-B616-FBCE54B0A7A8.thumb.jpeg.65610fbf4b5c42a56cbc9569e8e15a31.jpeg

 

 

Nic takiego nie nastąpi, parę firm wpadło ofiarą spekulacji. Ale teraz jest krach na tym rynku, więc rzeczy wracają do normy. ;) Omega ma limitowaną produkcję jak Snoopy czy 321, więc tu naturalnie są kolejki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bober5264 napisał(-a):

No i guma wleciala, nie oryginalna bo nie widze sensu placic 3k za gume emoji16.pngd4d376bbf2fcd163ba16b808fba34073.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

 

Guma kosztuje 1.240. Wciąż sporo, ale nie 3k ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem jak ktoś założył do SMP gumę od AT, wyglada naprawdę super, koszt to około 650€.
Z ciekawości, czy oryginalny pasek do SMP można kupić online?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma Zealande od AT na 300-tce według mnie nie wyglada dobrze. Za bardzo odstaje, a sam pasek szybko ,,schodzi" w pion. Na szerszym nadgarstku wygląda to źle. Na SMPc bez fal wyglądała dużo lepiej.

 

IMG_0908.JPG

IMG_0907.JPG

IMG_0906.JPG

DSC_3867m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Guma kosztuje 1.240. Wciąż sporo, ale nie 3k
Tak, racja, plus klamra zwykla chyba 300 a motylkowa 1300, paski pod klamerki są różne więc guma z motylkiem wychodzi ponad 2.5k.. default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 17,40 minuty jest pokazane co mam na myśli, ogólnie ciekawe porównanie rodziny Seamaster.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Od 17,40 minuty jest pokazane co mam na myśli, ogólnie ciekawe porównanie rodziny Seamaster.
 

 

Da się założyć ten od AT, ale pasek jest strasznie napięty i trzeba użyć sporej siły żeby dopchnąć pasek do koperty lub użyć cieńszych teleskopów niż te, które są przy 300-tce. Wygląda dobrze, ale jak dla mnie to już za duża kombinacja i pewne ryzyko, że tak napięty pasek może się wypiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi sie kiedys pomacac zealande to moze sie skusze ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Teufel26 said:

Od 17,40 minuty jest pokazane co mam na myśli, ogólnie ciekawe porównanie rodziny Seamaster.
 

 

Jak dla mnie to te paski gumowe do AT są słabe. Poczynając od wytłoczonego wzoru, poprzez kontrastowe przeszycie aż do tych metalowych wstawek przy uchach. Zdecydowanie lepiej w mojej opinii wypadają gumy standardowe od 300M, przynajmniej wizualnie. Jakbym się decydował na gumę do 300M to jedynie standardową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Guma od Zealande na motylku. 



Jak jakość tego nowego zapięcia? Można kupić zapięcie motylkowe do starszych pasków, czy tylko z nowej partii pasuje? Ja bardzo lubię swoją Omegę na paskach Zealande

67e5aa65a33a96e0451715af66b3e4c8.jpg
d8872ff4bf785ac894cf6dc09e8b6580.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

13 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Jak jakość tego nowego zapięcia? Można kupić zapięcie motylkowe do starszych pasków, czy tylko z nowej partii pasuje?

Do zapięcia nie mam uwag. Działa świetnie. Czy można zakupić motylek do starszych pasków to nie wiem, ja kupiłem od razu komplet i nawet już przyszedł złożony (klasyczne zapięcie miałem zapakowane osobno).

 

Najgorsze jest to, że coraz bardziej podoba mi się biała Omega...

 

 

13 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Ja bardzo lubię swoją Omegę na paskach Zealande

Świetnie wygląda również z niebieską Omegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę na tanie Ryjo 2016

Myyty | Omega Speedmaster Mark II Rio 2016 Limited Edition  522.10.43.50.01.001


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, m_zagorski napisał(-a):

 

 

Do zapięcia nie mam uwag. Działa świetnie. Czy można zakupić motylek do starszych pasków to nie wiem, ja kupiłem od razu komplet i nawet już przyszedł złożony (klasyczne zapięcie miałem zapakowane osobno).

 

Najgorsze jest to, że coraz bardziej podoba mi się biała Omega...

 

 

Świetnie wygląda również z niebieską Omegą.

 

Nie mogę znaleźć opcji z motylkiem na Zealande - komplet od nich zamówiłeś, czy motylek osobno? Możesz pokazać samo zapięcie z paskiem zamknięte i otwarte?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasikonik 😁

 

DSC00873r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Butik napisał(-a):

Nie mogę znaleźć opcji z motylkiem na Zealande - komplet od nich zamówiłeś, czy motylek osobno? Możesz pokazać samo zapięcie z paskiem zamknięte i otwarte?

 

Kupiłem osobno pasek i zapięcie.

IMG_9676.thumb.jpeg.c83e90f4465ae8a96ae198b21a947c2a.jpeg IMG_9687.thumb.jpeg.c52e944bdd3d3ce0d67773dcb351f812.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, m_zagorski napisał(-a):

 

Kupiłem osobno pasek i zapięcie.

IMG_9676.thumb.jpeg.c83e90f4465ae8a96ae198b21a947c2a.jpeg IMG_9687.thumb.jpeg.c52e944bdd3d3ce0d67773dcb351f812.jpeg

 

Aaa, ok tak to rozumiem, też stosuję ;)

Miałem nadzieję, że może jednak Zealande poszło po rozum do głowy i do Omeg wprowadziło pasek pod omegowe zapięcie.

Widać niestety nie :(

Swoją drogą - czy to jakieś dobry jakościowo motyl czy pierwszy z  brzegu z Ali Express?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :D

Myślałem, że jak przyjedzie Moon, to sprawa stanie się prosta, a skomplikowało się jeszcze bardziej 😜

 

DSC00890.JPG

DSC00891.JPG

DSC00892.JPG


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat
Myślałem, że jak przyjedzie Moon, to sprawa stanie się prosta, a skomplikowało się jeszcze bardziej
 


Jesteśmy w temacie Omegi, wiec pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale jak dla mnie Carrera. Ja ogólnie nie rozumiem fenomenu Moona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pepepatryk napisał(-a):

 


Jesteśmy w temacie Omegi, wiec pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale jak dla mnie Carrera. Ja ogólnie nie rozumiem fenomenu Moona.

 

Tu nie ma co rozumieć, to trzeba pokochać 😜

IMG_20221119_123358.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.