Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni bond bardzo fajny ale na tytanie. Liczyłem ze pójdą w ta stronę i zrobią stal. Ale to co zrobili i jeszcze amelinowy bezel słabo . Leśny wg mnie najlepszy w obecnej ofercie. Ten dodatkowo będą limitować jak snoopka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, marr napisał(-a):

Poprzedni bond bardzo fajny ale na tytanie. Liczyłem ze pójdą w ta stronę i zrobią stal. Ale to co zrobili i jeszcze amelinowy bezel słabo . Leśny wg mnie najlepszy w obecnej ofercie. Ten dodatkowo będą limitować jak snoopka

No właśnie podobno ten model będzie bez limitacji. Co najwyżej w pewnym momencie zaprzestaną produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, sanik napisał(-a):

Kotlet głównego konkurenta ma ponad 60 lat i nadal schodzi jak świeże bułeczki 😜

Też prawda 😂👍🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz która mi się nie podoba w tym zegarku po zdjęciach to 42mm koperta. :) Szkło wygląda na mocno wypukłe, ciekawe jak z profilu to będzie wyglądało, bo bazowy model do najcieńszych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tbn napisał(-a):

Jedyna rzecz która mi się nie podoba w tym zegarku po zdjęciach to 42mm koperta. :) Szkło wygląda na mocno wypukłe, ciekawe jak z profilu to będzie wyglądało, bo bazowy model do najcieńszych nie należy.

14,3mm vs 13,6mm zwykły

złoty Bond 60 - 15,3mm

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bugs napisał(-a):

14,3mm vs 13,6mm zwykły

 

Widziałem, ta różnica to pewnie właśnie szkło. W sumie w Moonie nie pogrubia jakoś profilu zbytnio. Muszę się wybrać zobaczyć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły i NTTD mają niemal identyczną grubość ale w ręce 007 sprawia wrażenie cieńszego i wygodniejszego; szkoda że nie ma daty i jest mniej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bugs napisał(-a):

Zwykły i NTTD mają niemal identyczną grubość ale w ręce 007 sprawia wrażenie cieńszego i wygodniejszego; szkoda że nie ma daty i jest mniej czytelny.

 

Ja akurat wolę bez daty, więc ta pięknie symetryczna tarcza bardzo mi się podoba. A co do czytelności to muszę zobaczyć na żywo, ale wydaje się na filmikach równie czytelna jak zwykły model. Zastanawiam się czy ten animowany dekiel nie dodaje grubości trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całkiem fajny Bondzik, zwłaszcza tarcza, ale z małym ,,ale" ... wskazówka sekundowa. Staram się zrozumieć i polubić, ale nie daję rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak podwójnego AR czy ceramiki to spora wpadka dla mnie.
Luma na bezelu super, swoją drogą Omega łączy ceramikę z lumą?
A co do bransolety, no cóż, tak jak ze snoopy.

Trzeba go zapakować z bransoletę od moona by nie wyglądał komicznie po tym zyskuje mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dzikipl napisał(-a):

Luma na bezelu super, swoją drogą Omega łączy ceramikę z lumą?


tak, wielokrotnie, PO biała z pomarqńczową lunetą, DSOTM, GSOTM, poprzednia (niebieska) CK2998 - to pare przykładów na szybko z głowy


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bugs napisał(-a):

A tym nic nie mówicie?

 

 

316660524_10160124803032211_4019348745090870338_n.jpg

 

 

Hekhm 

no niby fajna 

ale chyba jednak wolę tak :P 

dobrej nocy 

 

c03af3ca-8d42-4c08-924e-4dfd02ce729b.thumb.jpg.920decee0f3d124bf739ca3127cab8ae.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Butik napisał(-a):


tak, wielokrotnie, PO biała z pomarqńczową lunetą, DSOTM, GSOTM, poprzednia (niebieska) CK2998 - to pare przykładów na szybko z głowy

 

To mam takiego farta, że wszystko co mi się podoba nie ma lumy na bezelu :(

Edytowane przez dzikipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak daty na +.  To samo aluminium bezel.  Te oczojebne ceramiki stają się zbyt podobne do siebie.  Czasem prawnie, fajnie jak błyska, ale tutaj mamy nawiązanie do przeszłości. Więc aluminium pasuje. Mesh też wygląda lepiej niż standard w 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a wypukłe szkło w połączeniu z nową kopertą 42 mm to nawiązanie pewnie do soczewek okularów do czytania, które musi już dziś nosić Bond z lat 90-tych. 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie bardziej podoba stara wersja :) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękna, choć "stara" już bestia do focenia:
 
image.thumb.png.5499dc1848bf1533a4ecce909adeecd4.png

Podobno zaraz bedzie wycofana. Wiec spieszmy sie kochac…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, memento mori napisał(-a):

Taaa, a wypukłe szkło w połączeniu z nową kopertą 42 mm to nawiązanie pewnie do soczewek okularów do czytania, które musi już dziś nosić Bond z lat 90-tych. 😜 

A nie, bo nosi ten Bond, który zginął 😜

FB_IMG_1669280285620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sanik napisał(-a):

A nie, bo nosi ten Bond, który zginął 😜

 

Jest to równie spójne jak mesh z tą kopertą  :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sanik napisał(-a):

A nie, bo nosi ten Bond, który zginął 😜

 

 

To że wybuchła cała wyspa na której był, jeszcze nie oznacza że nie żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, memento mori napisał(-a):

Taaa, a wypukłe szkło w połączeniu z nową kopertą 42 mm to nawiązanie pewnie do soczewek okularów do czytania, które musi już dziś nosić Bond z lat 90-tych. 😜 

Wypukłe szkła są super jako nawiązanie do vintydż ( tu spójnie z alu bezelem ) ale jako całość wypada dziwnie. Gdzieś między Doxą SUB a Panerai 372  😎 Może jednak 300 tka nie powinna być tak duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, desmo napisał(-a):

Wypukłe szkła są super jako nawiązanie do vintydż ( tu spójnie z alu bezelem ) ale jako całość wypada dziwnie. Gdzieś między Doxą SUB a Panerai 372  😎 Może jednak 300 tka nie powinna być tak duża.

 

Tak samo odbieram to połączenie. 42 mm to mało vintage'owa średnica koperty jak na divera, podobnie jej grubość. Samo szkło jest fajne, bezel alu również, ale połączenie wszystkich składowych przypomina frankena. No i do czego to szkło ma nawiązywać, skoro to w Bondzie 1995 miało inny profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.