Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobili by bezel z matowej ceramiki to by się broniło…byłoby nawiązanie wizualnie i hightech …brak daty na minus… mesh wizualnie średnio pasuje i nie nawiązuje do zegarka do którego chcieli się odnieść… cena abstrakcyjna… gdyby nie fakt ze to bond to przeszło by bez echa i mało kto by się skusił… a tak marketingowo będę z pewnością wygrani…

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matowa ceramika byłaby ok, sprawdziła się świetnie w PO 8500. Ale ja nie mam problemów z aluminium, w sumie lubię jak zegarek się starzeje wraz z użytkowaniem. Poza tym aluminium może dodawać elegancji, nie robiąc z zegarka biżuterii jak ceramika.

23 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

Tak samo odbieram to połączenie. 42 mm to mało vintage'owa średnica koperty jak na divera, podobnie jej grubość. Samo szkło jest fajne, bezel alu również, ale połączenie wszystkich składowych przypomina frankena. No i do czego to szkło ma nawiązywać, skoro to w Bondzie 1995 miało inny profil.

 

No niestety ta koperta to największy minus, robiłem podejścia do nowej wersji ale za każdym razem zegarek wydawał mi się klockowaty. Ale widać klient taki lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

Pierwsze śniegi za płoty ;)

 

9nxOjM7.jpg

 

lepiej żeby spadł śnieg niż masa :D 

dobra fota :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tej wersji rocznicowej mi się podoba to kolor - na zdjęciach wygląda lepiej niż seryjna niebieska trzysetka w ceramice. Ciekawe jak na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest OK, szkło wypukłe też nieźle - miałem chwilę NTTD i to grało ze sobą na żywo. Mnie w szkle najbardziej doskwiera brak zewnętrznego AR.

 

Rzeczywiście szkoda, że nie ma matowej ceramiki w lunecie, jak np w X-33.

 

Co do mesha - oczywiście będą dwie przeciwne frakcje tych co lubią i tych po przeciwnej stronie - dogodzić wszystkim się nie da. Mam nadzieję, że do tej koperty będą ewentualnie pasować standardowe kajdany z SMP oraz standardowe gumy.

 

Tak czy siak największy powód dyskusji na temat tego w sumie zwykłego zegarka to bondowy marketing i tutaj absolutny win dla Omegi.

 

Mam mieszane odczucia, ale dopiero jak zobaczę na żywo i potrzymam w ręku będę wiedział czy podmieniam aktualny niebieski na nowy.

 

Cena oczywiście beznadziejna, 2 dychy tutaj płaci się za połączenie z filmem, ale cóż zrobić.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ButikRóżnica do standardowej SMP to 12k, za owszem powiązanie z filmem. Ale dostajesz jednak dość unikalny zegarek, no i ten dekielek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Można tutaj zdjęcia tego wypustu wstawić?

 

Przyjęło się wstawiać zdjęcia tego w dziale Swatcha 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudy dzisiaj. Chociaż padać przestało, to może obejdzie się bez sań i zaprzęgu :)

 

5958C200-38AF-4D17-BF0F-BB7096DC37B5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mc9 napisał(-a):

Piękna, choć "stara" już bestia do focenia:

 

image.thumb.png.5499dc1848bf1533a4ecce909adeecd4.png

Jak na razie ta mi się podoba bardziej , choć trzeba zobaczyć tą nową na żywo żeby było sprawiedliwie 😉 byłem w Bonarce w poszukiwaniu nowej czerwonej Prestige, niestety jest tylko niebieska na bransolecie, na pewno dużo mniej masywna niż diver300 , poczekam na czerwoną na pasku , mówili że jest szansa po nowym roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Jak na razie ta mi się podoba bardziej , choć trzeba zobaczyć tą nową na żywo żeby było sprawiedliwie 😉 byłem w Bonarce w poszukiwaniu nowej czerwonej Prestige, niestety jest tylko niebieska na bransolecie, na pewno dużo mniej masywna niż diver300 , poczekam na czerwoną na pasku , mówili że jest szansa po nowym roku 

 

Na żywo jest jak Ryszard Rynkowski śpiewający, że dziewczyny lubią brąz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Na żywo jest jak Ryszard Rynkowski śpiewający, że dziewczyny lubią brąz.

😂😂 Widziałeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Można tutaj zdjęcia tego wypustu wstawić?

IMG_0517.thumb.jpeg.bb7b9b7507de7ec8b3c9eca0662e2531.jpeg


chyna jednak słocz

ciekawe ile u Ciebie pobędzie zanim stwierdzisz że to jednak badziewie ;)

powodzenia


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

😂😂 Widziałeś? 

 

Nie, tak na prawdę myślę, że niebieski będzie popularniejszy. Brązowe zegarki to chyba nisza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dzikipl napisał(-a):

 

To że wybuchła cała wyspa na której był, jeszcze nie oznacza że nie żyje ;)

 

Tym razem raczej faktycznie nie żyje, taki podobno był zamysł twórców serii i Craiga a na Kalsoy ( Wyspy Owcze ) gdzie kręcono finał postawiono już jego grób.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Butik napisał(-a):


chyna jednak słocz

ciekawe ile u Ciebie pobędzie zanim stwierdzisz że to jednak badziewie ;)

powodzenia

To nie mój! Wystarczyło jakieś 10 sekund z nim żeby stwierdzić że to ….. badziewie. Jednak żyjemy w idiotycznych czasach że się ludzie na coś takiego rzucają i są gotowi wielokrotnie przepłacać ( za cenę z metki może bym dla żartu kupił). Ale nie ma co się dziwić, parę miesięcy temu pisałem, bodajże w dziale firmy na R o znajomym, co to pojęcia o zegarkach nie ma ale postanowił zostać inwestorem. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Można tutaj zdjęcia tego wypustu wstawić?

 

IMG_0518.thumb.jpeg.d9f3e596c88a1dd3cab3eaa0db3a2e8e.jpegIMG_0517.thumb.jpeg.bb7b9b7507de7ec8b3c9eca0662e2531.jpegIMG_0516.thumb.jpeg.e00f5e68d36953c738067c699cc64fa5.jpegIMG_0513.thumb.jpeg.b2b156cf6c96439ef4b14a64b4f42da5.jpegIMG_0512.thumb.jpeg.85b68d7121b00baf9c05ab50e092372f.jpeg

 

 

Piekna Omega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomacać w Złotych tarasach ale pani powiedziała że mają zakaz otwierania gablotki i wyciągania zegarków. Więc chyba naocznie ok, naręcznie tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak klient go dotknie to już nie będzie chciał kupić. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, memento mori napisał(-a):

Chodzi o to, że jak klient go dotknie to już nie będzie chciał kupić. 😜

Towar macany należy do macanta 😂 - tak kiedyś było napisane w warzywniaku w mojej mieścinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Chciałem pomacać w Złotych tarasach ale pani powiedziała że mają zakaz otwierania gablotki i wyciągania zegarków. Więc chyba naocznie ok, naręcznie tak sobie.

 w Kruku szkolenia mieli???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

To nie mój! Wystarczyło jakieś 10 sekund z nim żeby stwierdzić że to ….. badziewie. Jednak żyjemy w idiotycznych czasach że się ludzie na coś takiego rzucają i są gotowi wielokrotnie przepłacać ( za cenę z metki może bym dla żartu kupił). Ale nie ma co się dziwić, parę miesięcy temu pisałem, bodajże w dziale firmy na R o znajomym, co to pojęcia o zegarkach nie ma ale postanowił zostać inwestorem. 


przepłacanie się juź skończyło, teraz towar legularnie ;) dostępny nie tylko w butikach słocza

 

31 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Chciałem pomacać w Złotych tarasach ale pani powiedziała że mają zakaz otwierania gablotki i wyciągania zegarków. Więc chyba naocznie ok, naręcznie tak sobie.


to można niechcący łatwo uszkodzić, moźe dlatego ;)

 

23 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Chodzi o to, że jak klient go dotknie to już nie będzie chciał kupić. 😜

 

jak ktoś chce kupić to kupi, ja chciałem, tak zrobiłem, ale już w sklepie widziałem że to szajs

jednak spróbować trzeba

nie wyszedłem z tym poza mieszkanie i po 3 tygodniach znalazł nowego właściciela za tę samą cenę co w sklepie (dla wielu dojazd do sklepu swatch nie jest łatwy, więc taki zakup jest jak najbardziej ok)

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.