Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, bibbi napisał(-a):

Teaser z IG.

5dc0751272de052658eb258ed6c929af.png
58b34a3e327c93d90f4b0b94d57101e3.png
c35db6b85e6a87ee8ed169532f1cac72.png

 

 

Aj, byłem blisko dziś rano 😁 jest blue, jest mesh, będzie i tarcza fala 😁 czyli mamy blue NTTD w stali, pytanie o to czy limitacja czy special edition. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam nie ma szkla w deklu? Sa sruby mocujace dekiel (nie ma ich w NTTD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Plumber napisał(-a):

Aj, byłem blisko dziś rano 😁 jest blue, jest mesh, będzie i tarcza fala 😁 czyli mamy blue NTTD w stali, pytanie o to czy limitacja czy special edition. 

 

TAiHw80.png

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Plumber napisał(-a):

Aj, byłem blisko dziś rano 😁 jest blue, jest mesh, będzie i tarcza fala 😁 czyli mamy blue NTTD w stali, pytanie o to czy limitacja czy special edition. 

 

Żeby jeszcze GMT było 🙏


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nic z ukłonem do przeszłości, ale w sumie i tak fajny projekt chyba będzie. Mnie się NTTD bardzo podobał...za wyjątkiem kolorów. Ale ten mesh, matowa tarcza i bezel, no date wszystko na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

 

Żeby jeszcze GMT było 🙏

😁 nie za dużo życzeń na jeden dzień ? 😁😁

2 godziny temu, bibbi napisał(-a):

Czy tam nie ma szkla w deklu? Sa sruby mocujace dekiel (nie ma ich w NTTD).

jest szkło 

* pomyłka, pełny dekiel 

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Plumber napisał(-a):

😁 nie za dużo życzeń na jeden dzień ? 😁😁

 

No dobra, jak mam wybierać między dwustronnym AR i GMT to wybieram jednak antyrefleks.

 

Zgadzam się z @tbn co do no-date, choć tarczę wolałbym lustrzaną, ale może bez fal, tylko z jakimś dyskretnym logo 007 albo coś w tym stylu. No cóż - trzeba będzie czekać, a potem zobaczymy.

 

Jak będzie normalna produkcja to pewnie jak z NTTD - na początku kicha, potem w miarę normalność. Jak zrobią limitkę to raczej większość z nas poogląda ten zegarek na filmach i zdjęciach.

 

No i ostatnia sprawa - materiał, może jednak Ti? @Plumber - skąd pewność , że stal?

 

Aha, oficjalnie otwieram konkurs na najlepszy szacunek ceny. W nagrodę emotka z uśmiechem od organizatora 😈

 

Ja obstawiam dwie ceny:

 

Wersja STALOWA:

1. Butik 45k

 

Wersja TYTANOWA:

1. Butik 55k

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barrel rifling na dekielku:

 

LcDFLX6.png

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, dodge66 napisał(-a):

Barrel rifling na dekielku:

 

LcDFLX6.png

Faktycznie, nawiązanie do limitki .50..

Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

No dobra, jak mam wybierać między dwustronnym AR i GMT to wybieram jednak antyrefleks.

 

Zgadzam się z @tbn co do no-date, choć tarczę wolałbym lustrzaną, ale może bez fal, tylko z jakimś dyskretnym logo 007 albo coś w tym stylu. No cóż - trzeba będzie czekać, a potem zobaczymy.

 

Jak będzie normalna produkcja to pewnie jak z NTTD - na początku kicha, potem w miarę normalność. Jak zrobią limitkę to raczej większość z nas poogląda ten zegarek na filmach i zdjęciach.

 

No i ostatnia sprawa - materiał, może jednak Ti? @Plumber - skąd pewność , że stal?

 

Aha, oficjalnie otwieram konkurs na najlepszy szacunek ceny. W nagrodę emotka z uśmiechem od organizatora 😈

 

Ja obstawiam dwie ceny:

 

Wersja STALOWA:

1. Butik 45k

 

Wersja TYTANOWA:

1. Butik 55k

Sadzę, że stal, to również świetne promo dla bransy mesh stal.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakrecacie sie a oni powtorza to samo co powtarzaja od 12 lat przynajmniej. Zmienia czcionke, wstawia jedno extra logo bonda i finito mozna isc na espresso.

Nalezy sie 15 000 ojro. Korpo musi zarabiac!!! Akcjonariusze czekaja.

 

 

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Augustynski napisał(-a):

Nakrecacie sie a oni powtorza to samo co powtarzaja od 12 lat przynajmniej. Zmienia czcionke, wstawia jedno extra logo bonda i finito mozna isc na espresso.

Nalezy sie 15 000 ojro. Korpo musi zarabiac!!! Akcjonariusze czekaja.

 

 

Ee, nie tym razem 😉😜😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

 

No dobra, jak mam wybierać między dwustronnym AR i GMT to wybieram jednak antyrefleks.

 

Zgadzam się z @tbn co do no-date, choć tarczę wolałbym lustrzaną, ale może bez fal, tylko z jakimś dyskretnym logo 007 albo coś w tym stylu. No cóż - trzeba będzie czekać, a potem zobaczymy.

 

Jak będzie normalna produkcja to pewnie jak z NTTD - na początku kicha, potem w miarę normalność. Jak zrobią limitkę to raczej większość z nas poogląda ten zegarek na filmach i zdjęciach.

 

No i ostatnia sprawa - materiał, może jednak Ti? @Plumber - skąd pewność , że stal?

 

Aha, oficjalnie otwieram konkurs na najlepszy szacunek ceny. W nagrodę emotka z uśmiechem od organizatora 😈

 

Ja obstawiam dwie ceny:

 

Wersja STALOWA:

1. Butik 45k

 

Wersja TYTANOWA:

1. Butik 55k

Omega już nie robi limitek tylko „special edition” NTTD jest też special edition. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2022 o 12:40, dodge66 napisał(-a):

napisał

Co to jest NTTD

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kz54 napisał(-a):

Co to jest NTTD

Dzięki

 

No Time To Design 😜🤣

 

 

E5BFF289-08F8-4D07-8F31-23A45A54F04B.jpeg

 

 

04BE24D1-C381-4938-9065-13E94BF9B0BE.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia…

 

(wiem że to jeszcze nie TEN)

 

B8A929EE-47CF-44AF-A018-513AB032968C.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

187583134_Screenshot2022-11-23at17_12_47.thumb.png.d036f3355d46af06d96cb3132ff08db5.png

 

Niestety nie mój ;)

 

Fratellowatches na FB/Instagram

 

Breaking: @omega drops the marvelous new Seamaster 300M 60 Years of Bond in the city where MI6 resides. And, the classic 007 opening scene is animated on the case back!

The Seamaster has been James Bond’s watch of choice since 1995, accompanying him through dangerous missions and fine affairs. First featured in 'GoldenEye' by costume designer Lindy Hemming, who “was convinced that Commander Bond, a naval man, a diver and a discreet gentleman of the world would wear the Seamaster with the blue dial.”

Today, Omega presents a stunning new version inspired by this first Seamaster 300M 2541.80 worn by Bond, embodying a vintage elegance but staying fun due to the animated casebook. The familiar dial and bezel are dark blue and aluminum, and the wave pattern is laser-engraved. 

More on Fratello. Meanwhile, head on over to our stories to experience the animation!

What do you think of this new release?

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny, ale na tej bransie słabo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie taki sam ;)

 

6D3768E0-66A6-466C-B122-B753893EFD41.jpeg
 

i zdecydowanie nie zgadzam się z @sanik;)

 

na llus brak daty, pewnie chudszy będzie, czekam na info o AR, animacji na plecach oraz… cenie

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.